HaberlerDünyaAfganistan'da bombalı saldırı: 3 ölü

Afganistan'da bombalı saldırı: 3 ölü

​Afganistan'ın başkenti Kabil'de düzenlenen bombalı saldırıda 3 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.

Afganistan'da bombalı saldırı: 3 ölü

Kabil polisi, kolluk kuvvetlerine ait bir aracın geçişi esnasında yol kenarındaki bir bombanın infilak ettirildiğini belirtti.

Polis, meydana gelen patlamada en az 2 kişinin öldüğünü belirtirken yerel medya ölü sayısının 3 öldüğünü bildirdi. Patlamada, biri kadın, 2'si çocuk 5 kişinin de yaralandığı ifade edildi.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde ise patlama sonrası 3 kişinin cesedinin yerde olduğu görülüyor. Görüntülerde, ölen bir kadının yanında duran 2 çocuğun ağladığı, çevredekilerin de yaralıların yardımına koştuğu görülüyor.

Saldırıyı üstlenen henüz olmadı.  

İLGİLİ HABERLER

Direniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiDireniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulundu
SIRADAKİ HABER