Kadın:
Burçlar - Burç Yorumları ve Tarihleri ile Özellikleri - Burç Kadını ve Erkeği

Burçlar olarak nitelendirilen takım yıldızlar eskiçağda Babil'liler tarafından tespit edilmiş ve sıraya sokulmuştur. Daha sonra bu ilim Yunan'lılara, Mısır'lılara ve İslam âlemine intikal etmiştir.

Bazı kaynaklarda o çağda yaşadığı ileri sürülen İdris Nebi"nin mucizesi olarak da belirtilmiş ve bu ilmin kaynağının adı geçen kişi olduğu öne sürülmüştür.

Üzerindekileri etkileyen 12 büyük takım yıldızdan söz edilir. Bunlar sırasıyla şöyledir; Koç Burcu, Boğa Burcu, ikizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu.

İşte 07 Şubat 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları...

koc_burcu_12112013 Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Gökyüzü bugün, iç dünyanıza yönelerek yaşadıklarınızın adil bir şekilde değerlendirmesini yapmanız için harekete geçiriyor sizleri. Böylelikle şu anda rahatsızlık duyduğunuz tüm konularda daha sağlıklı kararlar alabilecek ve sürekli ertelediğiniz fikirlerinizi hayata geçirebilmek için gerekli cesareti toplayarak girişimlerde bulunabileceksiniz. Bugün zihninizi boşaltın, sevdiğiniz insanlarla bir arada olun ve yaşamın güzelliklerini fark ederek siz de payınıza düşeni en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Özel yaşamınızda ise aşkın gücü tüm varlığı ile kendini hissettirmeye devam ederken, daha fazla karşı koyma çabası sizi yormaktan başka bir şeye yaramayacaktır.

boga_burcu_12112013 Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Fiziksel olarak oldukça güzel ve çekici olduğunuz bir gündesiniz. Bugün eş ya da sevgilinizin içten iltifatları ile şımarabilirsiniz. İlişkinizde heyecanının ve romantizmin yoğun olduğu tutku dolu bir gündesiniz. Eş ya da sevgilinizle iletişim ve uyumunuz öylesine mükemmeldir ki var olan tüm sorunları aşmanız için gereken her şeye sahipsiniz. Evli ve çocuk sahibi Boğa"lar, onlardan gelecek sevindirici bir haber günü daha da keyifli bir hale getirebilir sizler için. Bugün dikkat etmeniz gereken tek konu, hafta başı için yapmanız gereken önemli bir işinizle ilgili yapacağınız görüşmeler olmalı…

ikizler_burcu_12112013 İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Gökyüzü bugün, beklediğiniz bir haberin olumlu şekilde sizi mutlu edeceğine işaret etmekte. Kendinize güveniniz ve yanlış anlaşılmanıza sebep olan alışkanlıklarınızdan uzaklaşmanız sayesinde insanlar üzerinde hayranlık uyandırırken, olanca çabanızla bunu sürdürmeye devam etmeli ve bu hayranlığı kazanca dönüştürmek için zekice davranmalısınız. Maddi konularda gelirlerinizdeki artış harcamaları da artırabilir, bu dengeyi sağlayarak hareket etmelisiniz. Evli İkizler, eşinizin aşırı rahat tavırları ve sürekli iğneleyici sözlerle sizi tenkit etmesi sinirlerinizi bozabilir. Bugün sessiz kalın ve herhangi bir şekilde tartışma içine girmeyin. Bekar İkizler, birden fazla insanın ilgisi karar vermenizi oldukça güç bir hale sokabilir.

yengec_burcu_12112013 Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Gökyüzü, iş ve özel yaşamınızda gerçekleşmesini istediğiniz isteklerinize odaklanarak tüm kalbiniz ve zihninizle isteklerinizi gerçekleştirmeniz için bir adım atmanız yönünde destekliyor sizleri. Dua edin, dileyin ve gerçekleşeceğinden emin olun. Yeni başlangıçlar ve yeni deneyimlere hazırsınız. Şimdi hedeflerinize doğru tüm donanımınız ve yüksek enerjinizle ilerleyin. Yaşamınızın en keyifli döneminin heyecanı tüm ruhunuzu saracak. Yaşamınızda ektiğinizi biçeceğiniz bir dönemdesiniz. İş hayatınızda sürpriz teklifler alabilirsiniz. Hiç kimsenin etkisi altında kalmadan kendinize ve yüreğinize güvenin, cesur davranın. Özel yaşamınızda ise keyifli gelişmeler söz konusu. Uzun zamandır devam eden ilişkinizi resmileştirme kararı alabilirsiniz. Evli iseniz eşinizle sorunları aşabilmiş olmanın heyecanı ile ilişkinize bir şans daha verebilirsiniz.

aslan_burcu_12112013 Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Gökyüzü bugün, davranışlarınızda tutarlı olmanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık duygusallık geri dönüşü mümkün olmayan kararlar alıp tebliğ etmenize sebep olabilir. Yaşadıklarınızın bilincindesiniz, seçimlerinizi bu doğrultuda yapmalı, kendinizi zor bir durumun içine sokacak davranışlardan kaçınmalısınız. Gökyüzü sizleri cesaretli olmanız için desteklerken zaaflarınızdan faydalanmak isteyen kişilere özellikle karşı cinsle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. İş ve özel yaşamı birlikte ilerleyen Aslan burçları, korku ve kaygılarınızı bir tarafa bırakmalı, gerçeklerle cesur bir şekilde yüzleşmelisiniz.

basak_burcu_12112013 Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Bugün hemen her konuda cesaretli davranmalı, ne kadar değerli ve özel olduğunuzun farkına vararak hareket etmelisiniz. Enerjinizi yükseltin ve yaşama dört elle bağlanın. Hür iradenizi ortaya koymak, rahatsızlık duyduğunuz her şeyden uzaklaşmak için gereken güç ruhunuzda saklı. Bu gücün farkına varın ve yenilenin. Maddi anlamda hafta başı ile birlikte şans sizden yana. İş hayatınızda hızlı girişimlerde bulunup istediklerinizi kabul ettirebileceğiniz şartlar elde edebileceksiniz. Kararlı tavrınız ve ikna edici konuşmanız karşısında çevrenizdeki insanların sizden etkilenmemesi imkansız.

terazi_burcu_12112013 Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Gökyüzü bugün, yakın çevrenizde olası gerginliklere karşı uyarıyor sizleri. Bugün yakın çevreniz, arkadaşlar ve komşularla gerginlikler söz konusu olabilir. Haksız eleştirilerle karşılaşabilir, hiç beklemediğiniz insanlardan hiç beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz. Mümkün olduğu kadar gerginliklerden uzak durmaya çalışın. Gün sakinlik günüdür sizler için. Eğer öfkenize yenilirseniz köprüleri yakabilir ve gözünüz hiçbir şeyi görmeden tepkiye tepki ile karşılık verebilirsiniz. İş hayatınızda da sakin davranmalı ve işinize konsantre olmalısınız. Finansal konularda akılcı yaklaşımlarda bulunacak ve olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Özel yaşamınızda ise uzlaşmacı tavırlar sergilemekte oldukça zorlanabilirsiniz. Eş ya da sevgilinizin sizden sakladığı bir gerçeği garip bir tesadüfle öğrenebilirsiniz.

akrep_burcu_12112013 Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Gökyüzü bugün, güzellikleri müjdeliyor sizlere. Birçok sıkıntınızı arkanızda bırakarak yepyeni ve özel bir döneme giriyorsunuz. Özellikle iş ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda yaşadığınız olumsuzlukları geçmişte bırakarak hareket etmeyi başarabildiğinizde başarınıza başarı katacak ve ilişkilerinizi iyileştirerek mükemmel bir hale getirebileceksiniz. Çok çalışarak azminizle birçok bilgi ve başarıya ulaşabileceğiniz, statünüzü yükseltebileceğiniz bu özel zamanı çok iyi değerlendirin. Eş ya da sevgilinizle ortaklaşa yaptığınız işlerde ise büyük bir başarı ve maddi kazançlar elde edebilirsiniz.

terazi_burcu_12112013 Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Gökyüzü bugün, işle ilgili önemli görüşmelerinizi yapmamanız için uyarıyor sizleri. Sizin dışınızda yaşanan aksilikler, hakkınızda yanlış fikirler edinilmesine sebep olabilir. Bugün özel yaşamınızı ilgilendiren konular ön plana çıkıyor. Bozulan ilişkilerinizi toparlayabileceğiniz, seçimlerinizi yaşadıklarınızdan dersler çıkararak belirleyebileceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde eskiden davrandığınız haliyle yaklaşımlar sergilerseniz bu size sadece zarar getirir ve bir arpa boyu kadar yol alamamanıza neden olur.

oglak_burcu_12112013 Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Gökyüzü bugün, aile ilişkilerinizi ön plana çıkartıyor. Eşinizle tüm rahatsızlıklarınızı ifade edin. Karşılıklı anlayışla tüm sorunları alt edecek ve ilişkinizi yeniden yapılandırarak huzuru bulabileceksiniz. Birbirinize olan güven ve desteğiniz iş hayatınızda da ortak kazançlı başarıları beraberinde getirecektir. Bekar Oğlak"lar, sürpriz bir şekilde karar alıp ilişkilerini resmileştirebilirler. Yatırımlarla ilgili planlarınızı da yine bu dönem içinde gerçekleştirebilirsiniz. Yaşamdan beklentilerinizin olumlu yönde değişip şekilleneceği bu süreci ve karşılaşacağınız şansları en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Kişisel bakım ve sağlığınıza göstereceğiniz özenle yaşama sıkı sıkı sarılacağınız heyecanlı, coşkulu, yeniliklerle dolu bir zamandasınız…

kova_burcu_12112013 Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Bugün büyüme ve ilerleme arzunuzu daha da güçlenecek. Bunu gerçekleştirebilmeniz için beklenmedik yardım ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İnançlarınız bu konuda ilahi bir şekilde yardımcınızdır. Düşünceler kafanızda elektronlar gibi yarışır adeta. Yeni ve özgün fikirlerinizi ortaya koyma zamanı şimdi. İş hayatınızda olan olumlu gelişmeleri yakın arkadaşlarınızla paylaşarak sahip olduğunuz güzel enerjileri daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise mutlu ve huzurlu bir beraberliğin keyfini çıkarmaya bakın. Sevdiğiniz insanın size olan sevgisini ifade ediş tarzı ile ayaklarınız adeta yerden kesilebilir ve bulutların üzerinde dolaştığınızı sanabilirsiniz.

balik_burcu_12112013 Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Bugün duygusal yanınızla idealist tarafınız savaş halindedir. Duygularınız oldukça cömert ve kendini esirgemeyen düzeydedir, fakat başka insanların bunu bir avantaj olarak görmelerine izin vermeyin. Bugün hayır demesini bilmelisiniz. Duygusal yoğunluğunuzun iş hayatınızı ilgilendiren kararlarınızda ve algılamanızda etkili olmamasına çalışın. Tüm güveninizi bir olaya veya kişiye bağlamayın. Tetikte durun. İçinde bulunduğunuz şartlar bu süreçte yapacağınız tüm karşı çıkışların size daha fazla olumsuzluk getireceğine işaret etmekte. Kolay olanı herkes başarır, siz bugün zor olanı yapmaya çalışın. Özel yaşamınızda yakın çevrenizdeki eş ya da sevgilinize vereceğiniz yanlış tepkilerin bedelini ağır ödeyebilirsiniz.

KAYNAK: Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

22 Ekim 2014 Balık Burcu Günlük Burç Yorumu...
Gökyüzü bugün neler söylüyor? Burçların enerjileri gün içerisinde nasıl değişecek? Günlük burç...

Haberi Oku