\\\\"\\\\"
Güncel:
Ortaokullar Arası Futbol Turnavası
Şanlıurfa’da ortaokullar arasında gerçekleştirilen futbol turnuvasının finalistleri belli oldu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, 2013-2014 okul sporları faaliyetleri arasında yer alan ortaokullar arası futbol turnuvasının GAP Arena Spor Kompleksi'ndeki sentetik çim sahada yapıldığını söyledi.

Oynanan müsabakalarda yıldız erkekler kategorisinde, Bağlarbaşı Ortaokulu birinci, Hatice Gelener Ortaokulu ikinci, Süleymaniye Ortaokulu üçüncü oldu. Yıldız Kızlar Futbol kategorisinde ise Birecik Bilekli Ortaokulu birinciliği, Bağlarbaşı Ortaokulu ikinciliği, Ceylanpınar Kepez Ortaokulu üçüncülüğü elde etti. Oynanan final müsabakası sonrasında, müsabakalarda derece elde eden okul takımlarına kupa ve madalyaları verildi. Turnuvayı değerlendiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, “Okul sporları dediğimiz zaman hem akademik, hem de sportif başarıyı bir arada görüyoruz. Okul sporları olarak gençlerimizi sporun her alanında yetiştiriyor, ilimizi ülkemizde ve dünyada başarıyla temsil etmesini hedefliyoruz. 2013-2014 sezonunda okul sporları müsabakalarının gerçekleşmesinde emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” dedi.

Yıldız, şampiyon olan kız ve erkek takımlarının, sonraki günlerde il dışında yapılacak olan Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarında Şanlıurfa’yı temsil edeceğini belirtti.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Amerikalılara evlatlık verilen kızının fotoğrafını...
Handan hanım Amerikalılara verilen kızını 26 yıl sonra Esra Erol'da buldu.

Haberi Oku