Güncel:
Özel Kültür Okulları, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle 3-5 Mayıs'ta düzenlenen Bursa Bilim Şenliği'nde açtığı stantla projelerini sergiledi.

Özel Bursa Kültür Okulları Bilişim Kulübü öncülüğünde ‘Bursa Bilim Şenliği 13’de yerini alan Kültürlü öğrenciler, robot Nao ile şenliğe damgasını vurdu. Özel Bursa Kültür Okulları’nın açtığı stantta en çok ilgiyi robot Nao gördü. Robot Nao hakkında bilgiler veren Kültürlü öğrenciler, dünyadaki teknoloji yakından takip ederek, en iyi robotlardan birini okullarına incelemek adına getirdiklerini söyledi.

Robotu programlayarak derslerinde kendilerine yararlı hale getirmek isteyen Kültürlü öğrenciler, şenliğe katılan diğer okullardaki arkadaşlarına da robotu tanıttı.

Robot Nao’dan başka Kültürlü öğrencilerin standında, okullarında “36 Hafta 36 Deney” projeleri kapsamında uyguladıkları en ilginç deneyleri ziyaretçilere sundu. Kültürlü öğrencilerin çatal-bıçak deneyi, yanmayan para deneyi, baloncuk, görünmez yazı deneyi gibi çeşitli faaliyetlerle renklendirdikleri stant ilgi gördü.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Sezen Aksu Adem Olan Anlar Şarkı Sözleri
Geçmişte yıldızı parlayan ve hala sönmeyen Sezan Aksu'nun Adem Olan Anlar şarkısına ait şarkı sözleri

Haberi Oku