Televizyon:

Günlük diziler arasında birinciliğini kaybetmeyen Beni Affet tüm hızıyla devam ediyor. Hafta içi her gün 16.30'da Star Tv ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümlerinde heyecan dolu gelişmeler izleyenleri bekliyor. Beni Affet dizisi 30 Ocak 2015 Cuma günü 698.bölüm ile ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünü bu sayfadan canlı izleyebilirsiniz.

Beni Affet geçen Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Nalan’ın sözleri Melis’in gözünü korkutuyor.
Bahar, İnci’den yaptıklarının hesabını sormak ister. Evine gelerek İnci’yi bulamayan Bahar, Kemal ve İnci’nin yaşadığı ilişkiye dair izler görerek daha da öfkelenir. Kemal ise Cesur ve İnci’nin peşindedir. İnci’yi parmaklıklar ardına yollayacak olan arabadan kurtulmaya çalışan iki kardeş, Kemal’in elinden kaçmaya çalışırlar.
 
Melis’in varlığı Feride’yi rahatsız etmeye başlamıştır. Kocası Cüneyt’e her konuda güvenen Feride, Melis’e karşı gövde gösterisi yapmaktan da geri kalmaz. Melis karı kocanın aşkları karşısında ne yapacağını bilemez. Ancak Nalan’ın sözleri Melis’in gözünü korkutur.

Beni Affet 696.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Feride’nin bilmediği bazı gerçekler ortaya çıkıyor.
Hastalanarak şirkete gidemeyen Cüneyt, kendisini karısı Feride’nin şefkatli kollarına bırakır. Bu durumu fırsat bilen Melis, çalışma bahanesiyle Cüneyt’in yanına gelir. Feride’nin bilmediği bazı gerçekler ortaya çıkarken, Cüneyt Melis’e tepki gösterir. Eylül ise Cüneyt ve Melis’in konuşmalarını duyarak şüphelenir.
 
İnci’nin yakalanarak cezasını çekmesini isteyen Kemal, Savaş komiserden yardım ister. Cesur’un bir adım gerisinden gelen Kemal bütün umutların tükendiğini düşünürken, Savaş’ın başka bir fikri vardır. Bahar ise Kemal’den gelecek iyi haberleri bekler. Öte yandan Umut Kader’in Sait’le görüştüğünden şüphelenir.

Beni Affet 695.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Nalan, Feride’nin aklını karıştırmaya çalışıyor.
Bahar hastaneden taburcu olur. Ancak İnci’nin kendisine yaşattıklarından sonra büyük bir çöküntü içinde olan Bahar, Kemal’den İnci’yi bulmasını ister. Karısına çarpanın İnci olduğunu kanıtlamaya çalışan Kemal’in araştırmaları ise önemli bir noktada tıkanır. İşin içinde yine Cesur vardır.
 
Cüneyt ve Feride hayatlarının en mutlu günlerini yaşarken, saman altından su yürüten Nalan, Feride’nin aklını karıştırmaya çalışır. Kocasına herkesten çok güvenen Feride’nin ise Melis’in Cüneyt’in eski sevgilisi olduğundan haberi yoktur. Zühre ve Yıldız Tunç’un hayatında kim olduğunu merak ederek onu sorguya çekerler.

Beni Affet 694.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Kemal, gerçekleri Bahar ile paylaşıyor.
İnci’nin arabayla çarpması sonucu vücudunda geri dönülmez bir hasar kalan Bahar, bir daha çocuğu olmayacağı için üzgündür. Ancak hırsını alamayan İnci, başladığı işi bitirmek ister. Cesur son anda İnci’yi durdurur. Olayın iç yüzünü ortaya çıkarmaya çalışan Kemal ise karısına bu kötülüğü yapanın İnci olduğunu anlar.
 
Cüneyt bir yandan Kemal ve Bahar’a kötü günlerinde destek olurken, diğer yandan hamile karısının bir sözünü iki etmez. Ancak Cüneyt ve Feride’nin arasını açmak isteyen Nalan, Feride’yi dolduruşa getirmeye çalışır. Feride ise Melis’in kim olduğunu merak eder.

Beni Affet 693.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Kemal, Bahar’a bir daha çocukları olamayacağı gerçeğini söylemek zorunda kalıyor.
Cüneyt hamile olan karısının üzerine titrerken, Feride ve Cüneyt’in mutlulukları Nalan’ın işine gelmez. Cüneyt eski sevgilisi Melis’le birlikte çalışmak durumunda kalır. Melis eski defterleri açmaya çalışırken, şirkete yeni birinin geldiğini öğrenen Feride ise Melis’in gerçekte kim olduğundan habersizdir.
 
Bahar’ın başına gelen kazadan Cesur ve İnci’nin sorumlu olduğunu düşünen Kemal, iki kardeşin cezası vermek ister. Bu sırada Bahar’ın gözlerini açması herkese buruk bir sevinç yaşatır. Karısının yanına koşan Kemal, ona bir daha çocukları olamayacağı gerçeğini söylemek zorunda kalır.

Beni Affet 692.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Melis’le tartışan Cüneyt, birlikte iş yapmayı kabul edecek mi?
Kazadan sonra aldığı yara Bahar için hayati tehlike oluşturur. Bahar’ın durumu kötüleşirken, Kemal karısını kurtarmak için acı veren bir karara varmak zorunda kalır. Kızının geleceğini düşünen Sevgi ise bu karara karşı çıkar. Berat Bahar’a bilerek çarpan İnci’yi polise teslim etmek isterken, İnci abisi Cesur’dan yardım ister.
 
Eski sevgilisi Melis’i şirkette karşısında bulan Cüneyt, bu durumdan oldukça rahatsızdır. Cüneyt için karısı Feride’nin mutluluğu her şeyden önemlidir. Melis’le tartışan Cüneyt, birlikte iş yapmayı kabul edecek midir? Eylül ve Tunç’un birlikte olduğundan şüphelenen Feride ve Yıldız, ikilinin ağzından laf almak isterler.

Beni Affet 691.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Doktorun Bahar’a dair yapacağı açıklama herkesin kanını donduruyor!
Hastanedeki bekleyiş devam ederken, Bahar’ın durumu bir anda kötüleşir. Karısını kaybetmektense ölmeyi tercih eden Kemal panikle Bahar’a ne olduğunu anlamaya çalışırken, doktorun yapacağı açıklama herkesin kanını dondurur. Öte yandan Bahar’a çarpanın İnci olduğundan şüphelenen Berat, İnci’yi takibe koyulur.
 
Cüneyt Bahar’ın geçirdiği kazadan sonra kardeşine destek olur. Bahar’ın durumuna üzülen Feride ise ondan iyi haberler bekler. Bu sırada Cüneyt’in eski sevgilisi Melis’in iş için şirkete gelmesine öfkelenen Tunç, Melis’i şirketten göndermek ister. Şirkete gelerek Melis’le karşılaşan Cüneyt nasıl bir tepki verir?

Beni Affet 690.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
İnci’nin Kemal’e duyduğu hastalıklı aşkın kurbanı olan Bahar, İnci’nin arabayla çarpıp kaçması sonucu ağır yaralanır. Karısını o halde bulan Kemal’in dünyası bir anda başına yıkılır. Hastaneye kaldırılan Bahar için dışarıda endişeli bir bekleyiş başlar. İnci Bahar’a yaptığından sonra şok yaşarken, Cesur ise sevdiği kadının başına gelenleri öğrenmeye çalışır.
 
Cüneyt ve Nalan arasındaki soğuk savaş devam eder. Kozan şirketi için önemli bir iş fırsatı ortaya çıkar. Ancak Osman ve Cüneyt, Bahar’dan gelen haberle apar topar hastaneye koşarken, şirkete Cüneyt’in geçmişinden sürpriz bir isim gelir. Öte yandan Tunç’un Eylül’le birlikte olduğundan şüphelenen Zühre, Tunç’a baskın yapar.

Beni Affet 689.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
İnci, Bahar’ı yok etme planları yapıyor!

Bahar ve Kemal’in taşınacağını öğrenen İnci, bunu engellemek ister. Kemal’i geri kazanmak için her şeyi yapmaya hazır olan İnci, düşman olarak gördüğü Bahar’ı yok etme planları yapar. Bahar ve Kemal gitme hazırlığı içindeyken, İnci’nin öfkesi kara bir bulut gibi Bahar’ın üzerine çöker.

Karısı Feride’yi Nalan’dan korumaya çalışan Cüneyt etkili bir yöntem bulur. Zühre’nin hayatında kötü hatıraların izleri silinmeye başlarken, Zühre de yeniden görmeye başlar. Bu durum herkes tarafından sevinçle karşılanır. Öte yandan Eylül ve Tunç arasında yeniden bir yakınlaşma yaşanır.

Beni Affet 688.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Bahar ve Kemal, hayatlarında büyük bir değişiklik yapmayı planlıyor!
Geçirdiği kötü günlerden sonra kendini toparlamaya çalışan Feride, bebeği için endişelidir. Cüneyt karısı ve doğacak çocuğunun sağlığı için elinden geleni yaparken, karı koca ilk kez bebeklerinin kalp atışını duymanın heyecanını yaşarlar. Bahar ve Kemal, Cüneyt ve Feride’yi ziyarete gelir. Birlikte hoşça vakit geçiren aile üyelerinin birbirlerine verecek haberleri vardır.
 
Bahar ve Kemal, kendilerine huzur vermeyen İnci ve Cesur’dan kurtulmak için hayatlarında büyük bir değişiklik yapmayı planlarlar. Gözünü Kemal’i elde etme hırsı bürüyen İnci ise bu plandan haberdar olur. İnci, Kemal’e ulaşma yolunda engel olarak gördüğü Bahar’dan kurtulmakta kararlıdır.

Beni Affet 687.Bölüm'de neler yaşanmıştı?

Feride’nin hamilelik haberi herkes tarafından coşkuyla karşılanır. Feride, ailesi ve kocası Cüneyt’le birlikte kutlama yapmaya hazırlanırken, içi rahat etmeyen Osman, gelini Feride’yi tebrik etmek ister. Ancak Feride’yi görmeye gelen Kozan Ailesi çok da hoş karşılanmaz. Osman duygusal bir açıklama yaparken, Feride ona nasıl bir tepki gösterir?
 
Kavga eden Bahar ve İnci gözaltındadır. İnci, Kemal konusunda Bahar’ın sinirlerini bozmaya devam ederken, Bahar ise çileden çıkar. Sevgi’den haberi alarak karakola gelen Kemal karısını oradan çıkartırken, Umut’un Sait’e zarar vereceğinden korkan Kader ise abisini ondan uzaklaştırmaya çalışır.

Beni Affet 686.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Kozan Ailesi Feride’yi tebrik etmeye geliyor.
Feride’nin hamilelik haberi herkes tarafından coşkuyla karşılanır. Feride, ailesi ve kocası Cüneyt’le birlikte kutlama yapmaya hazırlanırken, içi rahat etmeyen Osman, gelini Feride’yi tebrik etmek ister. Ancak Feride’yi görmeye gelen Kozan Ailesi çok da hoş karşılanmaz. Osman duygusal bir açıklama yaparken, Feride ona nasıl bir tepki gösterir?
 
Kavga eden Bahar ve İnci gözaltındadır. İnci, Kemal konusunda Bahar’ın sinirlerini bozmaya devam ederken, Bahar ise çileden çıkar. Sevgi’den haberi alarak karakola gelen Kemal karısını oradan çıkartırken, Umut’un Sait’e zarar vereceğinden korkan Kader ise abisini ondan uzaklaştırmaya çalışır.

Beni Affet 685.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Osman, şirketine ortak olan Aziz’den hesap soruyor.
Cesur’un karısına aşık olmasına sinirlenen Kemal, hırsını Berat’tan çıkarır. Bahar ve Kemal, İnci ve Cesur’la ilgili yaşadıklarından sonra birbirlerine anlayışlı davranırken, Kemal’den vazgeçmemeye kararlı olan İnci, Bahar’ın karşısına çıkar. İnci sözleriyle Bahar’ın damarına basarken, çıkan kavgaya polis müdahale eder.
 
Osman şirket hisselerini kendisinden habersiz satan Tunç’a öfkelidir. Şirkette Aziz’le karşı karşıya gelen Osman, şirketine ortak olan Aziz’den hesap sorar. Ancak Aziz’in Osman’ın suçlamalarına cevabı vardır. Tartışmanın ortasına gelen Cüneyt ise Feride’nin hamile olduğu müjdesini verir.

Beni Affet 684.Bölüm'de neler yaşanmıştı?

Cesur, Bahar’a aşık olduğunu Kemal’e itiraf eder.
 
Şirketine ortak olan Aziz’i karşısında görerek küplere binen Osman, oğlu Cüneyt tarafından sırtından bıçaklandığını düşünür. Cüneyt ise istemeden de olsa babasının karşısında, Aziz’in yanında yer almak zorundadır. Yıldız ve Nazire, Feride’yi ziyarete gelir. Ancak kendini iyi hissetmeyen Feride’nin durumu, Yıldız’ın dikkatini çeker.
 
Bahar ve Kemal, üzerlerinde dönen kirli oyunları çözerek Cesur ve İnci’nin karşısına çıkar. Kemal iki kardeşin yaptıklarını yüzlerine vururken, Cesur, Bahar’a aşık olduğunu Kemal’e itiraf eder. Ancak aşklarına her şeyden çok güvenen karı koca, bu oyunu bitirmeye kararlıdır.

Beni Affet 683.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Oyun oynama sırası Bahar ve Kemal’dedir.
Tunç’un şirketteki hissesini sattığını duyan Osman küplere biner. Cüneyt tarafından da ihanete uğradığını düşünen Osman, şirket hisselerini alan sürpriz isminle karşılaşınca büyük bir şok yaşar. Cüneyt ise başta rahatsız olduğu bu durumu lehine çevirebileceğini düşünür. Bu sırada, Feride kendisini pek iyi hissetmez.
 
Kendisine çarpanın İnci olduğundan şüphelenmeye başlayan Kemal, karısı Bahar’la birlikte araştırmaya koyulur. İpuçlarını takip eden Kemal ve Bahar, gerçeği İnci ve Cesur’un evinde bulabileceklerini düşünürler. Bu sefer oyun oynama sırası Bahar ve Kemal’dedir. Sait’le aynı evde yaşamaktan rahatsız olan Umut, ona hayatı dar etmek ister.

Beni Affet 682.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Kemal, Cesur’un kim olduğunu öğreniyor.
Doğruların kaynağına ulaşmak için, vicdanı sızlayarak babasına rest çeken Cüneyt, Nalan’ın peşindedir. Nalan’dan şüphelendiğini belli etmeyen Cüneyt, Feride’ye kendisini kaçıranın Osman olduğunu söyler. Öte yandan kendini aklamak isteyen Osman, boş duvara çarpar.
 
Cesur’un kim olduğuna dair şüpheleri olan Kemal, karısı Bahar’la konuşur. Bahar, Kemal’e hatırlayamadığı zamanlarda yaşananları anlatır. Cesur’un paraların yerini bulmak için kendisini kaçırdığını öğrenen Kemal, karısıyla birlikte bu işi çözmekte kararlıdır. Amacına ulaşan Sait, sonunda Leyla’yla aynı çatı altındadır ancak Umut buna göz yummak istemez.

Oyuncu Kadrosu:

Gaye Turgut-Bahar Kayacan Kozan

Klasik tabirle 'fakir ama gururlu' kızımız. Hem çalışıyor, hem hukuk okuyor. Hem de ailesini ayakta tutmaya çalışıyor. Mehmet Kemal'i canından çok sevmesine rağmen, kişiliğinden ve gururundan milim taviz vermiyor. Onun için dürüstlük ve kişiliği her şeyden önemli. Osman'ın diş geçiremediği tek karakter Bahar. Nitekim ilerde çocuğunu da tek başına büyütecek.

Murat Danac-Cüneyt Kozan

Ailenin büyük oğlu. Babasına ve kurallarına ses çıkaramamış bu güne kadar. Geçmişte yaşadığı bir gönül hikayesinden dolayı kalbi kırık ve kadınlara mesafeli. Feride'nin masumiyetine vuruluyor en çok. Ve burada da babası çıkıyor karşısına. İlk defa babasına isyan ediyor Cüneyt.

Mert Altınışık-Mehmet Kemal Kozan

Ailenin en küçük ve en başına buyruk ferdi. Babasının kurallarını asla takmamış bu güne kadar. Ona bu ayrıcalığı biraz da abisi Cüneyt sağlamış. Kardeşi özgür olsun diye o kendini şirkete hapsetmiş aslında. Çocukluk arkadaşı Handan ile sözlü Kemal. Ama hayat karşısına Bahar'ı çıkarıyor. Ve o günden sonra her mevsim bahar oluyor Kemal için… Kemal söylediği küçük yalanların başına ne büyük dertler açacağını anladığında ise, mevsim çoktan sonbahar a dönüyor.

Şeyma Korkmaz-Feride Keskin / Melek Güner

Bir su damlası kadar güzel ve saf. Bir çiçek kadar narin ve kırılgan. Zühre'nin uzak akrabasından kalan bir aile yadigarı. Cüneyt onun bu saflığını seviyor. Ama Eylül bu evrene girince önce Feride'yi zehirliyor. Ve onu Cüneytten uzaklaştırıyor. Geçen zamanla Feride hem hayata direnmeyi öğreniyor, hem de aşkına sahip çıkmayı. En büyük rakibesi Eylül… Ama onların arasında başka bir bağ daha var. Hem de uzuun yıllar öncesine dayanan bir bağ.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
MERVE 5 yıl önce

beni̇ affeti̇ çok sevi̇yorum baharin çocuğu olmucakmiş ona üzülüyorum

Paramparça 68.bölüm fragmanı ve özeti
Star Tv ekranlarının beğenilerek izlenilen dizisi Paramparça 68.bölüm fragmanı yayımlandı. Paramparça...

Haberi Oku