\\\\"\\\\"
Politika:
Ak Parti Başbakan Malatya Malatya Mitingi Konuşması İzle | 6 Mart 2014

Başbakan Erdoğan Malatya'da halka hitap etti. Miting rekor kalabalıkla güne damga vurdu.
 
ERDOĞAN'IN GÖZLERİ DOLDU
 
Malatya mitingindeki rekor kalabalık Başbakan Erdoğan gözlerini doldurdu.
 
"BURADA MONTAJ YOK"
 
Başbakan Erdoğan da konuşmasına bu kalabalığa dikkat çekti.  "Malatya, seninle Mekke, Medine ve Kudüs' gurur duyuyor. Bugün şu meydandaki cesaretle mazlumun gözüne fer oluyorsun Malatya! Şen olasın Malatya... Türkiye buraya baksın. Burada montaj yok. CHP, MHP buraya baksın..Pensilvanya buraya baksın...Bugün Malatya tarafını belli ediyor.." dedi.

KILIÇDAROĞLU'NA: "TERBİYESİZ HERİF"
 
Başbakan Erdoğan, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir mitingte kendisi için "Aile boyu yolsuzluk yapıyorlar" diyen Kılıçdaroğlu'na yüklendi. Başbakan, aile fertlerini sayarken vefat eden annesini de sayan Kılıçdaroğlu için "Benim rahmetli anneme laf atacak kadar adisin" dedi.
 
İşte o sözleri;
 
"Kılıçdaroğlu gibi Bahçeli gibi adamlar kursaklarından haram geçmemiş çocuklarıma iftira atıyorlar. Terbiyesiz herif sen bu kadar adisin. Benim rahmetli anneme laf atacak kadar adisin. Sen bu ülkede başbakana nasıl böyle bir şey dersin."
 
Kılıçdaroğlu: Aile boyu yolsuzluk ilk kez gerçekleşiyor
 
İŞTE BAŞBAKAN'IN AÇIKLAMALARI
 
Sen bugün Battal Gazi'nin ruhunu ayağa kaldırıyorsun. Şen olasın Malatya. Bir kez daha Allah'ına kurban Malatya. Rabbim kardeşliğimizi daim etsin. CHP, MHP buraya baksın. Burada montaj yok. O malum medya buraya bak. Pensilvanya buraya baksın. Bugün Malatya tarafını belli ediyor. Onun için 30 Mart çok önemli. Burada Malatya'nın coşkusu var. Fotoğraflara inanmayacaklar. 3 kafadarın albümü çıktı. Çamur attım tutmadı. Malatya'ya ananas sökmez. Burası kayısı diyarı.
 
Hamdolsun yarab bize bugünleri gösterdin. Malatya 30 Mart seçimlerine mührü vurmuştur. Sadece Malatya'da değil tüm Türkiye'de sandığın rengi belli olmuştur.
 
MALATYALI VATANDAŞIN MEKTUBU
 
Sizlere bir Malatyalı kardeşimizin bana yazdığı bir mektubu özetleyeceğim. Mukaddes Yetiş. Malatya mitinginizde ne olur benim mektubumu okuyun diyor. Öyle güzel satırlar yazmış ki. Başbakanım sizi çok çok ve çok seviyorum. Rabbim inşallah sizi ve vekillerinizi sevsin ve daima koruyucunuz olsun diyor. İnşallah bütün ülkelere sizin gibi bir Başbakan nasip etsin. Biz Malatyalılar AK Parti aşıklarıyız diyor. Ben ablamla kardeşlerimle aynı sınıfta okuyor aynı kitapları paylaşıyordum onun için sadece ilkokulu okuyabildim diyor.
 
Bu ülkede mühürle gaz satılırdı, yağ satılırdı. Kim vardı iktidarda? CHP. CHP'nin iktidarı yolszuluk demektir, yasaklar demektir. Bu aziz millet bize Allah razı olsun desin bu bize yeter.
 
"KILIÇDAROĞLU SENDEN SİYASETÇİ OLMAZ"
 
Şimdi bunlar montaj işini iyice ilerlettiler. Mecliste anayasal ve yasal suç olmasına rağmen oralarda yaptıkları montajları dinletiyorlar. Ey Kılıçdaroğlu senden siyasetçi olmaz. Senden olsa olsa Tahtakale'de kasetçi olur.
 
Pazarlıklar başladı Pensilvanya da yer aldı. Siz İstanbul'a bu ismi aday yapın biz destekleyeceğiz hükümeti devireceğiz dedi. Geçtiğimiz günlerde Trabzon günlerine katıldı, orada yuhalandı. Çıkarken de bir vatandaşı yumrukladı. Demek ki bu insanlar seni kabullenmiyor. Niye rahatsız oldun? Bunlardan siyasetçi olur mu?
 
"CEMAAT DEĞİL ÖRGÜT"

Bunlara cemaat demeyin bunlar örgüt. Diğer cemaatlere hakaret etmiş olursunuz. Kendi ülkesine ihanet eden bu yapıyla artık aranıza mesafe koymanız lazım. 24 gün var. Siz bizim ablalarımızsınız. Gençler siz bizim kardeşlerimiz, beyler siz de bizim ağabeylerimizsiniz.
 
Bunlarda sınır kalmadı, helal ve haram yok. Bu yapı emeğinizi, ekmeğinizi temiz duygularınızı istismar ediyor. Çocuklarınız bunların okullarında okuyorsa çekin alın. Bunlar sülük gibi emiyorlar. Sülük bunlardan faziletlidir. Sülük zararlı kanı emer bunlar faydalı kanı emiyor.
 
"RAHMETLİ ANNEME HAKARET"

Muhalefet, Pensilvanya ile birlikte boğazlarından haram geçmemiş yavrularıma çocuklarıma karşı iftira yarışına girdiler. Bu kadar adilik, alçaklık olamaz. Sen önce git aynaya bak. Benim rahmetli annem hakaret edecek kadar adisin, seviyesizsin.
 
BAŞBAKANLIK BİNASI
 
Şimdi bizim Başbakanlık binamızı durdurmaya çalışıyorlar. Yahu siz nasıl bir yargı mensubusunuz? Bunlar MİT'e de saldırdılar. Marmaray'ı da durdurmak istediler. Şahsıma, devletin tepesine saldırdılar.
 
GEZİ OLAYLARI

Çözüm sürecine, kardeşliğimize saldırdılar. İnsanların mahrem telefon konuşmalarınas, başörtüsüne saldırdılar.
 
'Samimi niyetle Gezi olaylarına geldiler' dediler. Ne samimiyeti? Geçin o işi geçin. Bizim iktidarımız 12 yılda 3 milyar fidan ve ağaç dikti. Bunların çevrecilik diye bir derdi yok. Bunlar terör örgütleriyle beraber çalışıyorlar.
 
KIKRPINAR'DA BAYRAK KRİZİ
 
Bu CHP dün kalkmış AK Parti bayrağımıza saygısızdır diyor. Kırkpınar'da bayrakla geçiş varmış AK Partili bakanlar ayağa kalkmamış. Kalkmamışlar doğrudur, orada bir protokol kuralını çiğnemiş olabilirler. Türk bayrağına saygısı olan sen misin?

MİTİNG ÖNCESİ BİLGİLERİ:

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart yerel seçimleri çerçevesinde mitinglerine bu hafta da son sürat devam ediyor.

Yerel seçim mitinglerine start veren Başbakan Erdoğan, Malatya'da halka hitap edecek. Başbakan Malatya miting konuşması izle, AKP Malatya mitingi Erdoğan neler söyleyecek?

İşte Başbakan Erdoğan Malatya Mitingi CANLI YAYIN haberi ve gelişmeler..

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart yerel seçimleri çerçevesinde mitinglerine bu haftada da devam ediyor. Sivas"tan mitinglerine start veren Başbakan Erdoğan, Elazığ ve Malatya'da halka hitap edecek.

Kanal 24 Canlı Yayın İzlemek İçin Tıklayın..!

HaberTürk Canlı Yayın İzlemek İçin Tıklayın..!

Trt Haber Canlı Yayın İzlemek İçin Tıklayın..!Başbakan Recep Tayyip Erdoğan"ın yerel seçim çalışmaları kapsamında yarın miting yapacağı Malatya"da hazırlıklar tamamlandı.

30 Mart"ta yapılacak yerel seçimler öncesinde AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yarın saat 16.00"da Malatya Yeni Belediye Meydanı'nda halka seslenecek.

AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkci, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Elazığ mitinginden sonra helikopterle Malatya"ya geleceğini söyledi. Tüfenkci, Başbakan Erdoğan'ın parti otobüsüyle saat 16.00'da mitingin yapılacağı Yeni Belediye Meydanı'na geçerken yolda halkı selamlayacağını belirtti. Tüfenkci, Başbakan Erdoğan"ın, Malatya Valiliğini de ziyaret ederek Vali Vasip Şahin ile görüşeceğini ve aynı gün kentten ayrılacağını kaydetti.

Bülent Tüfenkci,"6 Mart günü için hava durumu iyi gösteriyor. Malatya'da şimdiye kadar yapmış olduğumuz tüm mitinglerimiz çok coşkulu ve güzel oldu. Milletimiz hassasiyetle, milli iradelerine sahip çıkarak Sayın Başbakanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve kadrolarını desteklediğini gittiği bütün illerde gösteriyor. Tüm Malatyalıları yarın saat 16.00"daki mitinge bekliyoruz." dedi.

Başbakan Erdoğan'ın otobüsle geçeceği güzergâhtaki caddeler AK Parti Malatya İl teşkilatı tarafından bayraklarla süslendi. Miting alanındaki binalar, Başbakan Erdoğan ile AK Parti resimleriyle süslendi. AK Parti ilçe teşkilatları il başkanı Bülent Tüfenkci başkanlığında parti binasında toplantılar yaparak miting öncesinde son çalışmaları görüştü.

erdoganin_denizli_mitingi_konusmasi_01032014

AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkci, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 6 Mart Perşembe Günü Malatya'da yapacağı mitinge tüm Malatyalıları davet etti.

MALATYA - Parti binasında, merkez ilçe AK Parti Yeşilyurt Başkanı Bayram Taşkın, Battalgazi Başkanı Osman Güder ve parti yönetim kurulu üyeleriyle birlikte basın açıklaması yapan AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkci, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 6 Mart Perşembe günü Saat 16.00'da Yeni Belediye yanındaki miting alanında Malatyalılara sesleneceğini kaydetti.

Tüfenkci, "Ezilenlerin hür sesi olmak, sessiz dünyanın gür sesi olmak, kararlı duruşlu durmak, anaların duasını alıp zalimlerin Rüyasında olmak, mazlumlarla beraber olmak her babayiğidin harcı değildir. Türkiye sevdalısı, Malatya sevdalısı AK Parti Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Bir takım gruplar, bir takım sermaye, bir takım karanlık güçlere karşı 'Yeter söz de karar da milletindir' dedi ve dik durmaya devam etti. Bizler her Gün biraz daha büyüyen ve gelişen ülkemizin üzerinde oynanan oyunların milletimiz tarafından açık ve net olarak görüldüğünü bilmekteyiz. Bugün geldiğimiz nokta da yine karanlık bir senaryo sahneleniyor. Gezi olayları ve sonrasında ise 17 Aralık operasyonuyla devam eden süreç, Başbakanımız için, Türkiye için akla hayale gelmeyen bir oyunun sahnelendiği noktaya geldi. İnşallah 30 Mart'ta milli iradeye karşı oynanan bu oyuna Malatyalı hemşerilerimiz 'Dur' diyeceklerdir. Bu kapsamda, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 6 Mart 2014 Perşembe günü saat 16.00'da Yeni Belediye yanındaki miting alanında kadirşinas Malatya halkımızla buluşacaktır. Tüm Malatyalı hemşerilerimizi mitinge davet ediyorum" dedi.

Bülent Tüfenkci, Başbakan Erdoğan'ın Elazığ'dan Helikopterle gelip Malatya İnönü Stadı'na ineceğini, daha sonra Malatya miting programı öncesinde Malatya Valiliğini de ziyaret edeceğini ve mitingden sonra da Malatya'dan ayrılacağını sözlerine ekledi

ERDOĞAN"IN GİDEMEYECEĞİ 7 İLbasbakan_erdogan_cuma_gunu_balikesir_de_27022014

Ak Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Ataş"ın yaptığı açıklamaya göre, Başbakan Erdoğan 51 ile gidecek.

Başbakan Erdoğan, Doğu ve Güneydoğu Anadolu"da sadece Ardahan, Kars, Iğdır, Muş, Şırnak, Hakkari ve Tunceli"ye gidemeyecek. Başbakan"ın zaman darlığından gidemediği illere ise Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları ile Bakanlar gidecek..

Basbakan_Erdogan_26022014

KAYNAK: Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Erdoğan'a, Naci Bostancı vekalet edecek
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ülke dışına yapacağı ziyaret nedeniyle Cumhurbaşkanı makamına...

Haberi Oku