\\\\"\\\\"
Güncel:
Ak Parti Gaziantep Kadın Kolları Şahinbey Belediyesinin Hizmetlerini Yerinde İnceledi
AK Parti Gaziantep İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri Şahinbey Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmet ve yatırımları yerinde gördü.

Şahinbey Belediyesi tarafından organize edilen gezi turuna AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Filiz Üzücü ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. İlk olarak Güneykent Mahallesinde içerisinde 5 bin metrekare gölet olan Şelale Parkı gezen AK Parti İl Kadın Kolları üyeleri, daha sonra Şahinbey Köy pazarı Spor ve Eğitim Merkezi, Hanımlar Yüzme Havuzu Spor ve Kültür Merkezi, Mavikent Konutları, Şahinbey Sanayi Sitesi, Asfalt Plenti, Yeşilvadi Konutları, içerisinde 1 milyon 700 bin metrekare Türkiye’nin en büyük parkının yapıldığı Yeşilvadi Projesi, Kentsel dönüşüm alanları, Çamlıca konutları, Özdemirbey caddesi yol genişlete çalışması ile sokak sağlıklaştırma ve cephe yenileme çalışmalarının yapıldığı Şehreküstü Mahallesi gezildi.

Şahinbey Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri düzenlenen gezi turu ile yönetim kurulu üyelerinin yerinde görme imkanı bulduğunu ifade eden AK Parti Gaziantep İl Kadın Kolları Başkanı Filiz Üzücü, “Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun yapmış olduğu hizmetleri başından buyana biliyoruz. Ama çalışmaları tamamlanan hizmetleri yerinde gördük. Başkanımız hayal bile edilemeyen hizmetler yapmıştır. Bugün hanımlar yüzme yavuzu spor ve eğitim merkezini gezen üyelerimiz kendimizi beş yıldızlı bir otele girmiş gibi hissettik dediler. Başkanımız Kentsel dönüşüm çalışmaları, konut çalışmaları, gençlik merkezi, tarihi dokunun gün yüzüne çıkartılması, park ve yeşil alan çalışmaları ile ilçe halkının takdirini toplamıştır. Yaptığı hizmetlerle bizler de gurur duyuyoruz” dedi.

Hanımlar Yüzme Havuzu Spor ve Kültür Merkezi'ndeki geziye katılan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Filiz Üzücü'ye kursiyerler tarafından yapılan tablo hediye etti.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Amerikalılara evlatlık verilen kızının fotoğrafını...
Handan hanım Amerikalılara verilen kızını 26 yıl sonra Esra Erol'da buldu.

Haberi Oku