\\\\"\\\\"
Güncel:
Hamit Güneş: 'siyasete Girmek, Hizmete Talip Olmak Demekdir”
AK Parti Malatya Merkez İlçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı aday adayı Hamit Güneş, “Siyasete girmek, hizmete talip olmak demektir” dedi.

Baro Başkanı Eyüp Kutlubay’ı ziyaret edip, dua ve destek isteyen AK Parti Malatya Merkez İlçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı aday adayı Harita ve Kadastro Mühendisi Hamit Güneş, 21 yıllık belediye tecrübesi olduğunu, Malatya Belediyesi İmar Müdürlüğü görevinde bulunduğunu hatırlatıp, “Siyasete girmek hizmete talip olmak demektir. Biz de bunun bilincindeyiz. Yaklaşık 21 yıllık belediyelik tecrübemi bundan sonra Yeşilyurt ilçemize hizmet olarak aktarmak istiyorum. Ekip ve projelerimiz hazır. İmar Müdürü iken Malatya belediyesi il sınırı imar planlarını bitirmiştim. Başkan adayı gösterilip göreve getirilmemiz halinde, planlarımız hazır” ifadelerini kullandı.

Baro Başkanı Eyüp Kutlubay ise Malatya’nın büyükşehir olmasıyla birlikte merkez ilçe Yeşilyurt ve Battalgazi’nin öneminin daha arttığını ifade ederek, “Başkanlığa talip olan şahıs aslında hizmet etmeye taliptir. Cesaret ve kararlığınız için kutluyorum. Aday adaylığınızın hayırlı olmasını diliyor, başarılar dilerim” dedi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Amerikalılara evlatlık verilen kızının fotoğrafını...
Handan hanım Amerikalılara verilen kızını 26 yıl sonra Esra Erol'da buldu.

Haberi Oku