Magazin:
Şarkıcı Bengü sahnede kiminle Düet yapacak

Süper FM ve Süper FM 2 Radyo Müdürü Duygu Özkan başlatmış olduğu #benşarkısöylersem isimli proje ile yeni bir düete imza attı.

Haftanın belirli günlerinde aniden sosyal medya ile kendi sesinden #benşarkısöylersem projesi için seslendirmiş olduğu şarkı ile takipçilerine ve seslendirdiği şarkıcının hayranlarına çağrıda bulunan ünlü radyocu Duygu Özkan'ın bu haftaki durağı güzel şarkıcı Bengü ve şarkıcı Sahici oldu.

Şarkıcı Bengü'nün en iyi performansı seçmesi ve aynı sahnede süet yapmasını açıklamasının ardından, Bengü'nün Sahici şarkısını seslendirdikten sonra ünlü radyocu Duygu Özkan'a sosyal medya aracılığı ile yollayan takipçiler, merakla Bengü'nün Sahici şarkısını en iyi kim söyledi kararını açıklamasını beklediler.

Sahici şarkısını seslendiren takipçisini Ünlü radyocu Duygu Özkan'ın profilinden seçen Şarkıcı Bengü, En iyi performansın ESMA IRMALI olduğunu Duygu Özkan aracılığı ile açıkladı.

Duygu Özkan en iyi Sahici şarkısını seslendiren ESMA IRMALI'nın  aynı sahnede ve en yakın zamanda Bengü ile düet yapacağının müjdesini instagramdan açıklaması dikkatlerden kaçmadı.

Bir Duygu Özkan Projesi olan #benşarkısöylersem'i bu hafta Bengü ve şarkısı Sahici ile en iyi seslendiren ESMA IRMALI'ya Bengü ile aynı sahnede başarılar diliyoruz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Serenay Sarıkaya aşk dedikodularının önüne...
Genç oyuncu Serenay Sarıkaya, birlikte reklam filminde oynadığı oyuncu Kerem Bürsin'le aralarında aşk...

Haberi Oku