Dolar2,2115Euro2,8615Altın87,704IMKB77.918

Kısa Anlamlı Aşk Sözleri 2014

Sevdiğinize söylemek ya da bir sms ile iletmek isteyeceğiniz en güzel, en etkileyici aşk sözleri sizler için bu sayfada derledik. İşte En Güzel SMS Aşk ve Sevgi Mesajları, Duygusal Aşk Mesajları ile Sevgiliye Özel Kısa ve Uzun Aşk sözleri. Ünlü yazarlar, şairler Aşk ve Sevgi hakkında neler söylemiştir? İşte Aşk Sözleri, Aşk Sözleri 2014, Aşk Mesajları 2014 Güzel Sözler ve ayrıntılar..

16 Eylül 2014 Salı 03:14
Kısa Anlamlı Aşk Sözleri 2014
Bu Haberi Paylaş

Sevdiğinize yollayabileceğiniz aşk ile ilgili sözler, en güzel aşık sözleri ve aşk mesajlarını sizler için biraraya getirip bir sayfada toparladık.

Sizde aşağıdaki linkten En Güzel Aşk Sözleri okuyabilir ve aşkınıza gönderebilirsiniz.

Bir aşkı başka aşk söndürebilir. Askta ne yükseklik, ne alçaklık, ne de akillilik ve akilsizlik vardır. Hafızlık, şeyhlik, müritlik yoktur. Sadece kepazelik, aşağılık ve rintlik vardır.

En Güzel Aşk Sözleri Sayfası İçin Tıklayın!

Acı Sözler, Acı Mesajlar 2014 Sayfası İçin Tıklayın!
 
İnsanin toprağını aşk şebnemi ile yoğurdukları için alemde yüzlerce fitne ve kargaşalık peyda olur. aşkın yüzlerce neşteri, ruhun damarlarına sokuldu ve oradan gönül adi verilen bir damla aldı... aşk öyle engin bir denizdir ki, ne kenarı vardır, ne de ucu bucağı."

ask_18122013

ask_sozleri_ve_mesajlari_18122013Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız onun için sevdiklerimize .. seni seviyorum .. demekten çekinmeyin!

ask_sozleri_ve_mesajlari_18122013Annem yaşı iIerIedikçe eIim koIum ağrıyo diyor, ah be annem benim yaşım kaç ki hergün soI yanım ağrıyor..
 
ask_sozleri_ve_mesajlari_18122013Gecenin karanIığında, güneşin ışığında, suyun damIasında, seIin coşkusunda, kimi yanımdasın kimi rüyamda, ama hep akIımdasın sakın unutma.
 
ask_sozleri_ve_mesajlari_18122013Sen, hayaIini kurup, sonunda buIduğum o hayaIIerimdeki adam değiIsin. Sen karşıma çıkıp, bana aşkı hayaI ettiren iIk sevgiIisin.
 
ask_sozleri_ve_mesajlari_18122013Aşk, sakızdan çıkan sözIer kadar basit oImaya devam ettikçe, insanIar da onu çiğneyip tükürmeye devam edecekIer.
 
ask_sozleri_ve_mesajlari_18122013Aşk bittikten sonra arkadaş kaIaIım diyenIer! GüIe başka isim versen değişik kokacak mı?

ask_18122013

Ünlü yazarlar, şairler Aşk ve Sevgi hakkında neler söylemiştir?
 
Augustinus: "Sevgi ruhun güzelliğidir."
 
Franz Xaver Von Baader: "Özgürlük aşk değildir, yalnız aşkın kapısıdır."
 
François Bacon: "Büyük insanlarda, liyakat sahibi olanların kendilerini budalaca aşka kaptırdıkları görülmez. Büyük ruhlar ve büyük işler aşkla uzlaşmaz"
 
Bailey: "Aşk dünyanın en tatlı mutluluğu ile en derin acısından yaratılmıştır"
 
Balzac: "Aşk yaşamında kadın, ancak hünerli bir çalgıcının elinde dile gelen bir lir gibidir. Kadınlar bizleri sevdikleri zaman her suçumuzu bağışlarlar"
 
Basta: "Erkek az fakat sık sever, kadın ise çok ancak bir kez sever''
 
Sizlerde bu sayfada aşk ile ilgili güzel sözleri, aşk sözleri, aşk mesajlarınızı bizler ile paylaşabilirsiniz. Her zaman sevgi ile güzellikle kalın...

ask_sozleri_18122013

KAYNAK: Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.