HaberlerDünyaAfganistan'da bombalı saldırı: 3 ölü

Afganistan'da bombalı saldırı: 3 ölü

​Afganistan'ın başkenti Kabil'de düzenlenen bombalı saldırıda 3 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.

Afganistan'da bombalı saldırı: 3 ölü

Kabil polisi, kolluk kuvvetlerine ait bir aracın geçişi esnasında yol kenarındaki bir bombanın infilak ettirildiğini belirtti.

Polis, meydana gelen patlamada en az 2 kişinin öldüğünü belirtirken yerel medya ölü sayısının 3 öldüğünü bildirdi. Patlamada, biri kadın, 2'si çocuk 5 kişinin de yaralandığı ifade edildi.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde ise patlama sonrası 3 kişinin cesedinin yerde olduğu görülüyor. Görüntülerde, ölen bir kadının yanında duran 2 çocuğun ağladığı, çevredekilerin de yaralıların yardımına koştuğu görülüyor.

Saldırıyı üstlenen henüz olmadı.  

İLGİLİ HABERLER

BM Myanmar'daki şiddet olaylarını kınadıBM Myanmar'daki şiddet olaylarını kınadıABD'de son 24 saatte 67 bin 819 yeni vaka tespit edildiABD'de son 24 saatte 67 bin 819 yeni vaka tespit edildiMyanmar'da göstericilere ateş açıldı: 18 ölüMyanmar'da göstericilere ateş açıldı: 18 ölüDarbeci Sisi'nin uyardığı gazeteciden haber alınamıyorDarbeci Sisi'nin uyardığı gazeteciden haber alınamıyorTürkiye'nin Tahran Büyükelçisi İran Dışişleri Bakanlığına çağrıldıTürkiye'nin Tahran Büyükelçisi İran Dışişleri Bakanlığına çağrıldı
SIRADAKİ HABER