\\\\"\\\\"
Politika:
Ak Parti Ordu Mitingi Başbakan Erdoğan Konuşması Ülke Tv İzle

Başbakan'ın konuşmalarının satır başları;
 
"Ordu 6 gün sonra büyükşehir belediyesine kavuşacak. Artık merkez belediyesi yok.
 
CHP demek yokluk demek, CHP demek çöplük demek. Bugün hala koskoca İzmir'de modern çöp tesisi yok. Şimdi Ordu'da bir değişim dönüşüm yapacağız. Ordu'yu çöpe mahkum edenlere güle güle diyoruz.
 
Bucak Müdürü de "Efendim her köye 6 oklu bir bayrak verdiniz" diyor. 1950 sonrası şehirlere köylere hizmet gidiyor yol elektirk su gidiyor. İnsanlar ilk kez insan yerine konuyor. Ama CHP bunu kabul edemiyor. Sonra sokak olayları ile ülke tahkir ediliyor, sonrasında da ülkeye müdahale ediliyor ve Merhum Menderes idam ediliyor.
 
CHP yapmaz, bir şey yapılmasını da istemez. CHP üretmez, bir şey üretilmesini de istemez. CHP asla millete hizmet etmez hizmet edilmesini de istemez. İşte şimdi CHP ve MHP Pensilvanya'nın ceketinin cebine girdiler.
 
Bu gece internette bir yaşlı amcayı görmüşsünüzdür. İzledim, ben gece 12'de onu arayacağım dedim. 90 yaşında. Dünyayı görmüş. Mahmut Erarslan amcayı gece 12.20'de aradım. Bana hayır dualarını ilettiler. Pensilvanya'da birileri bize beddua ediyor. Mahmut Amca gibiler de dua ediyor. Ben Mahmut Amca'yı bugüne kadar görmedim. O da görmedi, ama gönüller konuşuyor. Myanmar'dan, Libya'dan, Mısır'dan Mekke Medine'den Afganistan'dan dualar var. Ey Pensilvanya senin bedduaların bize gelmez.
 


30 Mart'ta ya vesayet, ya kaset kazanacak, ya da siyaset, yeni Türkiye kazanacak. Siyaset dünyada millete hizmet için yapılır. Siyaset iktidara gelmek için yapılır. CHP'nin birinci olmak gibi bir derdi ve umudu yok. MHP'nin de BDP'nin de böyle bir derdi yok. Kılıçdaroğlu Bursa'da televizyona çıktı. Orada yüzde 40'tan aşağı oy alacak olursam görevi bırakacağım dedi, ama bırakmadı. Ben bugün diyorum Ben birinci parti olamazsam bırakacağımı söylüyorum.
 
Şimdi kendisine de aynı çağrıyı yapıyorum. Birinci olamazsan bırakmaya var mısın diyorum hala cevap veremedi. Hala nal topluyor. 3 dönemdir seçime girdi hala koltuğu bırakmadı. MHP de aynı durumda. MHP ve CHP'ye gönül veren kardeşlerimiz hallerinden memnunlar. Varsın bunlar devam etsinler biz işimize bakacağız.
 
Benimle yıllarca birlikte olan, genel başkan yardımcısı yaptığım, bakan yaptığım kişi, Ordu'ya belediye başkan adayı yapmadım diye partiden ayrıldı. Ancak onun da Pensilvanya'dan korkusu var. Kasetlerle CHP ve MHP'yi dizayn ettiler. Şimdi CHP Türkçe olimpiyatlarına gidelim diyor. Bence çok güzel olur. Hatta orada Pensilvanya'nın askerleriyiz desin.
 
Ordu merkezdeki belediye başkanı ne yaptı. Bunların yapılarında millet aşkı yok, hizmet aşkı yok. Çöplerin olduğu bir Ordu değil, susuz bir Ordu değil. Size hizmet getirecek bir Ordu. Bu da AK Parti ile mümkün. Ordu'nun kenarındaki çöp dağını görünce eyvaah dedim. Çöpe mi oy vereceğiz, geleceğe mi oy vereceğiz. İstanbul'da bir zamanlar çöp dağları vardı. 39 kişi hayatını kaybetti. İşte CHP bu.
 
Planlaması ile kentsel dönüşümüyle yeni bir Ordu istiyoruz. Ordu'ya yeni bir hava alanı inşa ediyoruz. Yıllık kapasitesi 3 milyon olan bir havaalanı. Ordu'ya 600 yataklı bir hastane inşa ediyoruz. Türkiye'de kimse böyle bir havalimanı hayal dahi etmiyordu. Ama bitti. Hedefimiz süratle bunu bu yılın sonuna bitirmek. Ordu'nun ticaretine sanayisine geleceğine bereket getirmesini istiyoruz.
 
Bunun yanında Karadeniz Akdeniz yolu, bu yol Abdulhamid'in hayali idi. Ordu'yu Sivas üzerinden Hatay İskenderun'a bağlayan bir yol. Bunun için çalışmalar devam ediyor. Sadece Ordu sınırları içinde 22 tünel var. Karadeniz Akdeniz yolunu da 2015 yılı sonuna bitirmeyi hedefliyoruz. Karadeniz Sahil yolunu çevre yolu projesi ile şehrin trafiğini rahatlatıyoruz. Her hafta kazaların olduğu Ünye ilçesinde yaptığımız yolla bunun önüne geçtik. 12 yılda Ordu'ya 8 katrilyon yatırım yaptık."

er_1526_24032014

MİTİNG ÖNCESİ BİLGİLERİ:

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart yerel seçimleri çerçevesinde mitinglerine bu hafta da son sürat devam ediyor.

Yerel seçim mitinglerine start veren Başbakan Erdoğan, Ordu'da halka hitap edecek. Başbakan Ordu miting konuşması izle, AKP Ordu mitingi Erdoğan neler söyleyecek?

İşte Başbakan Erdoğan Ordu Mitingi CANLI YAYIN haberi ve gelişmeler..

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart yerel seçimleri çerçevesinde mitinglerine bu haftada da devam ediyor. Sivas"tan mitinglerine start veren Başbakan Erdoğan, Trabzon ve Ordu'da halka hitap edecek.d_24032014

Kanal 24 Canlı Yayın İzlemek İçin Tıklayın..!

HaberTürk Canlı Yayın İzlemek İçin Tıklayın..!

Trt Haber Canlı Yayın İzlemek İçin Tıklayın..!AK Parti Ordu Milletvekili ve Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) Türk Grubu Başkanı İhsan Şener, Aybastı'da seçim çalışmalarına katıldı.

Aybastı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İzzet Gündoğar ile birlikte esnaf ziyaretleri yapan Şener, düzenlenen miting de konuştu.

AK Parti'nin milletin partisi olduğunu söyleyen Şener, "Biz kardeşler topluluğuyuz. Bize verdiğiniz yüksek oylar asla bizi şımartmadı, şımartmayacak. Biz büyüdükçe küçülen, tevazusu büyüyen kardeşler topluluğuyuz. Sizin sevginiz ve muhabbetiniz ancak bizim gayretimizi ve tevazuumuzu arttıracaktır."dedi.

Türkiye'nin iklimini değiştirmek isteyenlerin olduğuna dikkat çeken Şener, "Türkiye'de iklimi değiştirmek isteyen, Siyasi, ekonomik istikrarı bozmak isteyen uluslararası güçler ile işbirliği yapmış sokak çetelerinin, sokakları yıkıp, döken anarşistlerin peşine takılmış siyasi partilerin hiçbiri Aybastı'nın Ordu'nun geleceğine dair proje açıklamıyor. Yaptıkları tek şey var iftira atmak. Bu seçim sadece İzzet Gündoğar'a, Enver Yılmaz'a, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a oy vermeyeceğiz. Bu seçim Türkiye'nin seçimidir. Bu seçimde Türkiye'nin geleceğine oy vereceğiz."diye konuştu.

Türkiye'nin refah seviyesinin artmasından birilerinin rahatsız olduğunu ifade eden Şener, "AK Parti'nin 11 yıllık Ordu'ya yaptığı yatırımları çekip aldığınızda Büyükşehir yerine büyük bir köy ortaya çıkacaktır. Havaalanı, çevreyolları, Karadeniz-Akdeniz yolu, Üniversite, Hastaneler, köylerimiz yolları, içme suyu hatları, yaşlılarımıza, engellilerimize bakım aylıkları, saymakla bitmeyecek hizmetler yaptık. Bu hizmetlerin hepsini milletimizden aldığımız güçle yaptık. Birileri milletimizin refah seviyesinin artmasından rahatsız oldu ki oyunlar başladı, milletin kafasını karıştırmak için her türlü entrikaları devreye koydular. Yan yana düşünemeyeceğimiz gruplar, şimdi kol kola geleceğimizin karanlık olması için çalışıyorlar. Milletimiz bunları biliyor. Bu oyunu milletimiz ter temiz oyları ile sandıkta bozacak."dedi."

Şener, Kabataş, Aybastı, Reşadiye yolunun yapımına başlandığını söyleyerek, "80 Milyon TL ihalesi yapıldı. Kabataş'tan Reşadiye'ye kadar yer teslimi yapıldı. Yeni bir yol yapılarak bu yolumuzda açılacak. Ordu'nun her köşesini yaşanabilir bayındır bir memleket yapacağız. Büyükşehir ile ne ihtiyaç var ise onu milletimize yapacağız."diye sözlerini tamamladı.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Ordu'nun tamamını eşit hizmetle yeniden imar edeceğiz. Biz hizmet partisiyiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Altınordu ilçesine bağlı Öceli köyü ve Uzunisa Münibüsleri Kooperatifi üyeleriyle bir araya geldi. İlk olarak Uzunisa Münibüsleri Kopperatifi üyeleriyle bir araya gelen Yılmaz, dolmuşçu esnafının tüm haklarının korunacağını söyledi.
Yılmaz yaptığı açıklamada, “Büyükşehir kanunuyla birlikte tüm ulaşım hizmetleri büyükşehir belediyesi bünyesine geçecek. Vatandaşlarımız bizleri seçtiği takdirde dolmuşçu ve minİbüsçi kardeşlerimizin tüm haklarını koruyacağız. Bu konuda yapılan spekülasyonlara itibar etmeyin” diye konuştu.
 
Uzunisa Münibisleri Kooperatifi üyeleriyle yaptığı toplantının ardından Öceli köyüne geçen Yılmaz'a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Burada vatandaşlara seslenen Yılmaz, birlik ve beraberlik içerisinde Ordu'yu Türkiye'nin marka kenti yapacaklarını söyledi. Ordu Belediyesi'ni de sert bir dille eleştiren Yılmaz, “Biz Rusya'dan doğalgaz getirdik. Mevcut belediye doğalgaz şirketiyle koordineli olarak yedi seneden bu yana bir doğalgazı mahallelere dağıtamadı” şeklinde konuştu.
 
Türkiye'de belediyecilik denilince akla ilk AK Parti geldiğini söyleyen Yılmaz, “Akyazı, Subaşı, Şahincili ve Durugöl mahallelerimizde arabanızla seyahat ederken içiniz dışınıza çıkıyor. Çöp sorun olarak hala karşımızda duruyor. Ordu Belediye Başkanı her yerde 'Sevgi kazanacak' diyor. İyi de çöp ne olacak, yollar, altyapı, kanalizasyon problemleri ne olacak? İşte bu yüzden, Ordu'yu 19 ilçesiyle birlikte şaha kaldırmak için yola çıktık. Kararlıyız. Daha yaşanabilir bir Ordu oluşturmak için tam kadro Ordulu hemşehrilerimizin emrindeyiz” diye sözlerini tamamladı.

Diğer taraftan;
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türk hava sahasını ihlal ettiği gerekçesiyle Suriye uçağını düşüren Türk Hava Kuvvetlerini ve komutanlarını tebrik etti.

Başbakan Erdoğan Kocaeli mitinginden Suriye uçağının düşürülmesini değerlendirdi. Başbakan Erdoğan, "Bugün bir Suriye uçağı bizim hava sağımızı ihlal etti. F-16'lar kalktı ve Suriye uçağını vurdu. Sen benim hava sahamı ihlal edecek olursan tokadımız ağır olacak. Başta Genelkurmay başkanımız olmak üzere Hava Kuvvetlerini komutanlarımızı ve askerlerimi tebrik ediyorum. Mesele bu" dedi.

En büyük hainin Pensiyvanya'daki zat olduğunu belirten Başbakan Erdoğan, "Tek parti CHP zulmünün ne olduğunu dedelerimiz bilir. Pensilvanya CHP'yi destekleyerek Said Nursinin hatırasını ayaklar altına alıyor. Bunların bir televizyonunda Peygamberimiz kamyonete bindiriliyor. Bunlar sapıtmış yahu. Bunlarda yalan, takiye, iftara var. 30 Mart bu oyunu bozma günüdür. Bediüzzaman Said Nursi bundan 54 yıl önce Hak'ka kavuşmuştur. Hayatı zulümle geçti. Sibirya'ya götürdüler oradan kaçtı. İstanbul'a geldi. Pensilvan'ya değil. CHP hayatı boyunca Said-i Nursi'ye gün yüzü göstermedi. Bunlar bu. Ey Pensilvanya'da ki zat sen de Kılıçdaroğlu ile Bahçeli'yle haşır olacaksın. Ahlakı olmayan bir hareketin kazanma şansı yoktur. Bu Pensilvanya partileri ahlaktan yoksunlar. 17 Aralık'taki çeteleriyle bize saldırdılar, dik durduk gereken cevabı verdik.

Ardından kasetlerle, montajlarla şahsıma ve arkadaşlarıma saldırdılar. Bu kirli ahlaksız saldırılar için CHP ve MHP'yi kullandılar. Şunu yayınlayacağız bunu yayınlacağız diyor. Şimdi de bu twitter denilen olayı kullanıyorlar. Bu twitteri biz kapatacağız dedik. Malum medya bize saldırıyor. Özgürlüklere tahammülsüzlükmüş. Dünya karşıma dikilse ülkemin güvenliğini tehdit eden her saldırıya tedbir almak zorundayım. Bu twitter, facebook, youtube ailelerini kökünden sarstı. Her tür yalan var oralarda. Benim milletime saldıranlara karşı biz tavır almayacak mıyız. Gezi olaylarında 17 Aralık'ta bu twitlerle ne yapıldığını biliyorsunuz. Birileri çıkıyor şunu söylüyor.

Herkes Erdoğan gibi düşünmek zorunda değil. Ben de birileri gibi düşünmek zorunda değilim. Türkiye'de bir iletişim başkanlığı var. Maalesef işgal altında. Twitter'a uyarılar yapılıyor. Ama mahkeme bu hesabı kapatmıyor. Neymiş batıda şöyle derlermiş. Kim ne derse desin, biz kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz. Bu twitlere sahip çıkanların sesi çıkıyor mu? İşte bu CHP 160 bin kişin öldürüldüğü Suriye'ye milletvekillerini gönderiyor. Katil Esadla birlikte oluyor. Bu CHP Kocaeli'de hangi yüzle oy isteyecek. Bizi tehdit ediyorlar 15'inden sonra şu 20'sinden sonra şu yayınlanacak. 25'inden sonra şu yayınlanacak. Bizim abdestimizden şüphemiz yok. Namazımızdan da şüphemiz olmaz.

Ellerinde ne varsa döksünler. Nasıl montaj yaparlarsa yapsınlar. Pensilvaya'daki zat bana hainlik yaptı diyor. En büyük hain sensin sen. İnzivaya çekilmiş Pensilvanya'da inziva için Türkiye'den daha güzel bir yer olabilir mi? Gel orada inzivaya çekil. Bu yol kutlu yol dönen alçak olsun. Bu ahlaksızlıkları asla bunların yanına bırakmayacağız. Biz Çanakkale'de dünyanın en güçlü orduları karşısında geri adım atmadık. Bu ahlaksızlık karşısında da asla geri adım atamayacağız" diye konuştu.

basbakan_12032014

Recep Tayyip Erdoğan Biyografisi

26.2.1954
Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı. Üniversiteyi Marmara Üniversitesi İktisadî ve Ticarî Bilimler Fakültesi'nde okuyan Erdoğan, bu okuldan 1981 yılında mezun oldu.

Gençlik yıllarından itibaren sosyal hayat ve siyasetle içice bir yaşamı tercih eden Erdoğan, disiplinli ekip çalışmasının ve takım ruhunun önemini kendisine çok genç yaşlarda öğreten futbolla 1969-1982 yılları arasında amatör olarak ilgilendi. Aynı zamanda bu yıllar, genç bir idealist olarak memleket meseleleri ve toplumsal sorunlarla ilgilenen Recep Tayyip Erdoğan'ın aktif politikaya adım attığı döneme rastlamaktadır.

Lise ve üniversite yıllarında Milli Türk Talebe Birliği öğrenci kollarında aktif görev alan Recep Tayyip Erdoğan, 1976 yılında MSP Beyoğlu Gençlik Kolu Başkanlığı'na ve aynı yıl MSP İstanbul Gençlik Kolları Başkanlığı'na seçildi. 1980 yılına kadar bu görevlerini sürdüren Erdoğan, siyasi partilerin kapatıldığı 12 Eylül döneminde, özel sektörde bir süre müşavirlik ve üst düzey yöneticilik yaptı.

1983 yılında kurulan Refah Partisi ile fiilî siyasete geri dönen Recep Tayyip Erdoğan, 1984 yılında Refah Partisi Beyoğlu İlçe Başkanı, 1985 yılında ise Refah Partisi İstanbul İl Başkanı ve Refah Partisi MKYK üyesi oldu. İstanbul İl Başkanlığı görevi sırasında diğer siyasi partiler için de model olan yeni bir örgütsel yapı geliştiren Erdoğan, bu dönemde özellikle kadınların ve gençlerin siyasete katılımını artırmaya yönelik çalışmalar yaptı; siyasetin tabana yayılarak geniş halk kitleleri tarafından benimsenip itibar görmesi yolunda önemli adımlar attı. Bu yapılanma, mensubu bulunduğu Refah Partisi'ne 1989 Beyoğlu yerel seçimlerinde büyük bir başarı kazandırırken, yurt genelinde de parti çalışmaları için örnek teşkil etti.

27 Mart 1994 yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan, siyasî yeteneği, ekip çalışmasına verdiği önem, insan kaynakları ve malî konulardaki başarılı yönetimiyle dünyanın en önemli metropollerinden biri olan İstanbul'un kronikleşmiş sorunlarına doğru teşhis ve çözümler üretti. Su sorunu, yüzlerce kilometrelik yeni boru hatlarının döşenmesiyle; çöp sorunu ise dönemin en modern geri-dönüşüm tesislerinin kurulmasıyla çözümlendi. Hava kirliliği sorunu Erdoğan döneminde geliştirilen doğalgaza geçiş projeleriyle son bulurken, kentin trafik ve ulaşım açmazına karşı 50'den fazla köprü, geçit ve çevre yolu inşa edildi; sonraki dönemlere ışık tutacak birçok proje geliştirildi. Belediye kaynaklarının doğru kullanımı ve yolsuzluğun önlenmesi amacıyla olağanüstü önlemler alan Erdoğan, 2 milyar dolar borçla devraldığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin borçlarını büyük ölçüde ödedi ve bu arada 4 milyar dolarlık yatırım gerçekleştirdi. Böylece, Türkiye'nin belediyecilik tarihinde yeni bir çığır açan Erdoğan, bir yandan diğer belediyelere örnek olurken, bir yandan da halk nezdinde büyük bir güven kazandı.

Recep Tayyip Erdoğan, 12 Aralık 1997'de Siirt'te halka hitaben yaptığı konuşma sırasında, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğretmenlere tavsiye edilen ve bir devlet kuruluşu tarafından yayınlanan bir kitaptaki şiiri okuduğu için hapis cezasına mahkum edildi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine son verildi.

Recep Tayyip Erdoğan, 4 ay kaldığı cezaevinden çıktıktan sonra kamuoyunun ısrarlı talebi ve gelişen demokratik sürecin bir sonucu olarak 14 Ağustos 2001'de arkadaşlarıyla birlikte Adalet ve Kalkınma Partisi'ni (AK Parti) kurdu ve Kurucular Kurulu tarafından AK Parti'nin Kurucu Genel Başkanı seçildi. Milletin teveccüh ve güveni AK Parti'yi daha kuruluşunun ilk yılında Türkiye'nin en geniş halk desteğine sahip siyasî hareketi haline getirdi ve 2002 yılı genel seçimlerinde üçte iki parlamento çoğunluğuyla tek başına iktidara taşıdı.

Hakkındaki mahkeme kararı nedeniyle 3 Kasım 2002 seçimlerinde milletvekili adayı olamayan Erdoğan, yapılan yasal düzenlemeyle milletvekili adaylığının önündeki yasal engelin kalkması üzerine, 9 Mart 2003'te Siirt ili milletvekili yenileme seçimine katıldı. Bu seçimde oyların yüzde 85'ini alan Erdoğan, 22. Dönem Siirt Milletvekili olarak parlamentoya girdi.

15 Mart 2003 tarihinde Başbakanlık görevini üstlenen Recep Tayyip Erdoğan, aydınlık ve sürekli kalkınan bir Türkiye idealiyle, hayatî öneme sahip birçok reform paketini kısa süre içinde uygulamaya koydu. Demokratikleşme, şeffaflaşma ve yolsuzlukların engellenmesi yolunda büyük mesafeler katedildi. Buna paralel olarak ülke ekonomisi ve toplum psikolojisini olumsuz yönde etkileyen ve onyıllardır çözülemeyen enflasyon kontrol altına alındı, itibarını yeniden kazanan Türk Lirası'ndan 6 sıfır atıldı. Devletin borçlanma faiz oranları aşağı çekildi, kişi başına düşen millî gelirde büyük artış gerçekleştirildi. Ülke tarihinde daha önce görülmemiş hız ve sayıda baraj, konut, okul, yol, hastane ve enerji santrali hizmete girdi. Bütün bu olumlu gelişmeler, bazı yabancı gözlemciler ve Batılı liderler tarafından "Sessiz Devrim" olarak adlandırıldı.

Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği'ne giriş sürecinde ülke tarihinin dönüm noktası olarak nitelenen başarılı girişimlerine ek olarak, akılcı dış politikası ve yoğun ziyaret-temas trafiğiyle Kıbrıs sorununun kalıcı çözüme kavuşturulması ve dünyanın çeşitli ülkeleriyle verimli ilişkiler geliştirilmesi konularında önemli adımlar attı. Tesis edilen istikrar ortamı iç dinamikleri harekete geçirirken, Türkiye'yi bir merkez ülke haline getirdi. Türkiye'nin ticaret hacmi ve siyasal gücü, yalnız içinde bulunduğu coğrafî bölgede değil, uluslararası alanda da hissedilir düzeyde arttı.

Recep Tayyip Erdoğan, 22 Temmuz 2007 genel seçimlerinde %46.6 oy alarak büyük bir zafer kazanan Ak Parti"nin Genel Başkanı olarak Türkiye Cumhuriyeti"nin 60. Hükümeti"ni kurdu ve tekrar güvenoyu aldı.

Recep Tayyip Erdoğan evli ve 4 çocuk babasıdır.

Ailesi
26 Şubat 1954 tarihinde doğdu.
4 Temmuz 1978'de Emine Hanım ile evlendi.
Ahmet Burak, Necmeddin Bilal, Esra ve Sümeyye olmak üzere 4 çocuk sahibidir.

Eğitim Durumu
1965 yılında Piyale Paşa İlkokulu
1978 yılında Istanbul İmam Hatip Lisesi
1981 yılında Marmara Üniv. İktisadi Ticari Bil. Fak.

Siyasi Kariyer
1976 yılında MSP İstanbul Gençlik Kolları Başkanlığı'na seçildi.
1984 yılında Refah Partisi Beyoglu İlçe Başkanlığı'na seçildi.
1985 yılında Refah Partisi Istanbul İl Başkanlığı'na seçildi.
1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na seçildi.
15 Mart 2003 tarihinde T.C. Başbakanı oldu.

ERDOĞAN"IN GİDEMEYECEĞİ 7 İLbasbakan_erdogan_cuma_gunu_balikesir_de_27022014

Ak Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Ataş"ın yaptığı açıklamaya göre, Başbakan Erdoğan 51 ile gidecek.

Başbakan Erdoğan, Doğu ve Güneydoğu Anadolu"da sadece Ardahan, Kars, Iğdır, Muş, Şırnak, Hakkari ve Tunceli"ye gidemeyecek. Başbakan"ın zaman darlığından gidemediği illere ise Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları ile Bakanlar gidecek..

Basbakan_Erdogan_26022014

KAYNAK: Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Erdoğan'a, Naci Bostancı vekalet edecek
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ülke dışına yapacağı ziyaret nedeniyle Cumhurbaşkanı makamına...

Haberi Oku