HaberlerDünyaABD Dışişleri Bakanı Pompeo karantinaya alındı

ABD Dışişleri Bakanı Pompeo karantinaya alındı

ABD Dışişleri Bakanı Pompeo'nun, Covid-19 testi pozitif çıkmış olan biri ile temaslı olduğunun tespit edilmesi üzerine karantinaya alındığı belirtildi.

ABD Dışişleri Bakanı Pompeo karantinaya alındı

ABD Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, Pompeo'nun, Covid-19 testi pozitif çıkmış olan biri ile temaslı olduğu tespit edilmesi üzerine karantinaya alındığı belirtilerek, "CDC (Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi) prosedürleri gereğince karantinada kalacak. Bakanlığın sağlık ekipleri tarafından yakından izlenecektir." ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER