Televizyon:
Ötesiz İnsanlar ''Sabret Gönül Sabret'' Şarkısı İzle - Dinle - (Sabret Gönül Sabret Sözleri)

Ötesiz İnsanlar dizisinde çalan Sabret Gönül Sabret şarkısı izleyiciler tarafından çok beğenildi. Samanyolu TV ekranlarında yayınlanan Ötesiz İnsanlar dizisi oyuncu kadrosu ve hikayesi ile olduğu kadar dizi müzikleri ile de izleyiciye kendini sevdiriyor. Dizide dinlediğimiz Sabret Gönül Sabret şarkısı son günlerin en çok dinlenen şarkıları arasında kendine yer buldu.

Ötesiz insanlar dizisinde çalan sabret gönül sabret şarkısı yazımızın devamında siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşılmıştır. Ekranların yayınlandığı ilk bölümden itibaren en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Samanyolu TV'nin beğenilen dizisinin müzikleri sitemizde yayınlanmaktadır. Şarkıyı yazımızın devamından dinleyebileceğiniz gibi Sabret Gönül Sabret şarkı sözleri sitemizde bulunmaktadır.

Ötesiz İnsanlar sabret gönül sabret küsme sakın kaderine dinle..Samanyolu TV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Ötesiz İnsanlar izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Kısa sürede kendini sevdiren hikayesi ve oyuncu kadrosu ile ekranların değişilmez dizilerinden biri haline gelen Ötesiz İnsanlar dizisi müzikleri ile de izleyicisinin beğenisini kazanmış durumda.

Ötesiz İnsanlar dizisinde çalan Sabret Gönül şarkısı internette dinlenme rekorları kırıyor. Sitemizden şarkıyı dinleyebileceğiniz gibi Sabret Gönül Sabret şarkı sözleri yazımızın devamında siz değerli kullanıcılarımıza sunulmuştur.
 
Ötesiz İnsanlar Sabret Gönül Sabret Sözleri
 
Sevabı var hayatın
 Biter mi ki bu çile
 Bize karşı kördüğüm
 Bize karşı hep engel
 
Ne hesabı var hayatın
 Çare var mı bu derde
 Suçu neydi baharın
 Karanfiller açarken
 
Sabret gönül sabret
 Küsme sakın kaderine şükret
 Küsme havlayankirpi.com
Her kışın bir baharı var elbet
 Yeterki sen sabret
 Sabret gönül sabret
 Küsme sakın kaderine şükret
 Her kışın bir baharı var elbet
 Yeterki sen sabret

fr_06022014

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
beyza 3 ay önce

Sizi çççok seviyorum

87. Oscar ödülleri sahiplerini buldu
Sinema dünyasının en prestijli film öldüllerinden kabul edilen Oscar Akademi Ödülleri sahiplerini buldu.

Haberi Oku