\\\\"\\\\"
Güncel:
Gündoğdu Koleji
Adana’daki Özel Gündoğdu Koleji’nde yüzmeden basketbola, İngilizce öğreniminden anne baba okuluna, adlarından söz ettiren markalar buluştu.

Şehirdeki eğitim çalışmalarıyla adından söz ettiren Özel Gündoğdu Koleji, Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) merkezinde geliştirdiği yeniliklerle dikkat çekerken, sosyal etkinliklerle de ilerlemeyi amaçlıyor. Adana Gündoğdu Koleji, M1 Merkez AVM’de stand açtı. Okul, dünyanın en ünlü İngilizce ağırlıklı ön okul markası Helen Doron, anne çocuk okulu Gymboree, İbrahim Kutluay Basketbol Akademisi ve bebeklere bile yüzme eğitimi veren British Swim School’u tanıtıyor. Ayrıca, burada çocuklarla değişik aktivitelerle eğlenceli ve keyifli zamanda geçiriliyor. Standı gezen aileler, eğitimde dünyaca ünlü markaları şehre kazandıran kolej yöneticilerine teşekkür ederken, küçük yaştan itibaren kaliteli eğitimin çocukların gelecekleri açısından çok önemli olduğunu söyledi.

Bu arada, çocuklar Gündoğdu Koleji standında gönüllerince eğlenirken, becerilerini de geliştiriyor. Çocuklara, aktiviteler boyunca takı tasarımı, kolaj çalışmaları, çiçek ekimi, kağıt katlama sanatı (origami) gösteriliyor. Paylaşımın, ortak çalışmanın, çevre bilinci ve el becerilerinin işlendiği etkinliklerden anne babalar da memnun.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Amerikalılara evlatlık verilen kızının fotoğrafını...
Handan hanım Amerikalılara verilen kızını 26 yıl sonra Esra Erol'da buldu.

Haberi Oku