HaberlerDünyaAdalet Bakanı Gül: "ABD Kongresi'nde yaşanan ibretlik olayları endişeyle takip ettik"

Adalet Bakanı Gül: "ABD Kongresi'nde yaşanan ibretlik olayları endişeyle takip ettik"

ABD Kongresi'nde yaşanan ibretlik olayları endişeyle takip ettiklerini belirten Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, demokrasi ve hukuk vurgusu yaptı.

Adalet Bakanı Gül: "ABD Kongresi'nde yaşanan ibretlik olayları endişeyle takip ettik"

Gül, ABD'nin başkenti Washington'da protestocuların kongre binasına girmesiyle ilgili Twitter'dan değerlendirmede bulundu.

Bakan Gül, "ABD Kongresinde yaşanan ibretlik olayları endişeyle takip ettik. Her zaman ve her yerde savunduğumuz gibi Birleşik Devletler'de de demokrasi ve hukukun işlemesini, seçmen iradesine saygı duyulmasını ve bu iradenin tecelli etmesini diliyorum." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

BM'den siyonist işgal rejiminin yeni yerleşim birimi kararına tepkiBM'den siyonist işgal rejiminin yeni yerleşim birimi kararına tepkiMillî Savunma Bakanı Hulusi Akar Erbil’de temaslarda bulunduMillî Savunma Bakanı Hulusi Akar Erbil’de temaslarda bulunduSiyonistler El-Halil'de 100'den fazla zeytin fidanını söktüSiyonistler El-Halil'de 100'den fazla zeytin fidanını söktüDünya Sağlık Örgütü: Dünya ahlaki bir başarısızlığın eşiğindeDünya Sağlık Örgütü: Dünya ahlaki bir başarısızlığın eşiğindeJapaonya'da 130 araçın karıştığı zincileme kazada bir kişi öldüJapaonya'da 130 araçın karıştığı zincileme kazada bir kişi öldü
SIRADAKİ HABER