\\\\"\\\\"
Güncel:
Yıldızlı Toki
Trabzon’un Akçaabat ilçesinde Yıldızlı beldesinde bulunan TOKİ Konutlarında asfalt yolun eskimesi nedeniyle yenilenmesi istendi.

TOKİDER Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Genç, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’dan yolun yapımı için yardım istediklerini söyledi.

Genç, “İki yıl önce sayın Bakanımız TOKİ başkanı iken, bizler için hayati önem taşıyan yolumuzu yapacaklarına dair keskin ve mutlak bir dille bize söz verdiğini buradan kendisine hatırlatmak istiyoruz. Sayın Bakanımız bölgemizin yetiştirdiği değerlerden bir tanesidir. Bölgemizi çok sevdiğini ve her fırsatta bizler için birşeyler yapmaya gayret ettiğini biliyoruz. Yapımlarına katkı vermiş olduğu yolların sakinleri tarafından hayır dualar ile anıldığıda bilinmektedir. Şu mübarek Ramazan-ı Şerif hürmetine bizimde yolumuzun bir an önce yapılması hususunda, net ve kesin adımlar atılmasına önderlik etmesini TOKİ halkı olarak sayın Bakanım Erdoğan Bayraktar beyden istirham ediyoruz” dedi.

TOKİDER Başkanı Genç, sözlerini şöyle sürdürdü: “İhtiyaçlı insanlar için Devlet'imiz tarafından yaptırılıp teslim edilen bu evlerde yaşayan insanların bir çoğu çok çaresiz, çok muhtaç ailelerden oluşmaktadır. Onlarında, bizlerinde çok acele yarım belediye otobüslerine ihtiyacımız vardır. Bu yardım ayında gücü yeten insanlar özellikle en yakınındakilere yardım etmeyi ihmal etmemelidir. Ramazan-ı Şerif'in hayırlara, bereketlere, barış ve kardeşliğe vesile olmasını niyaz eylerim.”
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Amerikalılara evlatlık verilen kızının fotoğrafını...
Handan hanım Amerikalılara verilen kızını 26 yıl sonra Esra Erol'da buldu.

Haberi Oku