\\\\"\\\\"
Güncel:
Karabiga
Çanakkale’nin Biga ilçesine bağlı Karabiga beldesinde, belediye başkanı Muzaffer Karataş seçim çalışmalarına devam ediyor.

Karabiga Belediye başkanı ve CHP Belediye Başkan adayı Muzaffer Karataş, beldede bayanlarla bir araya geldi. Karataş, “Birlikte, acısıyla-tatlısıyla, en zor şartlarda bile Karabiga sevdamızdan ödün vermeden geçirdiğimiz beş yıllık dönemin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Yeni bir seçim, yeni bir heyecan, yepyeni projeler, çalışmalarımıza taze kan katacak yeni grup arkadaşlarımız ile birlikte karşınızdayız. Deneyimli kadromuza katılan yeni heyecanlar ile sağladığımız güç birleşiminin sonucunda kazanan yine Beldemiz olacak” dedi.

Karataş, “Bugüne kadar gerçekleştiremeyeceğimiz boş hayaller peşinde koşmadık, bundan sonrada koşmayacağız. Beldemiz için hedeflerimiz uzak şeyler değil, bizlerin ve sizlerin gayretleriyle başarabileceğimiz, ulaşabileceğimiz işler. Nüfusu 5. 000 üzerinde, her kesimin iş-aş sahibi olduğu, kendi kendine yetebilen, kolay ulaşılabilir, mavi bayraklı plajları, limanları ve depolama alanlarıyla bölgenin parlayan yıldızı, marka bir Karabiga. Temiz bir sayfa açtık, karalamadan, karalatmadan, yetim hakkı yemeden, yedirtmeden, kimseleri kırmadan, kırdırtmadan, kimseleri ötelemeden, ötekileştirmeden, yerinde, zamanında, anında hizmet için, göreve talibiz. Karabiga’mızı hak ettiği yere getirmek için, tüm halkımızdan destek bekliyoruz. Gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışıyoruz” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

2016 Kurban Bayramı mesajlarını sizler için...
12 Eylül 2016 Pazartesi Kurban Bayramı'nın ilk günü. Müslümanlar için büyük bir öneme sahip olan Kurban...

Haberi Oku