\\\\"\\\\"
Güncel:
Thk Selçuk-efes Eski Uçuş Okulu Müdürüne Veda Yemeği
Selçuk Efes Havaalanı uçuş okulu eski müdürü Ceyhun Demirkol’a mesai arkadaşları tarafından veda yemeği verildi.

İzmir'in Selçuk İlçesi'nde, faaliyet gösteren THK Uçuş Eğitim okulundan emekli olan Demirkol’a kurum içerisinde yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı, Selçuk Pamucak Dereli Tesisleri'nde veda yemeği düzenlendi. Yaklaşık 40 yıl hizmeti bulunan uçuş okulu eski müdürü Ceyhun Demirkol arkadaşlarıyla bir araya gelerek mutlu bir gece geçirdi.

Türkiye’de sivil havacılığın geliştirilmesi ve gençlerin havacılığa kazandırılması ile ilgili 1986 yıldan bu yana faaliyetlerini sürdüren Türk Hava Kurumu'nda görev yapan eğitimcilerin katılımı ile gerçekleşen geceye; geleceğin pilotlarını yetiştiren THK uçuş okulu öğretmenlerinden, kıdemli uçuş öğretmeni Aktuğ Atay, uçuş öğretmeni Mustafa AK, İzmir THK uçuş okulu müdürü İsmail Gültekin, Baş uçuş öğretmeni Salim Oldaç, uçuş öğretmeni Erdoğan Güler ve İzmir Devlet Korosu sanatçısı Bilgen Özgeçit Güler, simülatör teknisyeni Erkan Emül ve THK Efes uçuş okulu eğitmenleri ile personeli katıldılar.

İzmir Devlet Korosu sanatçısı Bilgen Özgeçit Güler’in performansıyla gece daha da hareketlenirken, gecenin sonunda emekli olan Ceyhun Demirkoıl’a yaptığı hizmetleri karşılığında başarı plaketi verildi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Amerikalılara evlatlık verilen kızının fotoğrafını...
Handan hanım Amerikalılara verilen kızını 26 yıl sonra Esra Erol'da buldu.

Haberi Oku