Kadın:
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumları - Nuray Sayarı Burç Yorumu ve Özellikleri - MYBURÇ

Burçlar olarak nitelendirilen takım yıldızlar eskiçağda Babil'liler tarafından tespit edilmiş ve sıraya sokulmuştur. Daha sonra bu ilim Yunan'lılara, Mısır'lılara ve İslam âlemine intikal etmiştir.

Bazı kaynaklarda o çağda yaşadığı ileri sürülen İdris Nebi"nin mucizesi olarak da belirtilmiş ve bu ilmin kaynağının adı geçen kişi olduğu öne sürülmüştür.

Üzerindekileri etkileyen 12 büyük takım yıldızdan söz edilir. Bunlar sırasıyla şöyledir; Koç Burcu, Boğa Burcu, ikizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu.

İşte 27 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları...

koc_burcu_12112013 Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Sosyal aktivitelerinizi canlı tutmak için, gerekli tüm donanıma sahip olsanız bile, gün içinde çevrenizdeki huzursuzluğun size yansımasından şikayetçi olacaksınız. Her türlü sorunun size gelmesinin nedeni, sizin iş bitirici yönlerinizin kuvvetli olmasından ileri geliyor. Ailenizle ortak karar vereceğiniz konuların gündem kazanması söz konusu olacak.

Bugün uyku düzeniniz ve uyku problemleriniz düzene giriyor.Güzel bir gün sizi bekliyor.Gördüğünüz düşleri rüyaları dikkate alın gerçekleşme ihtimali çok yüksek.

boga_burcu_12112013 Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sabit düşünceler içinde hareket etmediğiniz zaman, çok daha başarılı oluyorsunuz. Bugün özünüze dönerek, bazı hatalarınız konusunda yeniden olayları irdelemeli ve yeni durumunuzu gözden geçirmelisiniz. Yaşadığınız aksilikler konusunda başkalarını suçlamaktan vazgeçmeli ve kendinizi bir günah keçisi olarak görmemelisiniz.

Yaşamınızdan umudu bugün eksik etmeyin.Umut ettiğiniz herşey yavaş yavaş olucak görüceksiniz.Umutsuz insan yarınsız insandır o yüzden umudunuzu kaybetmeyin.

ikizler_burcu_12112013 İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Siz dostluğa önem veren çok renkli bir kişisiniz.Bugün Ay & ';ın etkilerinden dolayı, çevrenizi sorgulamak zorunda kalacaksınız. Dostlarınızdan tepki almak istemiyorsanız, düşüncelerinizi daha da, esnetmelisiniz.Yaşam kalitenizle ilgili yeni bir arayış içindesiniz. Maddesel kaygılarınız sizi olumsuz etkiliyor.

Hayal kurmaya devam edin hayallerinizin bir bir gerçekleştiğini göreceksiniz.Hayalleriniz hayatınızdan eksik olmasın.Hayal kurmak birşeyi başarmanın ilk adımıdır.

yengec_burcu_12112013 Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Bugün duygusal konularda çok fazla alınganlık göstereceksiniz.İlişkilerinizde aradığınız farklı nüansı çevrenize anlatabilmeniz mümkün değil. Maddi konularda harcamalarınızla ilgili açılımlar söz konusu olacak. Kendinizi denetlemeli ve kişisel zevklerinizde aşırıya kaçmamalısınız. Beklenmeyen aktiviteleriniz için para ayırmalısınız.

Bugün dileklerinizin gerçeğe döndüğünü göreceksiniz.Sahip olduğunuz ne varsa degerini ve kıymetini bilin.Şükretmeyi unutmayın.

aslan_burcu_12112013 Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Duygusal çekişmeler için uygun bir gün değil. Olayların detayları konusunda aşırılığa kaçmamalı ve kendinize toleranslı olmalısınız. Bazen, herkesten çok kendinize acımasız davranıyorsunuz.Çevrenizde kişilere fikir vermek dışında, ileriye gitmemelisiniz.. Sağlığınız konusunda daha dikkatli olmanız gerekiyor.

Güzel bir gün ve tüm güzelliklerin sizinle olucağı bir gün.Günden güne herşeyin daha iyiye gidiceğini göreceksiniz.Güzellikler katlanarak geliyor.

basak_burcu_12112013 Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Bugün, bilinç altınız oldukça yoğun. Enerjinizi paslaşarak, gerekli bağlantıları kurmalı ve arkadaşlarınızla kombinasyon işler yapmalısınız. Çocuklarınızla birlikte yapacağınız küçük tatil size iyi gelecektir. Para harcama konusunda aşırılığa kaçtığınız malum. Masraflarınız konusunda gerekli kısıtlamaları yapmak zorunda olduğunuzu hissediyorsunuz.

Sevgiyle dolu bir gün.Aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi bekliyor.Bugün doyasıya aşkı yaşayın.

terazi_burcu_12112013 Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Çevresel ilişkileriniz ve birlikte çalıştığınız kişiler arasında kurduğunuz müthiş bir denge var. Bugün her konuya farklı bir yorum getiriyor onları sıkı bir şekilde, birbirine bağlayabiliyorsunuz.Yeni yapılanma içinde olduğunuz konularda kendinize gösterecek bir portfy oluşturmalısınız. Kardeşlerle ilgili bir sorun gündeme gelebilir.

Huzurlu olduğunuz bir gün. Ve huzurla ilerliyorsunuz. Bu haliniz yaşamınızın her alanına yansıyor.

akrep_burcu_12112013 Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Gücünüzü hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz.Bugün, kendinizi ön plana çıkaracak başarılı işler peşindesiniz.Meslek kariyerinizle ilgili çalışmaların size sağlayacağı avantajlar konusunda yeterli sonuç almak istiyorsanız doğru insanlarla çalışmak zorundasınız. Bugün, maddesel değerler ön planda olacak.

Dileklerinize odaklanın ve dileklerinizin bir bir gerçekleştiğini göreceksiniz.Güneş Ay ve Gezegenlerin size çok güzel etkileri var.

terazi_burcu_12112013 Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Her olayın arkasında farklı bir yorum aramanız, konulara değişik, bir düşünce tarzıyla yaklaşmanızdan ileri geliyor. Planlarınıza, hiç kimseyi karıştırmak istemiyorsunuz. Çocuklarınızla birlikte paylaşacağınız bir takım aktiviteler söz konusu olacak. Bugün,onların sorunları yüzünden canınız sıkılabilir.

Farkına varmanız gereken bazı şeyler var.Farkında olsanız da olmasanız da yaşamınızı derinden etkiliyor.Algılarınızı açık tutun.

oglak_burcu_12112013 Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Bugün, planlarınızı gizli yapmak istiyorsunuz.Akşam saatlerinde yaşantınızda hızlı gelişen olaylara karşı çekimser bir tavır takınabilirsiniz. Yatırımlar konusunda istediğiniz başarıyı sağlamak için, gerekli şartları kendiniz belirlemelisiniz. Karşı tarafın istekleri sizin tarzınıza uygun olmayacaktır. Kendinize güvenmeniz, sizi olumlu kılıyor.

Bugün anı yaşayın. Sadece günlük yaşamınıza odaklanın. Ocak ayının size etkileri gayet güzel.

kova_burcu_12112013 Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Kişisel ve sosyal ilişkilerinizde ön planda olmaktan yanasınız. Bugün paylaşım içinde olduğunuz kişilerin duygusal problemlerinden etkilenmeniz söz konusu. Kendi olanaklarınızı onların yararı için kullanabilirsiniz. Yardım etme duygunuzun yoğun olmasından dolayı, çevrenizden takdir alacaksınız.

Güneş'in Ay'ın ve Gezegenlerin etkilerini her burç gibi sizde yaşıyorsunuz.Bu nedenle bu etkileri takip edip ona göre yaşarsanız herşey daha kolay olucak.Bol bol not tutun bu dönem daha sonraları işinize yarayacak.

balik_burcu_12112013 Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Özgüveninizin sağladığı tüm konularda başarılı olmaktan gurur duyacağınız çalışmalarla gündeme geleceksiniz.Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda oluşmasını beklediğiniz duygusal bağlar, iş veriminizi arttırıyor. Fikirlerinizi kabul etmeleri için, ikna kabiliyetinizi ortaya koymak zorundasınız.Ayak ağrılarınız olabilir.

Ay'ın konumu sizi olumlu etkiliyor. Sizin için pozitif olaylar ve konular gündemde. Güne odaklanın anı yaşayın.

KAYNAK: Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

22 Ekim 2014 Balık Burcu Günlük Burç Yorumu...
Gökyüzü bugün neler söylüyor? Burçların enerjileri gün içerisinde nasıl değişecek? Günlük burç...

Haberi Oku