\\\\"\\\\"
Güncel:
Başkan Demirağ Doludizgin Gidiyor
Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Gökhan Demirağ dur durak bilmiyor. 10 yıldır gece gündüz demeden belde belde mahalle mahalle dolaşan Demirağ yeni bağlanan orman köylerini de içine alana turlarında Foça, Yenifoça ,Kozbeyli, Gerenköy, Yeniköy, Ilıpınar , Bağarası mahallelerinde meclis üyesi tanıtımı, 10 yıllık süreçte yaptıkları ve yapacakları konusunda vatandaşı bilgilendiriyor.

Demirağ yaptığı açıklamada “90 yıllık çınar olan partimiz CHP’nin bayrağı altında siyaset yapmanın ne kadar büyük bir sorumluluk olduğunu bir çok yerde gördük. Bu partiye gönül vermek çok önemli , Ülkemize gönül vermek çok önemli.Bu seçimler yerel seçim olmaktan çıktı genel seçim oldu. Cumhuriyet partisinde bir çok görev yaparsınız bazen belediye başkanı bazen meclis üyesi bazende sadece üye olursunuz.

Hırslar hiçbir zaman siyasi partinin önüne geçmemeli, tüm adaylara bir çağrıda bulunmak istiyorum CHP çatısı altında birleşmeye davet ediyorum ülkemizin buna ihtiyacı var. Bazı adaylar bizleri yanlış anlatıyor biz CHP’li belediye başkanları shov yapmayı sevmeyiz, hizmete önem veririz.” dedi.

Vatandaşlar tanıtımlara büyük ilgi gösteriyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Amerikalılara evlatlık verilen kızının fotoğrafını...
Handan hanım Amerikalılara verilen kızını 26 yıl sonra Esra Erol'da buldu.

Haberi Oku