\\\\"\\\\"
Güncel:
Kepez'de kurban satış ve kesim yerleri belirlendi
Antalya Kepez’de Kurban Bayramı’nda kurban kesim ve satış yerleri belirlendi. İlçede 6 ayrı noktada kurban kesimi, 4 ayrı noktada kurban satışı yapılacak.

Kepez Belediyesi Encümen kararıyla, Fevzi Çakmak Mahallesi 6277 Sokak adaklık kesim yeri, Çankaya Mahallesi Barış Manço Bulvarı Atakent Sitesi yanı boş alan, Fevzi Çakmak Mahallesi Varsak trafo batısı atış poligonu yanı ve Varsak Menderes Mahallesi mezbaha yanında bulunan mal pazarının kurulduğu alan, kurban satış yerleri olarak belirlendi.

Zafer Mahallesi Cumartesi Pazarı, Yenidoğan Mahallesi Kapalı Pazartesi Pazarı, Varsak Karşıyaka Mahallesi Kapalı Salı Pazarı, Teomanpaşa Mahallesi Kapalı Cuma Pazarı, Fevzi Çakmak Mahallesi 6277 sokak adaklık kesim yeri ve Varsak Ayanoğlu Mahallesi Kapalı Perşembe Pazarı’nda da kurban kesimi yapılabilecek.

Belirlenen yerler dışında kurban satışı ve kesimi yapılamayacak. Kurban satış yerlerinde kurban satıcılarının, tuvalet ve su gibi temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri seyyar modüller kuruldu. Hayvanlar için ise su depoları ve yemlikler, satış yerlerinde hazır hale getirildi.

Öte yandan, Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Kasaplar Odası’nın açıkladığı canlı kurban kilogram fiyatını da kamuoyuna duyurdu. Buna göre, dananın kilogram fiyatı 12 TL, küçükbaş kurbanlıklarda koyunun kilogram fiyatı 13,50 TL, keçinin kilogram fiyatı ise 13 TL Kepez Belediyesi’nin kurbanlık satış ve kesim yerleriyle ilgili bilgi edinmek isteyen vatandaşlar, 344 59 96 numaralı telefondan bilgi alabilecek.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Amerikalılara evlatlık verilen kızının fotoğrafını...
Handan hanım Amerikalılara verilen kızını 26 yıl sonra Esra Erol'da buldu.

Haberi Oku