\\\\"\\\\"
Politika:
Kemal Kılıçdaroğlu İzmir Mitingi Konuşması İzle

"Kemal Başbakan" sloganlarıyla karşılanan Kemal Kılıçdaroğlu"İnşallah o da olacak. İlk adım 30 Mart. 30 Mart"ta yerel iktidarı alacağız ve haramilerin iktidarını söz veriyorum yıkacağız" dedi.  Erdoğan'ın partililere yönelik 'Burada korsan gösteri yapıyorsunuz. Hepinizi Silivri'ye göndereceğim' sözleri ise mitinge katılan partilileri güldürdü.

 İşte Kılıçdaroğlu"nun konuşmasından satır başları:

"İNSAN SEVGİSİ OLSA 15 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU YUHALATMAZ"
  Böyle slogan atarsanız gider patentini alır, sizden üstüne para alır. Onda para sevgisi var, insan sevgisi yok. İnsan sevgisi olsa 15 yaşındaki çocuğu miting meydanlarında yuhalatmaz. Hanımlar süpürgeyi alın, haramilerin iktidarını süpürün.

"İÇİNİZDE KONYA"DAN GELEN VAR MI?"

İçinizde Konya"dan gelen var mı otobüslerle? Yok mu? Garip bir durum. Ankara"dan gelen var mı? Yok mu. Hepiniz İzmirlisiniz. Recep"in haline üzülüyorum. Malı götürdü, kaçmaya çalışacak. İzmir"e söz, CHP iktidarında nereye kaçarsa kaçsın getireceğim ve hesabını soracağım."NEDEN SINAV SORULARI AÇIKLANMIYOR"

İlk kez şimdi sınav sorularının açıklanması yasaklanıyor. Neden? Eğer iktidar şaibeli olursa onun yaptığı sınavlar da şaibeli olur. Eğer iktidar şaibeli olursa 76 milyonun ödediği vergilerin hesabını bilemeyiz.

"MUSTAFA KEMAL"İN ASKERLERİSİNİZ"

Bu seçimlerde 2,5 milyon gencimiz ilk kez oy kullanacak. Siz sadece benim değil bu ülkenin onurusunuz. Siz Mustafa Kemal"in askerlerisiniz. Bir diktatöre siz diz çöktürdünüz. O yüzden size her zaman şükran borçluyum.

"GEZİ"Yİ UNUTMADIK"

Gezi eylemlerini unutmadık. Ne pahasına olursa olsun o mücadelelerinde başarı sağladılar. Zaten Gezi"den sonra da hiçbir zaman çarkı tutmadı. Bozulmadı. Kendi kendisiyle bile kavga ediyor. Provokasyonlara gelemyeceğiz. Sağduyulu, sorumlu bir yurttaş olarak demokrasi için sandığa gideceğiz. Onun provokasyonlarına asla gelmeyeceğiz. İktidardan gitmemek için her türlü yolu deneyebilir.

"BUGÜN MANSUR YAVAŞ"A SALDIRDILAR"

Bugün Ankara"da Büyükşehir Belediye Başkanımız saldırıya uğruyor. Ne dedi başkan adayımız: "İsmet İnönü namuslular en az namussuzlar kadar cesur olacak." Bizi korkutacaklarını sanıyorlar. Bu CHP 7 düvele karşı mücadele etmiş Kuvayi Milliye"nin merkeziyiz. Biz barıştan, konuşan Türkiye"den yanayız.

"140 KARAKTERDEN KORKAN BAŞBAKAN YARATTINIZ"

Twitter"a yasak getirdiler. Twitter"ı en çok gençler kullanıyor. Kaç karakter? 140. 140 karakterden korkan bir başbakan yarattınız.

"O ZATA NE MAL OLDUĞUNU GÖSTERDİ"
S,iz hiç ayakkabı kutusundan korkan Başbakan gördünüz mü? Bir kadınımız ayakkabı kutusu gösterdi. Polisler gidip yakaladı Başbakan"a hakaret diye. O zata ne mal olduğunu gösterdi. Ona da şükran borçluyum.

"YASAK GENÇLERE SÖKTÜ MÜ?"

Ben ona bir unvan veriyorum. Sıradan bir çalan değil Başçalan. Onun ünvanını artık bütün dünya biliyor. Siz hiç "Facebook"u kapatacağım, Twitter"ı kapatacağım, baş belasıdır" diyen bir siyasetçi gördünüz mü? Türkiye"de var. Adam bizi dünyaya rezil etti.
O yasak gençlere söktü mü? Gençler yasağı dinledi mi? Yasak size işlemez. Siz zaten doğruların peşindesiniz. Siz zaten mücadele edersiniz..

"KALABALIĞIN BİR KISMI DA ARKADA"
Buradaki kalabalığın bir bölümü sahnenin arkasında. Keşke biraz geriye alabilselerdi de bütün İzmir"e seslenebilseydik.

"İZMİR"İ PARAYLA SATIN ALMAK İSTİYORLAR"

Düşmana ilk kurşunun atıldığı yerdir İzmir. O nedenle İzmir"i sindirmek istiyorlar. İzmir"i parayla satın almak istiyorlar. Yapabilirler mi? 7 düveli denize döken İzmir sana mı eyvallah diyecek.

"O PARFÜMÜ ALIN O SİZİN HAKKINIZ"
İzmir"i alabilir miyiz diye size birini gönderdiler. Milyon Ali. Arkasına almış müteahhitleri. Sıra sıra. İzmir havuzu oluşturmuş. Ev ev parfüm dağıtıyor. O parfümü alın. O sizin hakkınız. Yürüttüğünün yanında bir şey değil.
 
İzmir"e gelmiş, havuzu oluşturmuş. İzmir"i satın alacak Milyon Ali. Önce sen Başçalan"ın talimatıyla oluşturduğun havuzun hesabını ver.

"ADIMIN KEMAL OLDUĞU KADAR EMİNİM"
Yolsuzluğu inkar ediyor. Adımın Kemal olduğu kadar onun doğru olduğunu biliyorum. Hiç kimse sabahın köründe oğluna telefon edip bakanların oğullarının evinde arama yaptırdığını bildirmez.

"ONU ADAM YERİNE KOYMUYORUM"

O her türlü hakareti yapar. Onu adam yerine koymuyorum ki. Adam olsa 4 bakanın çocuklarının yatak odalarında onun boyu kadar para kasaları olmaz.

NEDEN HOLLANDA"DAN TANESİ 1 MİLYON 200 BİN AVRO"YA OTOBÜS ALINDI

İstanbul ve Ankara"da metro işini Ulaştırma Bakanlığı üstlendi. Yapamadılar. Onların bütçesi İzmir"i 2"ye 3"e katlıyor. Ama İzmir bunların hepsini kendi yaptı.
İstanbul gitti Hollanda"dan otobüs aldı. 1 milyon 200 bin Avro ödendi tanesine. Hollanda düz. İstanbul"da otobüsler rampa çıkamıyor.
Madem ki otobüs sanayimiz iyi biz neden Hollanda"dan otobüs alıyoruz.

BEN DE GELİP YÜZECEĞİM

İnşallah ilerde hep beraber Körfez"de yüzeceğiz. Başkan haber verecek ben de gelip yüzeceğim
 
HEPİNİZİ SİLİVRİ'YE GÖNDERECEĞİM
 
Burada korsan gösteri yapıyorsunuz hepinizi Silivri"ye göndereceğim diye espri yaptı.
 
MİTİNGTEN NOTLAR

Öğle saatlerinde miting alanı çevresinde toplanan vatandaşlar, güvenlik kontrolünden geçerek Gündoğdu Meydanı'na girdi. Alanın bulunduğu Kordon boyuna girişler, Cumhuriyet Meydanı, Kordon Orduevi ve Ali Çetinkaya Bulvarı'ndan yapıldı.

Mitinge destek vermek üzere çok sayıda tekne ve yatın da Gündoğdu Meydanı açıklarına demirlediği gözlendi. Miting alanında parti bayraklarının yanı sıra Türk bayrakları ve Atatürk posterleri ile Gezi odaklı olaylar sırasında yaşamını yitirenlerin resimlerinin bulunduğu büyük afişler dikkati çekti.

Saat 15.00'de başlayacağı duyurulan miting için CHP liderinin de olduğu araç, izdiham nedeniyle Gündoğdu Meydanı'na ancak 15.30'da giriş yapabildi. Karşıyaka yönünden gelenler platformun arka tarafında ikinci bir miting alanı oluşturduğu için 'protokol girişine girilemiyor' anonsları yapıldı.

En ilgi çeken ayrıntılardan biri de meydanın üzerinde dolaşan motorlu yamaç paraşütü oldu. Paraşüt Aziz Kocaoğlu posteri gezdirdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 15.45'te alana gelerek konuşmasına başlayabildi. Bu sırada İzmirliler hala Gündoğdu'ya girmeye çalışıyordu.

MİTİNG ÖNCESİ BİLGİLERİ:

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu 30 Mart yerel seçimleri çerçevesinde mitinglerine bu hafta da devam ediyor..

Yerel seçim mitinglerine start veren Kemal Kılıçdaroğlu Manisa - İzmir ve Aydın'da CHP'lilere hitap edecek..

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Manisa - İzmir ve Aydın Miting konuşması izle, CHP Manisa - İzmir ve Aydın Mitingi CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu neler söyledi?

kilicdaroglu_miting_09032014

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu 30 Mart yerel seçimleri çerçevesinde mitinglerine bu hafta da devam ediyor. Yerel seçim mitinglerine start veren Kemal Kılıçdaroğlu Manisa - İzmir ve Aydın halkına hitap ediyor.

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Manisa - İzmir ve Aydın miting konuşması izle, CHP Manisa - İzmir ve Aydın mitingi CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu neler söyleyecek? Manisa - İzmir ve Aydın CHP mitingi CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Konuşması video izle.

Halk Tv Canlı Yayın İzlemek İçin Tıklayın..!

Kanal B Canlı Yayın İzlemek İçin Tıklayın..!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 30 Mart'taki yerel seçim çalışmaları kapsamında 28 Şubat'tan 29 Mart'a kadar, 30 günde 49 miting yapacak.

Bazı günler üç miting yapacak Genel Başkan Kılıçdaroğlu, olağanüstü koşullarla karşılaşılmazsa 2 Mart'ta Eskişehir, 3 Mart'ta Edirne ve Kırklareli, 4 Mart'ta Tekirdağ ve İstanbul, 5 Mart'ta Rize ve Artvin, 6 Mart'ta Giresun veTrabzon, 7 Mart'ta Ordu ve Samsun, 8 Mart'ta Adana ve 9 Mart'ta Mersin'de yapacağı 16 mitingle ilk haftayı tamamlayacak.

Kılıçdaroğlu, 10 Mart'ta Niğde ve Kayseri, 11 Mart'ta Çorum, Amasya ve Sinop, 12 Mart'ta Bolu, Düzce ve Karabük, 13 Mart'ta Bartın ve Zonguldak, 14 Mart'ta Kocaeli ve Sakarya, 15 Mart Cumartesi günü İstanbul ve 16 Mart Pazar günü yapacağı Ankara mitingiyle ikinci haftada da 15 miting yapacak.

Mitinglere, 17 Mart Pazartesi günü Elazığ ve Tunceli ile devam edecekKılıçdaroğlu, 18 Mart'ta Muğla, 19 Mart'ta Aydın, 20 Mart'ta Tokat ve Sivas, 21 Mart'ta Gaziantep, 22 Mart'ta İzmir ve 23 Mart'ta Antalya'da yerel seçim kampanyasını sürdürecek.

Seçime altı gün kala, 24 Mart'ta Isparta ile Burdur'da vatandaşlarla bir araya gelecek Kılıçdaroğlu, 25 Mart'ta Denizli ve Uşak, 26 Mart'ta Manisa, 27 Mart'taHatay ve Adana, 28 Mart'ta Ankara ve 29 Mart Cumartesi günü de İstanbul'da bir kez daha miting ve şehir turu yapacak. İstanbul mitinginin ardından Ankara'ya dönecek Kılıçdaroğlu, 30 günde 49 miting yapmış olacak..

sw_18032014

DİĞER TARAFTAN:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bu ülkede hiç kimsenin burnunun kanamasını istemiyoruz. Kimin rengi, kimliği, inancı, mezhebi ne olursa olsun insan Allah'ın yarattığı en değerli varlıktır ve benim başımın üstünde yeri vardır” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ"da İstasyon meydanındaki mitingde konuştu. Kılıçdaroğlu, “Elazığ benim için önemli bir yer. Elazığ"da kurulan ticaret lisesinden ilk mezun olan bizim dönemimiz. Gazi caddesini de, şimdi hala duruyor mu Saray Sinemasını da bilirim. Sivrice'yi, Kebanı yani Elazığ'ın taşını, toprağını bilirim. Gakgoşların Çayda Çıra'sını biliyorum. Elazığ'ın her şeyini biliyorum. Harput'u, Arap Babası'nı biliyorum. Başbakan koltuğunda oturan bir zat benim Elazığ"ı bilmediğimi söylemiş ve buraya gelmiş 6 katrilyon yatırım yaptığını söylemiş. Herhalde götürdüğü parayı anlatmak istemiş. Bir şeylerin değişmesi lazım, halktan yana politika güden, barıştan, kardeşlikten yana olan siyasal iktidara ihtiyaç var. Ayın 30'unda sandığa gideceğiz. El ele, kol kola, barış içerisinde, haramilerin iktidarını yıkıp, halkın iktidarını kuracağız. Var mısınız? Hiç endişe etmeyin. Bu kardeşiniz de var. Ben sizin için çalışıyorum. Halkım için çalışıyorum. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını korumak için çalışıyorum” dedi.

“Türkiye'deki bütün yurttaşlarımın vicdanına sesleniyorum. Benim bir görevim var, doğruları savunmak zorundayım, vatandaşın hakkını korumak zorundayım, iktidarı yanlış yaptığı zaman eleştirmek zorundayım” diyen Kılıçdaroğlu, “Başbakanlık koltuğunda oturan kişi, Mısır'da genç bir kızımız öldü. Onun için ağladı. Esma diye bir kız. Ağladı. Niye ağlıyorsun diye sormadık ama 15 yaşındaki çocuğumuz, Berki için ağladı mı hayır” şeklinde konuştu.

“Burak Can da bizim evladımız” diyen Kılıçdaroğlu, “İki gün önce açıklama yaparak "Provokasyonlara gelmeyin. Bu iktidardan gitmemek için vatandaşları bölecek, Cinayetler işleyecek dikkatli olun' dedim. Burak Can da annesinden izin istiyor ve sokağa çıkıyor, sokağın elektrikleri kesiliyor, silahlar patlıyor ve Burak Can ölüyor. Onun için ağladı mı? Onun için de ağlamadı. Sizin hemşehriniz Tunceli'de kalp krizi geçirdi. O da bizim evladımız. Bize oy verin veya vermeyin bu ülkede hiç kimsenin burnunun kanamasını istemiyoruz. Kimin rengi, kimliği, inancı, mezhebi ne olursa olsun insan Allah'ın yarattığı en değerli varlıktır ve benim başımın üstünde yeri vardır” dedi.

Eski başbakanlardan Bülent Ecevit'i de anan Kılıçdaroğlu, daha sonra kafasına giydiği kasketle gelenleri selamlayarak mitingi bitirdi.

kilic_05032014

Kemal Kılıçdaroğlu (d. 17 Aralık 1948; Ballıca, Nazımiye, Tunceli, Türk siyasetçi ve bürokrat. Daha önce Bağ-Kur ile Sosyal Sigortalar Kurumu'nda genel müdürlük ve Türkiye İş Bankası yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne 22. ve 23. dönem İstanbul milletvekili olarak görev yapan Kılıçdaroğlu, şu anda Cumhuriyet Halk Partisi'nin genel başkanlığını yapmaktadır.

Yaşamı

Tapu memuru Kamer Bey ile ev hanımı Yemuş Hanım'ın yedi çocuğundan dördüncüsü olarak 17 Aralık 1948'de Tunceli"nin Nazimiye ilçesinde dünyaya geldi. Kendisinden on dakika önce Adil adlı bir ikizi doğdu. Ailenin daha önce sahip olduğu "Karabulut" soyadı, yaşadıkları köyde herkesin aynı soyadını taşıması nedeniyle, babası tarafından 1950"lerde "Kılıçdaroğlu" olarak değiştirildi. Kemal Kılıçdaroğlu ilk ve ortaöğrenimini Erciş, Tunceli, Genç, Elazığ gibi Anadolu"nun çeşitli yerlerinde yaptı.

Elazığ Ticaret Lisesi'ni 1967'de birincilikle bitirdi. Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi"nden (şimdiki adıyla Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi"nden) 1971 yılında mezun oldu.

Ailesel kökeni

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Nazimiyeli olan ailesi Horasan'dan göçerek Anadolu'ya yerleşen Tunceli aşiretlerinden Kureyşan aşiretine mensuptur[5]. 917'de Aleviliği kabul eden Kureyşan aşiretinde konuşulan dil Zazaca'dır. Medyada Kürt veya Alevi kimliği öne çıkarılan Kemal Kılıçdaroğlu; sülalesinin, Horasan'dan göçüp Tunceli"ye gelmiş Kureyşan ocağından olduğunu ifade etmiştir. Ayrıca soyunun, Oğuzlar"ın Bozok kolunun Beğdili boyundan olduğunu ve Ehl-i Beyt"e kadar uzanan Seyyid soyuna uzandığını belirtmiştir.

Bürokrasi yılları

Lisans öğrenimini tamamladığı 1971 yılında girdiği hesap uzman yardımcılığı sınavının ardından Maliye Bakanlığı'nda göreve başladı. Daha sonra hesap uzmanı olan Kılıçdaroğlu, bir yıl Fransa'da kaldı. Hesap uzmanlığını 1983'e kadar sürdürdü ve aynı yıl Gelirler Genel Müdürlüğü'ne atandı. Burada önce daire başkanı olarak görev aldı, daha sonra aynı kurumun genel müdür yardımcılığını yaptı..

1991 yılında Bağ-Kur'a atandı. Burada genel müdürlük yapan Kılıçdaroğlu 1992 yılında Sosyal Sigortalar Kurumu Genel Müdürlüğü'ne geçti. Daha sonra kısa bir süre Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda müsteşar yardımcısı olarak görev yaptı. 1994 yılında Ekonomik Trend dergisi tarafından "Yılın Bürokratı" seçildi. Kemal Kılıçdaroğlu, 1999'da kendi isteğiyle SSK Genel Müdürlüğü'nden emekli oldu.

Sekizinci Beş Yıllık Kalkınma Planı çalışmalarında Kayıtdışı Ekonomi Özel İhtisas Komisyonu'na başkanlık eden Kılıçdaroğlu, Hacettepe Üniversitesi'nde de bir süre ders verdi. Daha sonra Türkiye İş Bankası'nda yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı.

Siyaset hayatı

Kemal Kılıçdaroğlu: 11 Ocak 1999'da SSK Genel Müdürlüğü'nden emekli olan Kemal Kılıçdaroğlu'nun adı "DSP'nin yıldızları" arasında anıldı[10] ve 18 Nisan 1999'da yapılacak genel seçimlerde Demokratik Sol Parti'den milletvekili adayı olacağı belirtildi ancak Kılıçdaroğlu 1999 seçimlerinde milletvekili adayı olmadı.

Bir süre Vatandaşın Vergisini Koruma Derneği'nde genel başkanlık yaptı. Daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi 22. dönem için yapılan 3 Kasım 2002 genel seçimleriyle Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul milletvekili olarak Meclis"e girdi. 22 Temmuz 2007 genel seçimlerinde de İstanbul"dan 23. dönem milletvekili seçildi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli'yi, Silivri'de bir arsanın imar durumunu değiştirme karşılığında 1 milyon dolarlık iş takibi ücreti talep etmekle[14] suçladı. Bu iddiasını daha sonra Başbakan Erdoğan'a yönelik bir soru önergesiyle meclise taşıdı. Dişli, iddialar karşısında partisindeki görevinden istifa etti.[16]

Almanya'nın Frankfurt kentinde görülen Deniz Feneri e.V Davasının Türkiye ayağına ilişkin bazı belgeler açıkladı.

Kılıçdaroğlu, 22 Eylül 2008 tarihinde düzenlediği bir basın toplantısında, "Baron" olarak adlandırdığı Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat hakkında çeşitli iddialar ortaya attı. Fırat'ın en büyük ortağı olduğu Menas adlı şirketin ürünlerini yurtdışına götüren tırda 89 kilogram eroin yakalandığını ve Menas'ın hayali ihracat yaptığını iddia eden Kılıçdaroğlu, bu kez de 25 Eylül günü gazeteci Uğur Dündar tarafından yönetilen tartışmada Dengir Mir Mehmet Fırat ile biraraya geldi. Tartışma, televizyondan canlı olarak yayınlandı. Fırat, sağlık durumunu gerekçe göstererek 8 Kasım 2008 tarihinde istifa etti..

Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı sürecinde destekçileri tarafından takılan rozetlerden bazıları İstanbul milletvekili olan Kemal Kılıçdaroğlu, 2009 yerel seçimlerine Cumhuriyet Halk Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak katıldı. Seçimi Adalet ve Kalkınma Partisi adayı Kadir Topbaş kazandı; ancak Kemal Kılıçdaroğlu elde ettiği %36.80'lik oy yüzdesiyle, partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı için aldığı oy oranını 2004 Yerel Seçimleri'nin % 25'in üstünde bir oranda artırdı. Kılıçdaroğlu için özgün müzik sanatçısı Onur Akın bir şarkı da hazırlamıştır.

Genel başkanlık dönemi

Aynı zamanda Cumhuriyet Halk Partisi grup başkanvekili iken CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın 10 Mayıs 2010 tarihindeki istifasının ardından yaptığı açıklamada parti olağan kurultayında aday olmayacağını belirtse de daha sonra 17 Mayıs 2010 tarihinde CHP Grup Başkanvekilliği'nden istifa ederek kurultayda aday olacağını açıklamıştır.

22 Mayıs 2010 tarihinde yapılan 33. Olağan CHP Kurultayı'nda, 1249 delegeden 1200'ünün imzasını alarak ve tek aday olarak girdiği kurultayda geçerli 1189 oyun tamamını alarak CHP'nin 7. genel başkanı olmuştur.

Özel yaşamı

Selvi Kılıçdaroğlu ile evli olan Kemal Kılıçdaroğlu, ikisi kız biri erkek olmak üzere üç çocuk babasıdır. Bir yıl Fransa"da görev yapan Kılıçdaroğlu'nun yabancı dili Fransızcadır.

Mal bildirimlerini 2003, 2005, 2007, 2009 ve 2010 yıllarında kamuoyuna açıklayan Kemal Kılıçdaroğlu"nun, Ocak 2010 itibarıyla kendi üzerine iki konut, bir arsa, üç kooperatif hissesi ve toplam 2.733 TL değerinde 8 tablo kayıtlıdır.

KAYNAK: Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Erdoğan'a, Naci Bostancı vekalet edecek
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ülke dışına yapacağı ziyaret nedeniyle Cumhurbaşkanı makamına...

Haberi Oku