Kadın:
My Burç | Günlük Burç Yorumu - 14 Mart 2014

Burçlar olarak nitelendirilen takım yıldızlar eskiçağda Babil'liler tarafından tespit edilmiş ve sıraya sokulmuştur. Daha sonra bu ilim Yunan'lılara, Mısır'lılara ve İslam âlemine intikal etmiştir.

Bazı kaynaklarda o çağda yaşadığı ileri sürülen İdris Nebi"nin mucizesi olarak da belirtilmiş ve bu ilmin kaynağının adı geçen kişi olduğu öne sürülmüştür.

Üzerindekileri etkileyen 12 büyük takım yıldızdan söz edilir. Bunlar sırasıyla şöyledir; Koç Burcu, Boğa Burcu, ikizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu.

İşte 14 Mart 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları...

koc_burcu_12112013 Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Yaratıcı projelerinizi erteleyip duruyorsanız, bugün onlara girişmenin tam vakti sevgili Koçlar. Değerli bir fırsatın daha elinizden kaçıp gitmesine izin vermeyin. Ay ve Satürn size motivasyon sağlayacak mükemmel bir gerginlik yaratıyorlar. Fazla motivasyonla kendinizi kaybetme eğiliminiz olsa da bu defa odaklanıp işleri bitirebilirsiniz.

Duygu derinliğinizi her zaman ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için, sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz. Bugün, güçlü sezgileriniz sayesinde, yaşamın gizemliliğini araştırmak istiyorsunuz. Düşüncelerinizden ödün vermek istememeniz nedeniyle bencillikle suçlanabilirsiniz.. Çevrenizde, sözde iyi niyetli kişilere dikkat etmelisiniz..

Gökyüzü, iş hayatı devam eden Koç"lara önemli fırsatlarla karşılaşacaklarını müjdelemekte. Bu süre içinde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. İş hayatınızda ise yaptığınız iş her ne olursa olsun maddi-manevi kazançlı çıkacak, yeni fırsat ve tekliflerle karşılaşacaksınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin size olan sevgisinin gitgide artması, ilişkinizde güven ve saygının getirdiği güzelliklerin en güzel karşılığı olacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise bugün ilgi duyduğunuz insanın duygularını açması ile kendinizi bir anda harika bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Ben emeğin ben sevginin ben hakkın değerini bilmenin şükrü ile bana bahşedilmiş olan tüm yeteneklerimin bedenimin sağlığımın sevdiğim ve sevenlerimin kıymetini biliyor onları sevgimle koruyor ve sahip çıkıyorum.

boga_burcu_12112013 Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün iç dünyanız ilişkiler yüzünden gerginlik yaşayabilir sevgili Boğalar. Herkesi her zaman memnun edemezsiniz. Aile üyeleriniz özellikle aksi ve talepkar olabilir, bu da pek hoş değil tabii. Efsanevi sabrınızı ve sükunetinizi kullanarak çılgınca istekler karşısında yolunuza devam edebilirsiniz.

Çevre ilişkileriniz güçleniyor. İş potansiyelinizin yükselmesi ile birlikte kabınıza sığamayacaksınız. Güçlü kişilerden alacağınız destek, yaşadığınız iletişim sorunlarınızı çözüyor. Dikkat çekici bir gününüzdesiniz.. Etkili konuşmalarınız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. İsteklerinizin derinliği karşısında kendiniz bile şaşırabilirsiniz.

Gökyüzü bugün kırdığınız bir insana karşı pişmanlık duygunuzun gün boyu sizi rahatsız edeceğine işaret etmekte. Sizler dostluklara fazlasıyla önem veren bir burcun insanlarısınız. Kendi kendinize günü zehir edeceğinize pişmanlığınızı ifade edin. Unutmayın ki özür dilemek büyük bir erdemdir. Hele ki bu kişi kaybetmeyi göze alamayacağınız kadar sevdiğiniz biri ise! İş hayatınızda bir takım karışıklıklar ve yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Ancak maddi anlamda sevineceğiniz güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Aile bireyleri, kardeşlerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Sevgiyle sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışmalısınız. Ailenizle ilişkilerinizi bozmaya çalışacak kişilere fırsat vermeyin.

Günün Olumlaması: Tüm güzel, aydınlık ve hayırlı düşüncelerimle zihnimi dinlendiriyorum. Dünyanın endişe ve kaygılarından uzaklaşıyorum. Gökyüzünün derin mavisinin huzurunu tüm benliğimde hissediyor ve güneşin ışığıyla aydınlanıyorum. Egomu, öfkemi, hırsımı ve inatçılığımı ruhumdan kararlılıkla uzaklaştırıyorum.

ikizler_burcu_12112013 İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bugün iletişim biraz stresli olabilir, çünkü herkes pek öfkeli bazı güç savaşlarına girişmeye çok meraklı görünüyor. Fikir ve bilgi alışverişi konusunda esnek, hafif ve rahat bir akışı tercih edersiniz, ultimatomlar ve aşırı talepler her türlü bağı koparıp aksi yöne hızla kaçmak istemenize yol açıyor.

Bilgilerinizi karşı tarafla paylaşacağınız ve farklı konuşmalar içinde olacağınız bu günde; yeniliğe açık olmanıza rağmen, çevrenizi istemeden yargılayabilirsiniz. . Aynı anda, birkaç işle birden ilgilenebilirsiniz. Aşıklar arasında kıskançlıklar söz konusu olacak. Duygusal konularda mistik davranışlar içindesiniz..

Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda isteklerinize odaklanarak, tüm kalbiniz ve zihninizle isteklerinizi gerçekleştirmeniz adına bir adım atmanız için destekliyor sizleri. Dua edin, dileyin ve gerçekleşeceğinden emin olun. Yeni başlangıçlar, yeni deneyimlere hazırsınız. Şimdi hedeflerinize doğru tüm donanımınız ve yüksek enerjinizle ilerleyin. Yaşamınızın en keyifli döneminin heyecanı, tüm ruhunuzu saracak. Yaşamınızda ektiğinizi biçeceğiniz bir dönemdesiniz. İş hayatınızda sizden yaşça büyük dostlarınız vasıtasıyla hayallerinizi gerçekleştirme imkanı bulabileceğiniz önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız. Hiç kimsenin etkisi altında kalmadan, kendinize yüreğinize güvenin ve cesur davranın.

Günün Olumlaması: Ruhumun derin, sessiz, bazen yorgun, bazen yılgın, bazen kırgın, bazense çılgın devinimlerinin en yüce sakinliğindeyim. Perdelerin kalktığı, gerçeklerin aydınlığında arındığım ve esaretten kurtulduğum en hayırlı gündeyim. Bolluk, bereket, şans nimetleri gani gani yağmur olup üzerime yağıyor, şükür ve tevekkülle kabuldeyim.

yengec_burcu_12112013 Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Ay para kuşağınızda ve Satürn"le karede. Üretken olmak için mükemmel bir etki ama havadan sudan sohbetler ve genel olarak finansal konular için aynı şey söz konusu değil. Dikkatinizi vermeniz gereken bir sorun varsa, bugün tam günü. Kolları sıvayın!

Uzun vadeli işlere girmek istiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili önemli gelişmeler devam ediyor. Çevre şartlarınızı değiştirme yönünde, olumlu keşiflerde bulanacaksınız. Bugün iş konularına odaklaşacaksınız. Karşınıza çıkan kişilerin kapasitelerini çok çabuk ölçebiliyorsunuz. Ailenizi ihmal etmek istememenize rağmen, dikkatinizi kariyerinize vereceksiniz.

Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaşanabilecek tartışmalara karşı uyarıyor sizleri. Çalışansanız iş veren ve müdürlerinizle iletişime önem verin, sakin davranarak olayları büyütmemeye özen gösterin. İş verenseniz çalışanlarınız arasında sürekli baş gösteren huzursuzluğu bir an evvel sona erdirecek yaptırımlarda bulunmanızın zamanı geldi. Birçok fırsat iş yerinde yaşanan sen-ben tartışması yüzünden değerlendirilemeden gitmektedir. Aklınızı ve otoritenizi kullanmamanız için hiçbir sebep yok. Özel yaşamınızda ise yakın arkadaş ve dostlarınızla bir araya gelin. Günün stresinden uzaklaşacak keyifli aktiviteler içinde olun. Bu esnada sürpriz bir karşılaşma ile aşk hayatınız canlanabilir.

Günün Olumlaması: Ruhumda, bedenimde var olan tüm rahatsızlıklarımdan, hastalıklarımdan şifa buldum. Bunun şükrü ile kendimi her zamankinden daha güçlü, kuvvetli, sağlıklı ve arınmış hissediyorum.

aslan_burcu_12112013 Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Bugün Ay burcunuzun yıldızlarında sevgili Aslanlar ama Kozmik Şef"le, yani Satürn"le zorlu bir açı içinde. Aynı anda hem alçakgönüllü, hem de güç verici sağlam bir etki söz konusu ama enerjiyi yapıcı biçimde kullanmalısınız. Yalnızca kendinizi fazla zorlamamaya dikkat edin.

Bugün ruh sağlığınız için evinizi ön plana çıkarmalı ve kariyerinizle ilgili çalışmlarınızı ertelemelisiniz. Kendinize güvenmeyi siz seviyorsunuz. Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Eğlenceyle iş arasında dengeyi çok iyi kurabileceğiniz bir gün içindesiniz..

Gökyüzü her zaman hoşgörü ettiğiniz konularda, yaklaşımlarınızı değiştirmeniz iş çevrenizde rahatsızlıklara hatta size karşı cephe almış tavırlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Aldırmayın ve iç sesinize kulak vererek ilerleyin. Sizler zaten nerede, kime fedakarlık etmeniz gerektiğini bilirsiniz. Fedakarlık ayrı bir şeydir, sömürü apayrı. Hiç kimsenin sizi bu anlamda kullanmaya kalkmasına müsaade etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli Aslan"lar, eşinizden gelecek hoş bir sürprizle oldukça duygulanacaksınız. Beraberliği olmayan Aslan"lar sizler ise arkadaşlarınızla bir araya gelin, sosyal olun. Ev ve iş arasında mekik dokumaktan yorulmadınız mı? Daha sosyal olmalı ve çevrenizle ilişkilere önem vermelisiniz.

Günün Olumlaması: Bir melek kadar saf ve temiz bir ruha sahip olduğum için tüm kalbimle şükrediyorum. Arınmış olmanın verdiği tüm güzel enerjileri en yüce hayrıma olacak iş ve girişimlerde akıllıca kullanmayı seçiyorum.

basak_burcu_12112013 Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Ay ve Satürn bugün biraz çekişiyor sevgili Başaklar. Bu etki iletişimi karartabilir ve potansiyel olarak üstü kapalı hale getirebilir. Güç çatışmalarından kaçının, çünkü böyle bir savaşta kimse kazanamayacak. Şu anda her türlü kandırmacayı derhal anlıyorsunuz.

Bugün, gergin olduğunuz anlarda, hızla size rahatsızlık veren düşünceyi veya ortamı terk etmelisiniz. Satürn'ün geri hareketinden faydalanabilirsiniz. Uyumlu ve güzel bir yapılanmayı özleseniz de, her şeyin çok kolay gerçekleşmeyeceğini de bilmelisiniz. Hayatın tadını çıkarırken, ciddi sözler vermek için biraz beklemelisiniz..

İş hayatınızda beklentilerinizin üstünde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bugün yaşayacağınız gelişmeler, sizi derin bir uykudan dinç bir şekilde uyanmışçasına olumlu ve güçlü bir şekilde etkileyecek. Özel yaşamınızda ise yakın çevrenizde bulunan insanların olan biteni öğrenme merakları sizi rahatsız edecek. Bu durum dayanma sınırlarınızı zorlayabilir, bu duruma karşı tepkisiz kalmamalı ve meraklarını giderecek davranışlar içinde bulunmaktan uzak durmalısınız.

Günün Olumlaması: Hayatı acısıyla tatlısıyla yaşamanın, hür irademin bana verdiği gücü kullanabiliyor olmanın şükründeyim. İsyan etmeden, yaşadıklarımı yok sayıp kendimi kandırmadan gerçeklerle yüzleşiyorum. Bunun huzuru ile ruhumun en olgun, en bilinçli zamanlarındayım.

terazi_burcu_12112013 Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Bugünkü Ay-Satürn tangosu sizi negatif bir ruh haline sokabilir. Kararlarınızın ve seçimlerinizin ağırlığını hissediyorsunuz, bu da sizi depresif düşüncelere sürüklüyor. Bütün yükü omuzlamaya çalışmayın. Diğerlerinin sorumluluk almaya yanaşmaması her şeyin sizin hatanız olduğu anlamına gelmiyor.

Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla ilgilendiğiniz ortak konular gündeme gelecektir. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz.

İş arkadaşlarınızın dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. İşinizle ilgili gecikmelerle, son anda çıkan problemlerle canınızı sıkmayın. İşlerinizin yoluna girmeye başladığını bilmelisiniz. Sabırlı ve diplomatik tavrınızı sürdürmeye devam edin. Bugün sağlığınıza dikkat etmelisiniz, özellikle yediğiniz besinlere dikkat edin. Mide ve bağırsaklarla ilgili hassas olduğunuz bir gündesiniz. Bugün mümkünse kendinizi dinlendirmeli ve aşırı stresli ortamlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise bekar Terazi'ler bugünlerde size yaklaşan insanlara karşı temkinli davranın. Geçmişte yaşadığınız olayların bilinci ile karşınızdaki insanı tanıyarak, aceleci davranmadan bir ilişkiye adım atın.

Günün Olumlaması: Kaybetmiş olmanın acısını da bilirim kazanmış olmanın şükrünü de. Ne hayaller denizinde kaybolurum, ne de zorluklara saplanır kalırım. Ruhumu aklımla, kalbimi inancımla güçlendirir ve yaşamın getirdiklerinden uzaklaşmadan dengelenirim.

akrep_burcu_12112013 Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Ay bugün burcunuzun yıldızlarında Satürn"le çekişiyor. Ters yorumlar yüzünden kolaylıkla aksileşebilir ve alınganlaşabilirsiniz. Gururunuz özellikle hassas bir durumda ama Satürn sizden alçakgönüllü olmanızı ve tepki göstermemenizi istiyor. Enerjinizi olmayacak bir güç savaşında ziyan etmenize hiç gerek yok.

İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz. Riskler size yakışıyor ve bu atılımlardan alınızın akıyla sıyrılıyorsunuz.. Bugün hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Çevrenizi algılayarak çözüyorsunuz..

Kendinize olan güveninizin her geçen gün daha da güçlenmesiyle, iş hayatınızda yerinde çıkışlar sergileyeceksiniz. İnsanların beğeni ve desteğini alarak rahatlıkla ilerleyeceksiniz. Zihninizdeki planlarınızı uygulamaya başlamak için hazırsınız, kendinize olan güveniniz yerinde. Şimdi size düşen harekete geçmek. Bir takım şeyleri arkanızda bırakmak sizi biraz zorlayabilir. Kazanımlarınızın buna değdiğini göreceksiniz. Özel yaşamınızda olumlu gelişmelerle rahatlayacaksınız.

Günün Olumlaması: Eksik kalan düşüncelerimi tamamlıyor olmanın keyfi ve mutluluğundayım. Aşkı doyasıya yaşıyor, aşkın gücüyle yaşamımı yeniden şekillendiriyorum. Aşktan aldığım enerji işime ve yaşamımın her alanına güneş olup doğuyor.

terazi_burcu_12112013 Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Bugün tartışmak isteyen insanlarla kapışmaktan mümkün olduğunca kaçının, çünkü pasif-agresif davranışlar karşınızdakilerin öfkesini ve hayal kırıklığını açığa çıkaracak. Kışkırtmaları kişisel almayın canlarım. Bazen insanlar kendi (yüksek) seslerini dinlemekten hoşlanır.

Duygularınızı karşı tarafa yansıtmanın yollarını arıyorsunuz. Bugün, yapmanız gereken tek şey, eski dostlarla bir araya gelmek ve anılarınızı tazelemektir. . Nostaljik olaylara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz. Sahip olduğunuz yatırımlar artacak..

Gökyüzü bugün, yakın çevrenizde huzurunuzu kaçırmak için size geçmişte yaşadığınız olumsuz olayları hatırlatacak ve enerjinizi düşürmek için uğraşacak kişilere karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Bu insanları çevrenizde tutmaya devam etmeyin. Yaşamınızın gidişatına siz müsaade etmediğiniz sürece karışamayacaklarını onlara anlayacakları tarzda ifade edin. Yoksa yanlış seçimler yaparak kendinize zarar verirsiniz. Geçmişin gölgesini ruhunuzdan arındıramaz ve içinde bulunduğunuz olumlu değişim enerjisini yeterince iyi değerlendiremezsiniz. İş hayatınızda gecikmeler, ertelemeler yerini yoğun görüşmelere ve maddi anlamda getirilere bırakıyor. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin hoş jestleriyle romantizmin yoğun olacağı bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: Ruhumu, bedenimi, düşüncelerimi tüm karanlıklarından arındırıyorum. İlahi müziğin melodilerinde dans ediyor ve ritmin titreşimleri ile bütünleşiyorum. Yüreğimdeki yaraları iyileştiriyor, ilahi gücün kuvvetini hissediyorum. Düştüğüm yerden çok sağlıklı, çok güçlü bir halde ayağa kalkıyor ve hayata sıkı sıkı tutunarak ilerliyorum.

oglak_burcu_12112013 Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Ay, yönetici gezegeniniz Satürn"le çekişiyor. Şu anda uzun vadeli hedefler ve üretkenlik konusunda önemli bir etki söz konusu. Uzun dönemde ortaya koymak istedikleriniz konusunda dikkatle düşünün ve enerjinizi, tutkunuzu sadece bu hedeflere yöneltin sevgili Oğlaklar.

Maddi açıdan ilginç bir gündesiniz.. Paraya karşı ilginiz artacak. Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Geriye giderek, her şeyi yeni baştan düzeltmek zorunda kalmak istemiyorsanız, hatasız iş yapmaya çalışmalısınız.

Gökyüzü iş hayatınızda mali konularda çok şanslı olduğunuzu müjdelemekte. Yaptığınız işe göre sizden talepler fazlalaşacak ve para akışında oldukça önemli gelişmelerle yatırım yapma şansını yakalayabileceksiniz. Bu yatırım önemli bir borcun kapatılması olabileceği gibi kendinize ait bir mülk için atacağınız ilk adım da olabilir. Özel yaşamınızda ise bekar Oğlak"lar, yaşanacak sürpriz gelişmelerle aşkın heyecanı ve güzel enerjisi sizleri güçlendirerek. Bu enerji, yaşamı farklı gözlerle değerlendirmenize sebep olacak kadar güçlü.

Günün Olumlaması: Emekleyerek yürümeyi, yürüyerek koşmayı, emek vererek kazanmayı ve fedakarlığın önemini öğrendim. Elimdekine şükrederek ilerlemeyi, geçicilikle kalıcılık arasındaki tercihi ilkelerimle belirlemeyi öğrendim. Beni bende bulunca, ruhumu karanlıktan aydınlığa götüren yolda yürümeyi öğrendim.

kova_burcu_12112013 Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Bugün Ay-Satürn karesi sayesinde kariyeriniz hem potansiyel vaat ediyor, hem de stres yaratıyor. Ortaklık kurmayı ve işbirliği yapmayı seçtiğiniz insanlar önem taşıyor sevgili Kovalar. Eşitlerinizle çalışmayı seçtiyseniz sorun yaşamayacaksınız. Aksi takdirde önemli bazı ayarlamalar yapmanız gerekecek.

Siz özenli, duygusal ilişkilerden hoşlanıyor ve dostluklarınızı da bu yönde seçiyorsunuz. Gireceğiniz topluluklarda duygusal ve romantik ilişkiler yaşayabilirsiniz.. Bu nedenle, geçici ve uçucu duygular karşısında temkinli olmanız gerekiyor. Süregelen bir ilişkiniz varsa, bu ilişkinin yoğun duygusallık yönü diğer özelliklerine göre daha fazla ağır basabilir.

Gökyüzü bugün özel yaşamınızla ilgili konuların gündeminizde olacağına işaret etmekte. Evli Kova"lar ayrılık aşamasındaysanız eşiniz sizin istememenize rağmen ilişkiyi devam ettirmek adına zorlayıcı davranışlarda bulunabilir. Kendi yakınlarınızın da desteğini alarak bu baskıya devam ediyor ve size psikolojik bir travma yaşatıyorsa tepkinizi koymalısınız. İstemediğiniz bir şeye sürüklenmeye devam ettirilmek istemenize sessiz kalmamalı ve önce ben diyerek hareket etmelisiniz. İş hayatınızda ise oldukça şanslı gelişmeler söz konusu; terfi, zam ya da yeni bir görev günün getirileri arasında olabilir.

Günün Olumlaması: Ruhumun derinliklerinde saklı hazineyi fark ediyor ve sahip çıkıyorum. Yaşamımın en zengin, en şanslı dönemini tüm akıl yetilerimle bütünün hayrına kullanıyorum.

balik_burcu_12112013 Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Ay ve Satürn bugün geçinemiyorlar, bu da hem sizi, hem de etrafınızdaki herkesi çok aksi bir ruh haline sokabilir. İşle ilgili meselelere kendinizi adamanız gerekiyor sevgili Balıklar, o nedenle her türlü dikkat dağıtıcı unsuru uzaklaştırın. Şu anda bir sınavdan geçiyorsunuz ve elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor.

Duygu değişimleri yaşamak sizi agresif yapabilir. Bugün, karşı cinsle aranızda önlenemeyen bir çekim oluşacak.. Önemli olan; sizin ne istediğinizi bilmeniz ve bu konularda göstereceğiniz azim ve yaratıcılıktır. Baskıya ve yönlendirmeye gelemiyorsunuz. İsteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanız, karşı tarafa şans vermenizi sağlayacaktır..

Bugün kendinize güvenin ve sözlerinizi ruhunuzdan gelen enerjinin ışığıyla gönlünüzden geçtiği gibi ifade edin. Donanımınız, sahip olduğunuz yetenekleriniz ve her şeyden önemlisi sizi siz yapan mert ve sevecen yapınızın size sağladığı fırsatlardır bunlar. Özel yaşamınızda ise bugünlerde hayat arkadaşınız olacak kişiyle karşılaşabilirsiniz. Beraberliğinde sorun olan Balık"lar ise her şey yoluna girecek biraz sabırlı davranın. Yıkmak her zaman kolaydır, unutmayın.

Günün Olumlaması: Her gelen günle kendimi daha çok seviyor ve kendimde değer veriyorum. Ruhumun bana gönderdiği mesajların anlamları çözüyor, kendimle barışıyorum. Yedi veren gülleri gibi her gün bir yeteneğim gün yüzüne çıkıyor. Hayat yolunda başarılarıma bir yenisi ekleyerek yenileniyorum.

KAYNAK:Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

22 Ekim 2014 Balık Burcu Günlük Burç Yorumu...
Gökyüzü bugün neler söylüyor? Burçların enerjileri gün içerisinde nasıl değişecek? Günlük burç...

Haberi Oku