HaberlerDünyaBAE Siyonist işgal rejimine büyükelçi görevlendirdi

BAE Siyonist işgal rejimine büyükelçi görevlendirdi

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Dışişleri Bakanlığı Stratejik İletişim Direktörü Hend el-Uteybe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Muhammed Mahmud al Haca'nın, işgal rejimi büyükelçisi olarak görevlendirildiğini bildirdi.

BAE Siyonist işgal rejimine büyükelçi görevlendirdi

Siyonist işgal rejimi ile BAE arasında 15 Eylül 2020'de Beyaz Saray'da düzenlenen resmi törenle "ilişkilerin normalleştirilmesine" yönelik anlaşmalar imzalanmıştı.

Siyonist işgal rejimi, ilişkilerin normalleşmesinden sonra BAE büyükelçiliği için Eitan Naeh'i geçici misyon şefi olarak Abu Dabi'ye atamıştı.

İLGİLİ HABERLER

Irak Başbakanı Kazımi’den Erbil’e “ulusal diyalog” çağrısıIrak Başbakanı Kazımi’den Erbil’e “ulusal diyalog” çağrısıUluslararası Kudüs Müessesesi: Kudüs’ü ve Mescid-i Aksa’yı savunmak şer’i bir görevdirUluslararası Kudüs Müessesesi: Kudüs’ü ve Mescid-i Aksa’yı savunmak şer’i bir görevdirİran'da 8 bin 313 Covid-19 vakası tespit edildiİran'da 8 bin 313 Covid-19 vakası tespit edildiSiyonist işgalci rejim 18 Filistinliyi alıkoyduSiyonist işgalci rejim 18 Filistinliyi alıkoyduŞeyh İkrime Sabri'den "Aksa'yı ziyaret edin" çağrısıŞeyh İkrime Sabri'den "Aksa'yı ziyaret edin" çağrısı
SIRADAKİ HABER