Televizyon:

Günlük diziler arasında birinciliğini kaybetmeyen Beni Affet tüm hızıyla devam ediyor. Hafta içi her gün 16.30'da Star Tv ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümlerinde heyecan dolu gelişmeler izleyenleri bekliyor. Beni Affet dizisi 18 Şubat 2015 Çarşamba günü 711.bölüm ile ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünü bu sayfadan canlı izleyebilirsiniz.

Beni Affet geçen Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Cüneyt, Ferman’la birlikte hareket ediyor!
Herkesin içinde Nalan’ın arkalarından çevirdiği oyunları açık etmek isteyen Cüneyt, Ferman’la birlikte hareket eder. Ferman Nalan’a suçlamalarda bulunurken, Cüneyt dengeleyici rol oynar. Aziz ise karısından açıklama bekler. Öte yandan Tunç Eylül’e sevgili olduklarını ailelerine açıklamaları gerektiğini söyler.
 
Bahar’dan oğlunu almak için yıllar sonra geri dönen Kardelen, bir konuda ondan yardım ister. Bahar, Kardelen’in neyin peşinde olduğundan habersiz ona yardım elini uzatır. Kemal ise iş görüşmesinden cevap bekler. Leyla Umut’u kendinden soğutmaya çalışırken, Sait durumdan oldukça memnundur.

Beni Affet 708.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Kardelen, oğlu Yusuf’u kaçırıyor!
Cüneyt, Nalan’ın bir açığını görerek bunu ailenin içinde deşifre etmek ister. Ferman’la birlikte hareket eden Cüneyt, sonunda amacına ulaşır. Nalan’ın arkasından iş çevirdiğini öğrenen Aziz, karısına öfke saçar. Birlikteliklerine herkesin karşı çıkacağını bilen Tunç ve Eylül endişe içindedir.
 
Yusuf’un kendi oğlu olduğunu öğrenen Kardelen, Yusuf’u kaçırır. Kardelen’i bulan Berat ise ona sert bir tepki gösterir. Ancak Kardelen oğlunu Bahar ve Kemal’e bırakmamakta kararlıdır. Leyla’nın vicdanına oynayan Sait, ailenin içinde huzursuzluğa neden olur.

Beni Affet 707.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Cüneyt, Nalan’ı zor durumda bırakacak planını devreye sokuyor.
Yusuf’u Bahar’dan almak isteyen Kardelen, Bahar’ı ziyarete gelir. Karşısında Kardelen’i görerek şaşıran Bahar, ona yardım etmek ister. Ancak Kardelen’in niyeti kötüdür. Ailesini ziyarete giden Kemal ise olacaklardan habersizdir. Umut Leyla’yı mutlu etmeye çalışırken, Sait’in söylediklerini yapmak zorunda olan Leyla ise vicdan azabı çeker.
 
Eylül Feride’ye şirkette Melis’le ilgili yaşananları anlatır. Feride Eylül’e kocasını savunurken, tartışmaya Cüneyt de dahil olur. Ancak Feride artık yaşananlardan bunalmıştır. Öte yandan Cüneyt, Nalan’ı zor durumda bırakacak planını devreye sokar.

Beni Affet 706.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Sait, Umut ile Leyla’nın arasını açıyor.
Cüneyt ve Melis’in eski sevgili olduklarını öğrenerek küplere binen Zühre, şirkete gelerek Melis’i kovmak ister. Tartışma büyüyerek iki aile arasında gerginliğe yol açarken, duruma el koymak isteyen Cüneyt, Melis’i savunur. Ancak Cüneyt’in aklında başka bir fikir vardır. Yıldız’ın Melis hakkında anlattıkları ise Feride’nin canını sıkar.
 
Ailesiyle beraber mutlu günlerine geri dönen Bahar, Yusuf’un kendi oğlu olduğunu iddia eden Kardelen tehlikesinden habersizdir. Kardelen’in dönüşüyle Berat’ın paçaları tutuşur. Umut ve Leyla’nın arasını açmaya çalışan Sait, istediğini elde etmeye başlar.

Beni Affet 705.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Cüneyt’in eline Nalan’ın yaptıklarını ortaya çıkartacak bir fırsat geçiyor.
Cüneyt, Feride’yle olan mutlu evliliklerini bozmak isteyen Nalan’ın, bu hedefine ulaşmak için Melis’i getirdiğinden şüphelenir. Nalan’ın yaptıklarını bir an önce ortaya çıkarmak isteyen Cüneyt’in eline iyi bir fırsat geçer. Cüneyt ve Melis’in eskiden sevgili olduğunu öğrenen Aziz ise bu konuda Osman’ı suçlar.
 
Yaşadıklarından sonra normal hayatına geri dönmeye çalışan Bahar, Kemal ve oğulları Yusuf’la keyifli zamanlar geçirirken, geçmişten tanıdık bir yüz çıkagelir. Küçük Yusuf’tan gözlerini ayırmayan bu tekinsiz ismin yıllar sonra geri dönmesinin bir sebebi vardır. Öte yandan Leyla’yı avuçlarının içine alan Sait, ona istediklerini yaptırmaya çalışır.

Beni Affet 704.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Cüneyt’i şaşkına çeviren bir gelişme yaşanıyor.
Kemal, İnci’nin Bahar hakkında verdiği yalan ifadeyi geri almasını sağlayarak karısını kurtarmıştır. Bahar’ın üzerine atılmış olan suçlamalar düşer. Bundan sonra İnci’nin başı derttedir. Umut ve Leyla’nın evlilik kutlaması yapılırken, Leyla’nın kız kardeşini elinde tutan Sait, Leyla’yı elde etme isteğinden asla vazgeçmez.
 
Cüneyt ve Feride’nin arasını açmayı bir türlü başaramayan Nalan, kocası Aziz’i Cüneyt’e karşı doldurmaya çalışır. Melis’in Cüneyt’in eski sevgilisi olduğunu öğrenen Aziz, Cüneyt’e tepki gösterir. Ancak Nalan’ın oyunlarına fırsat vermek istemeyen Cüneyt’i şaşkına çeviren bir gelişme yaşanır.

Beni Affet 703.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Sait, Leyla’yı tehdit ediyor.
Bahar, İnci’nin verdiği yalan ifade yüzünden zan altında kalmıştır. Karısını parmaklıklar ardına göndermek istemeyen Kemal, İnci’nin Bahar’a çarptığını kanıtlayacak görgü tanığına ulaşmaya çalışır. Kemal, İnci’nin yaptıklarını kanıtlayacak bilgiye ulaşıp, İnci’nin ifadesini geri almasını sağlamaya çalışır. Umut ve Leyla’yı göz hapsinde tutan Sait, Leyla’yı tehdit eder.
 
Cüneyt suyu bulandırmaya çalışan Nalan’dan öfkesini çıkartır. Nalan, Cüneyt’in sözleri karşısında üste çıkmaya çalışırken, kocasını her şeyden çok seven Feride, yaşananları olgunlukla karşılar. Nalan bir kez daha amacına ulaşamaz.

Beni Affet 702.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Eylül, Melis’e saldırıyor!
Cüneyt ve Melis’in eskiden sevgili olduğunu öğrenen Eylül, öfke içinde Melis’e saldırır. Kardeşi Feride’nin üzülmesini istemeyen Eylül Melis’i kovmaya çalışırken olaya müdahil olan Cüneyt, Eylül’den duyduklarına sinirlenir. Cüneyt’in aklına gelen ilk isim, her şeyin ardındaki Nalan’dır.
 
İnci’nin yalan ifadesinde Bahar’ın ismini vermesi sonucu karakola getirilen Bahar, önemli bir suçlamayla karşı karşıyadır. Bahar’ın tek kurtuluşu İnci’nin ifadesini değiştirmesidir. Karısını kurtarmak isteyen Kemal’in ise başka bir fikri vardır.

Beni Affet 701.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Osman, Tunç’a Eylül’den ayrılmasını söylüyor!
Melis’le konuşmasından sonra kafası karışan Feride, dört gözle Cüneyt’in dönmesini bekler. Feride bildiklerini saklayarak kocasına anlayışlı davranırken boş durmayan Nalan, Eylül’ü de olayın içine sokacak bir hamle yapar. Öte yandan Tunç’u karşısına alarak konuşan Osman, ona Eylül’den ayrılmasını söyler.
 
İnci’yi öldürdüğünü düşünen Bahar, teslim olmak ister. Buna engel olan Kemal, Bahar’la birlikte İnci’nin düştüğü yerde ipucu arar. Ancak yaralanan İnci’nin polise söyleyecekleri vardır. Sevgi, Umut ve Leyla’nın habersiz evlenmelerine tepki gösterir. Kader’in aklına annesinin gönlünü alacak sürpriz bir fikir gelir.

Beni Affet 700.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Bahar şok oluyor!
Hayatını mahveden İnci’den intikam almaya yemin eden Bahar, öfke içinde İnci’ye saldırır. Bahar ve İnci arasında yaşanan büyük kavga bir uçurumun dibinde son bulurken, olacaklardan endişelenen Kemal, karısı Bahar’ı oldukça kötü bir durumda bulur. Bir yandan Bahar için korkan Sevgi, diğer yandan Umut ve Leyla’nın evlendiğini öğrenerek şoke olur.
 
Melis’ten duyduklarına inanamayan Feride, ne olursa olsun kocası Cüneyt’e güvenmekten vazgeçmez. Cüneyt’in yokluğunu fırsat bilerek ortalığı kızıştırmaya devam eden Nalan, Cüneyt’ten hesap sorması için Feride’nin aklına girmeye çalışır. Osman ise Tunç’un birlikte olduğu kişinin Eylül olduğunu görerek öfkelenir.

Beni Affet 699.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Umut ve Leyla yıldırım nikahıyla evleniyor.

Hayallerini ve geleceğini çalan İnci’nin peşine düşen Bahar, onu köşeye kıstırır. Korku içinde Bahar’a yalvaran İnci yaptıklarını inkar ederken, Bahar İnci’ye cezasını vermekte kararlıdır. Karısının intikam için İnci’nin peşinden gittiğini anlayan Kemal, Bahar’a ulaşmak ister. Öte yandan Sait, Leyla’yı bulmaya çalışırken, Umut ve Leyla yıldırım nikahıyla evlenir.
 

Nalan’ın isteklerini yerine getiren Melis, Feride’yle yakınlaşmaya çalışır. Feride’nin vicdanına oynayan Melis, sonunda Cüneyt’in eski sevgilisi olduğunu söyler. Tunç’un evli bir kadınla ilişki yaşadığını sanan Zühre telaş içindedir. Osman ise bu duruma el koymaya karar verir.

Beni Affet 698.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Bahar, İnci’den intikam almak istiyor.
Cüneyt iş için şehir dışına çıkar. Bunu fırsat bilen Nalan, Feride ve Cüneyt’i ayırmak için getirdiği Melis’e yeni planını uygulatır. Melis Feride’ye mağduru oynayarak duygu sömürüsü yaparken, Melis’in gerçekte kim olduğundan haberi olmayan Feride ona yardımcı olmak ister. Zühre ve Yıldız, Tunç’un birlikte olduğunu sandıkları bir kadını araştırmaya koyulur.

Bahar İnci’nin kendisine yaptıklarından sonra bir daha çocuk sahibi olamamanın acısını atlatamaz. Bahar, İnci’den intikam almak ister. İnci, Bahar’ın yapacaklarından korkup kaçarken, Bahar’ın karşısında neye uğradığını şaşıran Cesur, kardeşini korumaya çalışır. Umut ise evden ayrılan Leyla’yı bulmak ister.

Beni Affet 697.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Nalan’ın sözleri Melis’in gözünü korkutuyor.
Bahar, İnci’den yaptıklarının hesabını sormak ister. Evine gelerek İnci’yi bulamayan Bahar, Kemal ve İnci’nin yaşadığı ilişkiye dair izler görerek daha da öfkelenir. Kemal ise Cesur ve İnci’nin peşindedir. İnci’yi parmaklıklar ardına yollayacak olan arabadan kurtulmaya çalışan iki kardeş, Kemal’in elinden kaçmaya çalışırlar.

Melis’in varlığı Feride’yi rahatsız etmeye başlamıştır. Kocası Cüneyt’e her konuda güvenen Feride, Melis’e karşı gövde gösterisi yapmaktan da geri kalmaz. Melis karı kocanın aşkları karşısında ne yapacağını bilemez. Ancak Nalan’ın sözleri Melis’in gözünü korkutur.

Oyuncu Kadrosu:

Gaye Turgut-Bahar Kayacan Kozan

Klasik tabirle 'fakir ama gururlu' kızımız. Hem çalışıyor, hem hukuk okuyor. Hem de ailesini ayakta tutmaya çalışıyor. Mehmet Kemal'i canından çok sevmesine rağmen, kişiliğinden ve gururundan milim taviz vermiyor. Onun için dürüstlük ve kişiliği her şeyden önemli. Osman'ın diş geçiremediği tek karakter Bahar. Nitekim ilerde çocuğunu da tek başına büyütecek.

Murat Danac-Cüneyt Kozan

Ailenin büyük oğlu. Babasına ve kurallarına ses çıkaramamış bu güne kadar. Geçmişte yaşadığı bir gönül hikayesinden dolayı kalbi kırık ve kadınlara mesafeli. Feride'nin masumiyetine vuruluyor en çok. Ve burada da babası çıkıyor karşısına. İlk defa babasına isyan ediyor Cüneyt.

Mert Altınışık-Mehmet Kemal Kozan

Ailenin en küçük ve en başına buyruk ferdi. Babasının kurallarını asla takmamış bu güne kadar. Ona bu ayrıcalığı biraz da abisi Cüneyt sağlamış. Kardeşi özgür olsun diye o kendini şirkete hapsetmiş aslında. Çocukluk arkadaşı Handan ile sözlü Kemal. Ama hayat karşısına Bahar'ı çıkarıyor. Ve o günden sonra her mevsim bahar oluyor Kemal için… Kemal söylediği küçük yalanların başına ne büyük dertler açacağını anladığında ise, mevsim çoktan sonbahar a dönüyor.

Şeyma Korkmaz-Feride Keskin / Melek Güner

Bir su damlası kadar güzel ve saf. Bir çiçek kadar narin ve kırılgan. Zühre'nin uzak akrabasından kalan bir aile yadigarı. Cüneyt onun bu saflığını seviyor. Ama Eylül bu evrene girince önce Feride'yi zehirliyor. Ve onu Cüneytten uzaklaştırıyor. Geçen zamanla Feride hem hayata direnmeyi öğreniyor, hem de aşkına sahip çıkmayı. En büyük rakibesi Eylül… Ama onların arasında başka bir bağ daha var. Hem de uzuun yıllar öncesine dayanan bir bağ.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Paramparça 68.bölüm fragmanı ve özeti
Star Tv ekranlarının beğenilerek izlenilen dizisi Paramparça 68.bölüm fragmanı yayımlandı. Paramparça...

Haberi Oku