Dolar2,2334Euro2,8678Altın87,485IMKB76.922

Bir Aşk Hikayesi Dizisi 29.Bölüm Fragmanı | HY

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile takip edilerek izlenen dizi Bir Aşk Hikayesi 29.bölümü ile izleyecisinin karşısında olacak. Bir Aşk Hikayesi Dizisi 29.bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Aşk Hikayesi 29.bölüm fragmanı web sitemizdeki yerini aldı. Bir Aşk Hikayesi 29.yeni bölümde neler olacak neler yaşanacak? Bir Aşk Hikayesi son bölüm 29.bölüm fragmanı sitemizde izleyebilirsiniz.İşte Bir Aşk Hikayesi 29.yeni bölüm fragmanı ve özeti..

19 Aralık 2013 Perşembe 23:53
Bir Aşk Hikayesi Dizisi 29.Bölüm Fragmanı | HY
Bu Haberi Paylaş

Bir Aşk Hikayesi 29.Bölüm Fragmanı ve Özeti

“Öleceğin için kendinden uzaklaştırmaya çalışıyordun di mi? Annene de aynı şeyi yaptın... Gönül hanımın senden nefret etmesi için uğraştın” Korkut"un sevdiklerini korumak adına yaptığı plan giderek daha da zorlaşmaktadır.

Ceylan ne olursa olsun sevdiği adamın yanında kalacak ve savaşacaktır. Üstelik Korkut"un Gönül hanım için hazırladığı CD"nin varlığını da öğrenir. Bulduğu ipuçları onu Gönül"ün evine kadar getirir.

Korkut ve Emine"nin Gönül"ün çocukları olduğu gerçeğinin ortaya çıkması an meselesidir. Diğer tarafta Ceylan, Korkut ve onun hayatını tamamen değiştirecek bir şeyi açıklar. Hamile olduğunu söylediğinde Korkut"un tepkisi hiç beklediği gibi olmaz.

Hayatın tüm acılarına karşı koyan Korkut bu kez isyan eder... “Nasıl bırakıcam onları geride? Niye acımı katlıyorsun?! Niyeee?! Bırak, uğraşma artık benimle... Ya biran önce al şu canımı... Yada bi mucize gönder... Çocuğuma babalık yapıyım” Korkut"un beklediği mucize gelecek midir?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile takip edilerek izlenen dizi Bir Aşk Hikayesi 29.bölümü ile 12 Kasım 2013 akşamı izleyicisinin karşısında olacak.

KAYNAK: Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Kaynak:   İHA


Benzer Haberler