Güncel:
Tupperware Kullanıcı Yorumları En Beğenilen Ürünleri Nelerdir?

Sağlıklı yemek hazırlamada, sunumunda ve  yemeklerin saklanmasında çeşitli kaplar kullanırız. Sağlıklı kapların sadece cam olduğunu zannediyordum. Tupperware ile tanışana kadar. İş yerinde arkadaşlarım vasıtasıyla çok tavsiye edilen ürünlerinden işime yarayacak olan bir ürün satın alarak deneme fırsatı elde ettim. Şu ana kadar aldığım tüm ürünlerden çok memnunum.
 
Antartika set: Buzlukta kullanabileceğimiz çok ideal bir saklama kabı. Kalan yemeğinizi, hamur işinizi ve dondurmak istediğiniz tüm ürünleri  güvenle saklayabilirsiniz.
 
Çok Amaçlı Sürahi: Pirinç, bulgur gibi erzaklarımı sakladığım bir kap. Görünüşü ve kullanım kolaylığı açısından çok memnunum.Ayran, meyve suyu gibi içecekleri de saklayabilirsiniz.
 
Hamur mayalamave  yoğurt yapmak için kullanılan kabından da çok memnunum.
 
Kristalin set de gıdaları bozulmadan saklamanıza yardımcı oluyor, görünüşüde çok estetik.
 
Denemediğim ve merak ettiğim birkaç ürün daha var.Onları denedikçe de deneyimlerimi paylaşırım.Tupperware ürünleri her açıdan bizleri düşünüyor. Kullandıkça bunu daha iyi anlıyorum. Biraz pahalı gelebilir ama sağlığımız için denemeye değer…
 
Tupperware  Hammaddesi Nelerdir ?  Onları  öğrenelim hep birlikte:
 
Yumuşak kapaklar POLİETİLEN maddesinden üretilir. Bu madde yapay kalp kapakçığı üretiminde de kullanılır
 
Gövdeler kapaklardan biraz daha serttir: POLİPROPİLENmaddesinden yapılır. Bu madde de;
 
*Buzdolaplarının iç gövdesinin hammaddesidir.
 
* Ayrıca protez kol, bacak vs. yapımında kullanılır.
 
Cam görünümlü Kristalin serisinin hammaddesi POLİKARBONATtır. Bu madde de miyop, hipermetrop gibi göz rahatsızlığı bulunan kişilerin taktığı LENS in hammaddesidir.
 
Silikon kalıpların hammaddesi de bildiğimiz göğse, dudağa vs. konulan SİLİKON maddesiyle aynıdır!
 
Tüm ürünler direkt hammaddeden üretilir. Yani sizin kullandığınız Tupperware ürününün daha önce leğen, lazımlık vb. başka plastik bir ürün olarak kullanılmış olma ihtimali yoktur! 10 yıl garantiyle satılan bu ürünlerin herhangi bir çatlama, kırılma durumunda iade edilip yenisini bedelsiz olarak aldığımızda, verdiğimiz kırık ürünler bile dönüşüme uğrayıp başka bir ürün olarak kullanılmak üzere BAŞKA fabrikalara satılır.
 
Bütün  Tupperware ürünlerinin Avrupa Sağlık Örgütü tarafından kesinlikle sağlığa zararlı olmadığına dair onayı vardır ve bu onay her ürünün altında kadeh-çatal sembolüyle ifade edilmiştir.

w2w_07122013

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Rabia aycan 2 yıl önce

Ben mutfak gereç lerinden dograyicilarim vardi kapaklari bozuldu iade alan bayinize götürdüm ama ikisinede garanti disi dediler ama ucret karsiliginda burda yapariz dediler ben aletleri alirken ömür boyu garanti demişlerdi siz yeni bir is sahası mi yaratiyorsunu yada böyle bir şey den haberiniz yokmu lutfen bigi istiyorum

Sezen Aksu Adem Olan Anlar Şarkı Sözleri
Geçmişte yıldızı parlayan ve hala sönmeyen Sezan Aksu'nun Adem Olan Anlar şarkısına ait şarkı sözleri

Haberi Oku