Kadın:
Astroloji ve Günlük Burç Yorumları - Burçlar Günlük Burç Yorumu ve Burç Uyumu Özellikleri

Burçlar olarak nitelendirilen takım yıldızlar eskiçağda Babil'liler tarafından tespit edilmiş ve sıraya sokulmuştur. Daha sonra bu ilim Yunan'lılara, Mısır'lılara ve İslam âlemine intikal etmiştir.

Bazı kaynaklarda o çağda yaşadığı ileri sürülen İdris Nebi"nin mucizesi olarak da belirtilmiş ve bu ilmin kaynağının adı geçen kişi olduğu öne sürülmüştür.

Üzerindekileri etkileyen 12 büyük takım yıldızdan söz edilir. Bunlar sırasıyla şöyledir; Koç Burcu, Boğa Burcu, ikizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu.

İşte 01 Mart 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları...

koc_burcu_12112013 Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz ve talihinizin yardımı ile günü en iyi şekilde değerlendirmeye bakın. Maddi -manevi şans sizden yana iken hiç kimsenin sizi yolunuzdan çevirmesine izin vermeden hedefleriniz doğrultusunda ilerleyin. İnanın ve kazanın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin tutarsız davranışları karşısında ona nasıl davranmanız gerektiğini belirlemekte zorlanabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Ey rabbim; yüreğimi iyi ile, doğru ile kuşattığın ve ilim yolunda beni desteklediğin için sana müteşekkirim. Seni seviyor, sana inanıyor ve senin koruyuculuğunda olmanın gücü ile her an her saniye güçlenerek ilerliyorum.

boga_burcu_12112013 Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Gökyüzü bugün iş ve özel yaşamınızda kendinizi baskı altında hissederek, sağlıklı düşünmekte bir hayli zorlanacağınıza işaret etmekte. Siz ne kadar sakin olmaya çalışsanız da şartlar sizi zorlayabilir. Ne olursa olsun sakinliğinizi koruyun ve tartışmalardan uzak durun. Günün sonunda takdir kazanacak ve olası birçok olumsuz sonucun önüne geçebilmiş olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Bugün uzun zamandır aradığınız değerli bir eşyanızı bulabilirsiniz.

Günün Olumlaması: İşimi çok seviyor; aşkla, sevgiyle, emek vererek çalışıyorum. Hak ettiğim parayı bollukla, bereketle kazanıyorum. Güven duyuyor, güven kazanıyor, itibarımı koruyabilmenin şükrünü yaşıyorum. Şükrettikçe daha çok kazanıyor, daha çok üretiyor ve yaşamıma sürekli verimlilik katıyorum.

ikizler_burcu_12112013 İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Gökyüzü bugün yanlış anlaşılmalara ve ön yargılı davranışlar içinde olan kişilere karşı dikkatli davranmanız için uyarıyor sizleri. Bugün iletişime her zamankinden daha fazla önem verin. Özellikle işle ilgili konularda başkalarının sebep olduğu problemlerden sorumlu tutulabilirsiniz. Yine bugün, yeni bir girişim ve karar olumsuz sonuçları beraberinde getirebilir. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizle iletişimde aksaklıklar, boş yere kaygılanarak telaşa kapılmanıza neden olabilir. İletişime önem verin ve sakin davranmaya çalışın.

Günün Olumlaması: Kendimi affetmeden, kimseyi ve hiçbir yaşananı affedemem. Yaptığım bilinçli ve bilinçsiz tüm hatalarımı affediyorum. Nedeni, niçini sorgulamıyorum. Yaşamam gerekeni yaşadığımı kabulleniyorum. Bilinçlenerek, güçlenerek tüm gerçekliğimle amaçlarımı gerçekleştirmek için hedeflerimi belirliyorum. İnançla, aşkla, yaşam yolunda seyre devam ediyorum.

yengec_burcu_12112013 Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Gökyüzü bugün aile ve yakınlarınızla ilişkilerinize karşı duyarlı davranmanız için uyarıyor sizleri. Üçüncü şahıslardan kaynaklanabilecek sorunlara karşı dikkatli olun. Kendinizi ruhsal olarak bir hayli yorgun ve isteksiz hissetmenizden faydalanmaya çalışabilirler. Sizi zayıf noktanızdan yakalamak isteyen art niyetli insanların oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili önemli görüşme ve talepleri daha sonraya ertelemeniz yaranınıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin harcamaları yüzünden maddi anlamda zorlanabilirsiniz. Tartışmak yerine kararlı bir ses tonu ile rahatsızlığınızı ifade etmeniz her ikiniz içinde olumlu olacaktır.

Günün Olumlaması: Eksik kalan düşüncelerimi tamamlıyor olmanın keyfi ve mutluluğundayım. Aşkı doyasıya yaşıyor, aşkın gücüyle yaşamımı yeniden şekillendiriyorum.

aslan_burcu_12112013 Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Gökyüzü bugün iş hayatınızda duygularınızı kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. Dürüst olmayan insanların tatlı sözlerine kanabilir, maddi ve manevi zarar görebileceğiniz işlerin altına imza atabilirsiniz. Özellikle de yeni tanıştığınız ya da tanıştırıldığınız insanlara karşı tedbirli davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise geçmişte kalan, yüreğinizdeki yeri bir türlü dolmayan kişiye olan özleminiz sizi onunla yaşadığınız günlere götürebilir. Yüreğinizin sesini dinleyin ve tavrınızı buna göre belirleyin. Evli Aslan"lar, eşinizden gelecek büyük bir sürprizle ailece şaşkınlık ve sevinci bir arada yaşayabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Yüreğimde esen rüzgarın götürdüğü yere doğru yol alıyor, hayatla bütünleşerek akışa ayak uyduruyorum. Ruhumdaki sevgiyi emekle büyütüp aşka doğru yürüyorum..

basak_burcu_12112013 Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Gökyüzü yaptığınız işe bağlı olarak başarılı çalışmalarınızdan dolayı saygınlığınızın artacağına işaret etmekte. Bu dönem oldukça faal ve girişimlerinizi gerçekleştirebilecek imkanlarla karşı karşıyasınız. İhtiyaç duyduğunuz tek şey biraz cesaret ve kendinize tam anlamı ile güvenmeniz. Geçmişte yaşadıklarınızı hata olarak görmekten vazgeçin ve yaşadıklarınızı olgunluğunuz olarak kabul edin. Şimdi kendinize güven duyma zamanı. Özel yaşamınızda beraberliğinizi sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmek adına fedakar davranmalı ve sevginiz için mücadele etmelisiniz. Özellikle evli Başak"lar gururunuzun sevginizin önüne geçmesine izin vermemelisiniz.

Günün Olumlaması: Kendime güveniyorum, yeteneklerime, bilgi ve tecrübeme güveniyorum. Sahip olduğum güven duygumun beni koruduğuna, geliştirdiğine inanıyorum. Biliyorum ki inanarak yaptığım tüm girişimlerimin sonunda maddi ve manevi kazançlı çıkarım.

terazi_burcu_12112013 Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Gökyüzü bugün isteklerinizin tam anlamıyla yerine gelmemesi ile üzüntüye kapılarak, olaylara haddinden fazla tepkiler vermenize sebep olabilir. Her şeyi gerçekçi bir gözle ele almalı, başarısız olacağım endişesiyle kendinizi negatif anlamda kodlamamalısınız. Girişimlerde bulunun, cesur olun fakat abartılı davranışlar sergilemekten gün boyunca kaçının. Özel yaşamınızda ise ufak tefek tartışmaların ilişkinizi yıpratmasına izin vermemelisiniz. Sizler enerjisi yüksek, empati kurabilen kişilersiniz. Olayları sadece kendi pencerenizden değerlendirmediğiniz de kazanan daima siz olursunuz.

Günün Olumlaması: Dünya benim gözlerimin gördüğü kadar küçük bir yer değildir, bunun idrakinde ve bilincindeyim. Yaşadıklarımı, çevremi, sevdiklerimi yalnızca kendi penceremden değerlendirmem. Her şeyi daha adil, daha cesur, daha gerçekçi bir gözle değerlendirmeyi seçiyorum.

akrep_burcu_12112013 Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Gökyüzü bugün iş hayatınızda disiplinli çalışmanız için destekliyor sizleri. Çalışma arkadaşlarınızın, başkaları hakkında yaptıkları eleştirilere ortak olmayın. Özel yaşamınızda ise duygusal konularda aşırı tepkileriniz, yanlış anlaşılmaları ve buna bağlı tartışmaları beraberinde getirebilir. Duygusal gerginliğinizi kontrol altına almakta bir hayli zorlanacaksınız. Karşınızdaki insanın kırıcı sözleri çileden çıkmanıza neden olabilir ve ilişkinizi ani bir kararla sonlandırabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Eskimiş olan her ne varsa yaşamımda söküp atıyorum. Derin bir temizlik yapıyorum ruhumda ve çevremde. Kendimi özümden gelen sözlerle ifade ediyorum. Enerjimi sevdiğim işlerde kullanarak imkanlarımı yükseltmeye niyet ediyorum.

terazi_burcu_12112013 Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Maddi konularda kazancınızı akıllıca değerlendirmeli, gereksiz harcamalarda bulunarak borç altına girmemelisiniz. Var olan şartları muhafaza etmek, yeni girişimlerde bulunmaktan çok daha faydalı olacaktır sizler için. İş hayatınızda isteklerinizi netleştirin ve kararlarınızdan asla vazgeçmeyin. Çalışma arkadaşlarınızdan bazılarının sözleri sinirlerinizin bozulmasına neden olabilir. Şimdi başkalarının ne söyledikleri değil, sizin ne istediğiniz önemlidir. Kimsenin sinirlerinizi bozmasına izin vermeden, kendinizi yapmak istediklerinize odaklayarak hareket etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Yüksek zekam şimdi iş başında; duygusal olarak göremediğim her şeyin farkına varmamı, tedbirli olmamı ve doğru kararlar almamı sağlıyor. Yaptığım seçimler, tercih ettiklerim ve yapacaklarım şimdi yüksek zekam sayesinde yeniden şekilleniyor.

oglak_burcu_12112013 Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

İşinizle ilgili olumlu bir devrenin içindeyken gereksiz karamsarlıklarla kendinizi engellememelisiniz. İçinizde adeta iki kişinin birbiriyle çatışmasını yaşarsınız. Biri sakinken diğeri öfkeli... İradenizi kontrol altına almayı başardığınız takdirde enerjileri doğru kullanabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bekar Oğlak"lar, çalışma arkadaşlarınızdan birinin yakın ilgisi sizleri şaşırtabilir. Bu olumlu etkiye kalbinizin sesi ile cevap verin.

Günün Olumlaması: Ruhumda var olan, saklı kalmış tüm güzel yanlarımı keşfediyorum. Sevgiyle yaşamıma rehberlik etmesi için harekete geçiriyorum hepsini. Nefsimin, irademin kontrolünü ele alıyor ve disiplinle kendimi eğitmeyi seçiyorum.

kova_burcu_12112013 Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Gökyüzü bugün sezgilerinizin yoğun ve sizi doğru anlamda yönlendireceğine işaret etmekte. Özellikle iş hayatınızı ilgilendiren konularda sezgilerinize güvenmelisiniz. Bu sayede hangi konuların üzerinde durmanız gerektiğini belirleyebilir ve yaşadığınız sıkıntıların arkasındaki gerçeği fark edip olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle sorunlarınıza anlayışlı ve ılımlı yaklaşımlarınızla olayları kendi lehinize çevirebilirsiniz. Bekar Kova"lar, beklemediğiniz aşk itirafları ile karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: Ben aşkım, ben sağlığım, ben huzurum, ben bulunduğum ortamın dengesiyim. Bilinçaltımın derinliklerinde esir kalmış isteklerimi ifade etmeyi seçiyorum. Böylelikle tüm engellerimi ortadan kaldırıyor ve sözlerin olumlu enerjisini yaşamıma çekiyor ve isteklerime ulaşabilmenin mucizelerini yaşıyorum.

balik_burcu_12112013 Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Gökyüzü keyifli bir zamanın başlangıcında olduğunuz müjdelemekte. Büyük düşünme zamanı sizler için. "Sığ sularda yüzenler enginlere açılamaz" felsefesinden yola çıkın. İş ve özel yaşamınızda neler yapmanız gerektiğini belirlemeli, bu doğrultuda harekete geçmelisiniz. Finansal konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili uzun zamandır sonuç alamadığınız konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evli Balık"lar, çocuklardan kaynaklanan problemler yaşayabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Zorlandığım, engellendiğim, korktuğum, pişman olduğum tüm alışkanlıklarımdan ve davranışlarımdan bir daha tekrar etmemek üzere uzaklaşıyorum. Ben ruhumu olgunlaştıran, deneyimlerimin bana kattığı zenginlikle kendime ve ilahi sisteme sonsuz bir güven duyuyorum.

KAYNAK: Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

22 Ekim 2014 Balık Burcu Günlük Burç Yorumu...
Gökyüzü bugün neler söylüyor? Burçların enerjileri gün içerisinde nasıl değişecek? Günlük burç...

Haberi Oku