Magazin:
'Bayramlar, insanı insan yapan değerlerin üst düzeye çıktığı günlerdir'
Kars Valisi Günay Özdemir Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Günay mesajında; insanı insan yapan değerlerin bayramlarda üst düzeye çıktığı günler olduğunu söyledi.

Kars Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü aracaılığı yayımlanan mesajda Vali Özdemir şunları kaydetti; "Milletimizin temel değerlerinden olan sevgi, saygı ve kardeşlik duygularıyla yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı dini bayramlarımızdan olan bir Kurban Bayramı'na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Toplumsal hayatımızın simgeleşen günlerinden biri olan ve insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı dini bayramlarımız, sevgi, saygı ve hoşgörü ile kucaklaşmaya imkân sağlayan, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, yardımlaşmanın, paylaşmanın en üst düzeye çıktığı müstesna günlerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Kars'lı hemşerilerim olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı'nı kutlar; kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, aziz milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini dilerim."
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Serenay Sarıkaya aşk dedikodularının önüne...
Genç oyuncu Serenay Sarıkaya, birlikte reklam filminde oynadığı oyuncu Kerem Bürsin'le aralarında aşk...

Haberi Oku