\\\\"\\\\"
Güncel:
Şelale Anadolu Lisesi İtalya´dan Manavgat
Antalya'nın Manavgat ilçesinden Comenius Okul Eğitimi programı kapsamında İtalya’nın Avezzona kentine giden Şelale Anadolu Lisesi öğrencileri ilçeye döndü.

İtalya'da gerçekleşen ilk toplantıyla ilgili bilgi veren okul müdürü Ömer Ünlü ‘’Bu yıl başladığımız ‘’Avrupa’da Park ve Bahçelerin Dünü Bugünü ’’ isimli Comenius okul ortaklığı projesi kapsamında 2 öğrenci ve 3 öğretmenden oluşan ekibimizle katıldığımız İtalya hazırlık ve planlama toplantısını başarılı bir şekilde tamamladık. Bu toplantıda öğrencilerin Avezzona da bitki türlerini ve bahçeleri gözlenme fırsatı yakaladılar. Öğretmenler arasında ise planlama ve bilgi alış-verişi yapıldı. Farklı çalışma gruplarına katılan öğrencilerimiz hem başka kültürleri tanıma hem de Türk kültürünü tanıtma fırsatı bularak yeni arkadaşlıklar edindiler. Öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine ve yabancı dile olan ilgilerine önemli katkılar yapan bu toplantı boyunca ayrıca bir sonraki toplantı öncesinde yapılması gereken çalışmalar görüşülerek proje ortağı ülkeler arasında görev dağılımı yapılmıştır. Bu geziye katılan tüm ekibimizi tebrik ediyor ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum‘’ dedi.

Projenin bir sonraki toplantısının 26-30 Mart 2014 tarihlerinde Manavgat Şelale Anadolu Lisesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşeceği belirtildi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Amerikalılara evlatlık verilen kızının fotoğrafını...
Handan hanım Amerikalılara verilen kızını 26 yıl sonra Esra Erol'da buldu.

Haberi Oku