\\\\"\\\\"
Politika:
Başbakan Erdoğan İstanbul Mitingi 2013 Konuşması / Foto - Video Galeri

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Benim başörtülü kardeşlerime el uzatanlara, Dolmabahçe Valide Sultan Camii"ne ayakkabıyla girerek 3 gün orayı işgal edenlere, orada alkol kullanan saygısızlara hukuk dairesi içerisinde gereken hesabı mutlaka soracağız.” dedi.

İstanbul Kazlıçeşme'deki mitinge konuşan Erdoğan, “18 gün boyunca sokak sokak gezip terör estirenlere, benim başörtülü kardeşlerime el uzatanlara, yanında bebeği olduğu halde hem bebeğe hem annesine şiddet uygulayan ahlaksızlara, Dolmabahçe Valide Sultan Camii"ne ayakkabıyla giren 3 gün orayı işgal edenlere, orada alkol kullanan saygısızlara hukuk dairesi içerisinde gereken hesabı mutlaka soracağız.” ifadelerini kullandı.

Başbakan Erdoğan AKP İstanbul Kazlıçeşme Mitingi Konuşması 2013 Video İzlemek İçin Tıklayın..!

İstanbul Ak Parti Kazlıçeşme Mitingi 2013 Foto Galeri İçin Tıklayın..!

Kazlıçeşme'de İlginç Pankartlar! Foto Galeri İçin Tıklayın..!


Gençleri Gezi Parkı"na sokanlara seslenen Başbakan, “Neden bu gençleri siz bu şekilde Gezi Parkı"na soktunuz? Yazık değil mi? 18 gün bu ülkede Türkiye"nin değişik yerlerinde adeta terör estirdiniz. Yazık değil mi? Bunun hesabını nasıl vereceksiniz? Bu ülke hukuk devleti.

Hukuk devleti içerisinde neden bu yollara değil de farklı yollara tevessül ettiniz? Dolmabahçe Camii"nden Başbakanlık Ofisi'ne giderken yolda bir tane taş göremiyorum. Bu taşlar söküldü ve tanınmaz hale getirildi. Bu nasıl vatanseverlik? Bunları ulusalcıyım diyenler aralarında nasıl barındırdılar?” şeklinde konuştu.

"DÜNYANIN HİÇBİR YERİNDE BÖYLE BAŞBAKAN GÖREMEZLER"

Başbakan Erdoğan, “Dünyanın hiçbir yerinde böyle Başbakan göremezler. Diyorlar ki "Sayın Başbakan çok sertsin, bazıları da diktatör" diyor. Bu nasıl diktatör ki sizin gibi o Gezi Parkı"nı işgal edenlerle samimi çevrecileri kabul ediyor. Orada size gösteri yaptırtılacak ha, dünyada mümkün mü?” dedi.

Başbakan sözlerini şöyle sürdürdü: “Çıkmış bir tane partinin başkanı diyor ki, 'hesap yaptım, yaptığım hesaba göre, 780 bin kilometre karelik bu vatan topraklarına bu kadar ağaç ve fidan dikilmez.' Sen bu işten anlamazsın. Matematik de senin işin değil, çevrecilik de. Bu işler senin işin değil. Şöyle bir vaktin olursa, gerçi senin başka mesailerin var ama lütfen Orman ve Suişleri Bakanıma bir gidersen sana bunun dersini verir. Aynı zamanda profesördür.”

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Erdoğan'a, Naci Bostancı vekalet edecek
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ülke dışına yapacağı ziyaret nedeniyle Cumhurbaşkanı makamına...

Haberi Oku