HaberlerDünyaABD'de bir şüpheli dolu bir silah ve 500'den fazla mermi ile Kongre yakınında yakalandı

ABD'de bir şüpheli dolu bir silah ve 500'den fazla mermi ile Kongre yakınında yakalandı

ABD'de başkent Washington'da sahte akreditasyonla polis kontrol noktasını geçmeye çalışan bir şüpheli; sahte bir kimlik, Glock marka tabanca ve 500'den fazla mermi ile yakalanarak tutuklandı.

ABD'de bir şüpheli dolu bir silah ve 500'den fazla mermi ile Kongre yakınında yakalandı

ABD'de 6 Ocak'ta yaşanan Trump fanatiklerinin Kongre baskını sonrasında Washington'da 20 Ocak'ta yapılacak Joe Biden'ın yemin törenine az bir süre kala güvenlik tedbirleri artırılıyor.

Kontrol sırasında akreditasyon kartının sahte olduğu anlaşılan şüphelinin aracında yapılan aramada bir adet Glock marka tabanca ve 500'den fazla mermi bulundu.

Washington polisi, sahte akreditasyon ve sahte kimlikle çalışan Beeler adlı şüpheliyi tutukladı. Şüphelinin kayıt dışı silah ve mühimmat taşımak başta olmak üzere birkaç suçtan tutuklandığı bildirildi.

Ulusal Muhafızların yanı sıra çok sayıda polisin güvenlik tedbirleri aldığı Washington'da giriş çıkış noktalarına polis kontrol noktaları kurulduğu kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Direniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiDireniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulundu
SIRADAKİ HABER