HaberlerDünyaABD Dışişleri Bakanı Pompeo karantinaya alındı

ABD Dışişleri Bakanı Pompeo karantinaya alındı

ABD Dışişleri Bakanı Pompeo'nun, Covid-19 testi pozitif çıkmış olan biri ile temaslı olduğunun tespit edilmesi üzerine karantinaya alındığı belirtildi.

ABD Dışişleri Bakanı Pompeo karantinaya alındı

ABD Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, Pompeo'nun, Covid-19 testi pozitif çıkmış olan biri ile temaslı olduğu tespit edilmesi üzerine karantinaya alındığı belirtilerek, "CDC (Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi) prosedürleri gereğince karantinada kalacak. Bakanlığın sağlık ekipleri tarafından yakından izlenecektir." ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

ABD'nin Virginia eyaletinde silahlı gruplar sokaklara indiABD'nin Virginia eyaletinde silahlı gruplar sokaklara indiRusya’da bir kayak merkezine düşen çığın altında 12 kişi kaldıRusya’da bir kayak merkezine düşen çığın altında 12 kişi kaldıFransa'da Covid-19 nedeniyle ölü sayısı 70 bini geçtiFransa'da Covid-19 nedeniyle ölü sayısı 70 bini geçtiArtan vakalar nedeni ile Venezuela'da bir hafta karantina uygulanacakArtan vakalar nedeni ile Venezuela'da bir hafta karantina uygulanacakSiyonist işgal rejimi 2020 yılında Filistinli gazetecilere yönelik 490 hak ihlali yaptıSiyonist işgal rejimi 2020 yılında Filistinli gazetecilere yönelik 490 hak ihlali yaptı
SIRADAKİ HABER