HaberlerDünyaBağdat ve Erbil hükümeti "2021 bütçesi" konusunda anlaşmaya vardı

Bağdat ve Erbil hükümeti "2021 bütçesi" konusunda anlaşmaya vardı

Irak Maliye Bakanı Ali Allavi, Bağdat Hükümeti ile Kürdistan Bölgesi Yönetimi "2021 bütçesi" konusunda anlaşmaya vardıklarını duyurdu.

Bağdat ve Erbil hükümeti "2021 bütçesi" konusunda anlaşmaya vardı

Allavi, düzenlediği basın toplantısında, Kürdistan Bölgesi ile 2021 bütçesi konusunda anlaşmaya varıldığını ve 2021 bütçesinin bir hafta içinde oylanmak üzere parlamentoya gönderileceğini belirtti.

Irak Maliye Bakanı Allavi, 2021 yılı bütçesi için halen Bağdat'ta bulunan Kürdistan Bölgesi heyeti ile ayrıcalıklar konusunda görüşmelerin sürdüğünü sözlerine ekledi.

Başbakan Yardımcısı Kubad Talabani başkanlığındaki Kürdistan Bölgesi Müzakere Heyeti, 2021 bütçesi ve memur maaşları sorununun çözümü için 10 Aralık'tan bu yana Bağdat'ta temaslarda bulunuyor.

İLGİLİ HABERLER

Direniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiDireniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulundu
SIRADAKİ HABER