HaberlerDünyaAfganistan'da bombalı saldırı: 3 ölü

Afganistan'da bombalı saldırı: 3 ölü

​Afganistan'ın başkenti Kabil'de düzenlenen bombalı saldırıda 3 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.

Afganistan'da bombalı saldırı: 3 ölü

Kabil polisi, kolluk kuvvetlerine ait bir aracın geçişi esnasında yol kenarındaki bir bombanın infilak ettirildiğini belirtti.

Polis, meydana gelen patlamada en az 2 kişinin öldüğünü belirtirken yerel medya ölü sayısının 3 öldüğünü bildirdi. Patlamada, biri kadın, 2'si çocuk 5 kişinin de yaralandığı ifade edildi.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde ise patlama sonrası 3 kişinin cesedinin yerde olduğu görülüyor. Görüntülerde, ölen bir kadının yanında duran 2 çocuğun ağladığı, çevredekilerin de yaralıların yardımına koştuğu görülüyor.

Saldırıyı üstlenen henüz olmadı.  

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER