Güncel:
Selena Gomez Austin Mahone Sevgili Mi - (Selena Gomez & Austin Mahone Öpüştü mü)

Selena Gomez, eski sevgilisi Justin Bieber'ın yakın arkadaşlarından Austin Mahone'la son bir yıldır yakınlaşmıştı. Tabii ki bu yakınlaşma sevgili anlamında değil! Selly ve Austin beraber Disneyland'da eğlenmiş, Selena Austin'i geçen haftalarda konserine davet etmişti.

Austin dedikodular hakkında konuştu:
 
"Şuanda sadece arkadaşız. Birkaç kez onunla takıldık. Konseri için Miami'deydi, konserini izlemem için beni davet etti. İnanılmazdı, şovda çok iyiydi. Endüstri hakkında konuşabilecek birileri olması güzel. Selena'ya şarkılar hakkında soru soruyorum ve diğer konular için öğütler alıyorum. O sadece iyi bir insan."

Ünlü şarkıcı Justin Bieber ile bir dargın bir barışık bir ilişki yaşayan Selena Gomez ünlü şarkıcının model Chantel Jeffries ile birlikte olduğunu basından olaylı bir şekilde öğrendikten sonra gemileri yaktı ve yeni bir ilişkiye adım attığı belirtildi.

Ünlü şarkıcı Selena Gomez hakkında yeni bir aşk dedikodusu ortaya atıldı. Genç şarkıcı Selena Gomez´in kendisi gibi şarkıcı olan Austin Mahone ile aşk yaşadığı dedikoduları gündeme bomba gibi düştü.

Eski Disney yıldızı olan şarkıcı Austin Mahone ile olan tanışıklıkları ve arkadaşlıklarının aşka dönüştüğü iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
umida 4 yıl önce

Hello Austin

Misafir Avatar
derya sahin 5 yıl önce

Austin loves

Sezen Aksu Adem Olan Anlar Şarkı Sözleri
Geçmişte yıldızı parlayan ve hala sönmeyen Sezan Aksu'nun Adem Olan Anlar şarkısına ait şarkı sözleri

Haberi Oku