\\\\"\\\\"
Güncel:
Vali Güvenç Halfeti
Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Ferhat Şelli ve beraberindeki heyet Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesini ziyaret etti. Yapılan ziyaret kapsamında Eski Halfeti’ ye gelen Vali Celalettin Güvenç ve beraberindeki heyeti ilçe Kaymakamı Mehmet Keklik ve eşi Ayşana Zehra Keklik karşıladı.

Rum kale, Batık Kent Savaşan, bir diğer Batık Kent Çekem Mahallesi'ne ziyaretlerde bulunan heyete, ilçenin tarihi-kültürel yapısı, doğal taş mimarisi, merkez ulu cami, Batık Kent Savaşan ve Çekem Mahallesi'nde yapılacak olan restorasyon çalışmaları hakkındaki son durumu anlatan Halfeti Kaymakamı Mehmet Keklik, aynı zamanda halen devam etmekte olan çalışmalar ve projeler ile ilgili bilgi verdi.

Vali Celalettin Güvenç ve beraberindeki heyetin ilçeyi ziyaret etmesinden ötürü memnuniyet duyduğunu belirten Kaymakam Mehmet Keklik, yaptığı açıklamada "İlçemiz her geçen gün artan ziyaretçi sayısı ile turizm alanında büyük bir aşama kaydetti, bu potansiyelin daha da artması için bizler ellerimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz projeler noktasında bizleri destekleyen Valimiz Celalettin Güvenç'e minnettarız." şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Amerikalılara evlatlık verilen kızının fotoğrafını...
Handan hanım Amerikalılara verilen kızını 26 yıl sonra Esra Erol'da buldu.

Haberi Oku