\\\\"\\\\"
Güncel:
Ak Parti 30 Mart Yerel Seçimleri 2014 Bingöl Mitingi Konuşmaları Kanal 24 İzle / VİDEO

Başbakan Erdoğan Bingöl'de vatandaşlarla biraraya geldi. Başbakan CHP, MHP ve Paralel örgüte yüklendi. Erdoğan " Bugün bu ortak olan 3 kafadar geçmiş zamanında kanlı bıçaklıydı. Maksat AK Parti hükümetini düşürmek olunca hemen biraraya geldiler" dedi.

İşte Başbakan Erdoğan'ın Bingöl konuşması:

Ahde vefanız için size teşekkür ediyorum. Bugün Bingöl her zamanki gibi bambaşka. sizin sevginizde coşku var coşku. Siz bu kardeşinizi her zaman bağrınıza bastınız ama bugün bir başka. Rabbim muhabbetinizi daim etsin.

"MİLLET ENAYİ Mİ İCRAATA BAKAR"

Dün gece şehit olan polis kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. 3 şehidimizin mekanı cennet olsun inşallah.

Bu millet enayi mi? Laf üretene değil icraata bakar. Bingöl icraate, barajalara, duble yollara bakar. En önemlisi çözüm sürecine bakar. Biri çıkıyor kürt milliyetçiliği yapıyor. Ben kürdü kürt olduğu için sevmiyorum. Beni yaradan Allah olduğu için sizleri seviyorum. Biz bu millete hizmetkar olmaya geldik.

Yola çıkarken ne dedik?

1- Tek millet

2- Tek Bayrak

3- Tek Vatan

4- Tek Devlet

Biz Türkiye Cumhuriyet'i devletinden başka devlet kabul etmiyoruz. Ne paralel yapı ne paralel devlet. 30 yıl bu topraklarda hep acı vardı. Bingöl bu kana kana şahittir. Türkiye'nin enerjisini, kaynağını kaybettik.

"MİLLİ İRADENİN ÇALINMASINA İZİN VERMEDİNİZ"

Biz bu acıyı durduracağız, Türkiye'yi 81 ilini ayağa kaldıracağız dedik. Bu baldıran zehirinin içeceğiz dedik. Terör nedeniyle gençlerimiz dağlarda ölmüyor. Annelerin babaların yüreklerine ateş düşmüyor.

Güvenlik güçlerimiz şehit olmuyor. Bu süreci daha da büyüteceğiz. Asla boynumuzu bükmeyeceğiz. Türkiye'ye yapılan tuzağa izin vermedik. Yolsuzluk adı altında milli iradenin çalınmasına izin vermediniz.

"PENSİLVANYA'DAKİ MALUM ZAT SAİD NURSİ'Yİ ANLAMAMIŞ"

Pensilvanya'da malum bir zat var. Güya Said nursi'nin izinde ama alakası yok. Bu zat Said Nursi'yle bir kez karşılaşmış dedğil. Said Nursi asla pes etmemeiş, zulümlerden geri adım atmamış. Sadece Said Nursi değil tarihimizde hiçbir alim holding patronu olmadı.

Hiçbir alim ananaslarla uğraşmadı, haraç toplamadı. Mahreme girer mi? Bu işleri yapanları senin uyarman gerekli sen nasıl alimsin?

"BİZ BU KEFENİ GİYDİK YOLA ÇIKTIK"

Bu Pensilvanya bize beddua etti biliyorsunuz bundan 5 ay önce ne diyor biliyor musunuz? Bunun tam tersi. Üç kafadarla var ya bunlar. CHP'ninki sabah akşam değişiyor. Bununki 6 ay sonra değişiyor.

Biz bu yolda kefeni giydik beraber yola çıktık.

Yaklaşık 10 yıldan beri ABD'de yaşayan laiklik karşıtı çevrelerin odağı olan malum zatın Nil Basım Yayın Ltd'de redaktör olarak görev yapıyor.

2005'TE KEMAL KILIÇDAROĞLU MALUM ZATI ŞİKAYET ETTİ

9 Mart 2005 TBMM'ye sunulmuş. Malum okulların laiklik karşıtı olduğu söylenmiş. Malum zat yasadışı örgüt kurup laik devleti yıkmak istiyor. Bunu mahkemeye taşıyan kim? CHP Denizli milletvekili Celal Kazdal. Altında 69 imza var. İstanbul mileltvekili Kemal Kılıçdaroğlu.

CHP'NİN GENEL MÜDÜRÜ RİSALELERDEN HESAP SORMUŞ

İstanbul Fatih B.Evler'de Risale okutulmakta mıdır? Bu kitap neyi amaçlamaktadır? İmza: Kemal Kılıçdaroğlu

Risaleyi bilmeyecek kadar bu işin de uzağındadır bu adam. Bunlar çark belgeleri. Bunlar samimiyetsizliğin bedeli. Bunlar AK Parti'yi aşağı indirmenin planları.

"CHP DEMEK ZULÜM DEMEK"

Ben gerçi Bingöl'de CHP'yi boşuna anlatıyorum. CHP demek camilerin ahıra çevrilmesi demektir. CHP demek Said Nursi'nin ölüsüne dirisine zulüm demektir. CHP demek Türkçe ezan demektir.

Pensilvanya'daki zata bağlanmış kişilere sesleniyorum. Siz ebedi bir dava için fani birinin peşine nasıl takılırsınız? 30 Mart gecesi sandıkları tam patlatacağız.

"40 ÇÜRÜK YUMURTA BİR SAĞLAM ETMEZ"

MHP'de bunların yanında. Bitlis'te karar almışlar. MHP, CHP, BBP, DSP ve DP toplam oyları yüzde 7.

40 çürük yumurtadan bir sağlam yumurta olmaz. MHP düne kadar yavru muhalfetti şimdi yavru telekulak oldu. Milli güvenlliğimize saldırı oluyor bunlar 3 maymunu oynuyor.

Bingöl AK Parti'den başka bir partiye oy vermeyecek. Büyük Türkiye'ye sahip çıkacak. hükümetimiz döneminde önemli hizmetler sunduk. Doğalgaz'ı getirdik çok kısa bir sürede doğalgaz'ı getireceğiz.

Bingöl'de meydana gelen depremde 2432 konut inşaa ettik. Adeta yeni bir Bingöl inşaa ettik. Düzce depreminde ne yaptılar biliyorsunuz? DSP, MHP, Anap hiçbir şey yapamadılar ve kaçıp gittiler.

"12 YILDA 5 KATRİLYON YATIRIM"

Sonra biz inşaa ettik. Kardeşlerim biz dertliyiz. Size sevdalıyız. Bingöl'ün simgesi olan Çapakçur vadisini hizmete sunacağız. Tapu sorununu çözdük. Tapularınız hayırlı olsun. 12 yılda Bingöl'e 5 katrilyonluk yatırım yaptık.

Bingöl Üniversitesi'ni kim kurdu? 7 bin öğrenci var. Bu hem göçü engelliyor hem de ekonomiye can veriyor.

Bu ülkede yolsuzluk var diyen Kılıçdaroğlu, Bahçeli, BDP? Şimdi soruyorum bunlara yolsuzluğu olan bir ülkede milli geliri 230 milyar dolardan 820 milyar dolara nasıl çıkaracağız?

Türkiye'de 100 liranın 73 lirası borçtu. Şimdi 35 lirası borç. Nerden nereye geldik? IMF'e kim borçlandı? Yavru CHP -DSP, MHP ve ANAP. Biz ödedik şimdi biz borç veriyoruz.

Merkez Bankası'nda 27 milyar dolar vardı. Şimdi 130 milyar dolar. Çiftçi kardeşim Ziraat Bankası'ndan yüzde 60'la faiz alıyordu. şimdi yüzde 5. Daha iyi oalcağız.

Kitapları ücretsiz alıyor muyuz?

Bu CHP'nin genel müdürü SSK müdürüyken biz çok çektik. Bunun zamanında ilaç yoktu. Eziyet çektiriyordu millete eziyet.

Bunlara 3 koyun verin yönetemez. Bu Bingöl'de bu BDP'nin sandık dersi alması gerekiyor. İnşallah bunu benim Bingöllü kardeşlerim başaracak.

Bu Rahşan affı olmazsa bu içerideydi. Onun için Rahşan'ı her zaman yanında taşıyor.

Bingöl'e 2002 yılına kadar Bingöl'e 5 km yol yapılmış. Biz 10 yılda 127 km yol yapılmış. Ayrıca 1788 asfalt yol yaptık. Türkiye genelinde 10 yılda 122 adet tünel yaptık. Bingöl'ün hasreti çektiği gülbahar barajını biz yaptık.

Tarım ve Hayvancılık için yaptığımız işler ortada. Bingöl'ün su sorunun halettik. Merkez sanayi bölgesini tamamladık. Bingöl hep yanımızda oldu 30 mart'ta da yanımızda olacak.

Belediye başkanlığında bir nöbet değişimi yaptık. Yücel Barakizi'yi sizlere emanet ediyorum. 30 Mart'ta çıkacak sonucun tüm bölgeye örnek olmasını istiyorum. Şehir, demokrasi, insan diyorum.  Hepinizi Allah'a emanet ediyorum" dedi.

MİTİNG ÖNCESİ BİLGİLERİ:

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart yerel seçimleri çerçevesinde mitinglerine bu hafta da devam ediyor.

Yerel seçim mitinglerine start veren Başbakan Erdoğan, Bingöl'de halka hitap edecek.

Başbakan Bingöl miting konuşması izle, AKP Bingöl mitingi Erdoğan neler söyleyecek? Bingöl Ak Parti mitingi Genel Başkan Erdoğan Konuşması video izle.

İşte Başbakan Erdoğan Bingöl Mitingi CANLI YAYIN haberi ve gelişmeler..

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart yerel seçimleri çerçevesinde mitinglerine bu haftada da devam ediyor. Sivas"tan mitinglerine start veren Başbakan Erdoğan, Bitlis ve Bingöl'den halka hitap edecek.

Kanal 24 Canlı Yayın İzlemek İçin Tıklayın..!

HaberTürk Canlı Yayın İzlemek İçin Tıklayın..!

Trt Haber Canlı Yayın İzlemek İçin Tıklayın..!


 

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Bingöl'de gerçekleştireceği miting öncesinde kentte tüm hazırlıklar tamamlandı.

Başbakan Erdoğan'ın gelişiyle ilgili açıklamada bulunan AK Parti Bingöl İl Başkanı Yusuf Coşkun, tüm Bingöl halkını saat 15.00'da PTT Kavşağı'nda yapılacak mitinge davet etti. Bingöl halkının, yeni Türkiye'nin istiklal mücadelesi lideri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Bingöl'de ağırlamaktan onur duyacağını belirten Coşkun, büyük Bingöl buluşmasının coşkulu geçeceğine inandığını vurguladı.

Gezi olaylarıyla ülkede yaratılmak istenen kaos ortamının, 17 Aralık operasyonuyla farklı boyutlar kazandığını ve Türkiye'ye karşı oynanan oyunlara ait fotoğrafın çok daha net görülebildiğini vurgulayan Coşkun, bu olaylardan sonra halkın milli iradeye ve Başbakana sahip çıktığının miting alanlarında görüldüğünü söyledi.

Bingöl mitinginin de bu sevgi ve sahiplenme karesinin önemli bir parçası olacağının altını çizen Coşkun, "Bingöl'ün, Başbakanımıza çok özel bir sevgisi vardır. 12 yıldır AK Parti'den yana ortaya konulan tavır, bunun en açık göstergesidir. Tabi ki, bu sevginin karşılığı da çok güçlüdür. İnşallah bu sevgi her daim devam edecektir. Dualarıyla Başbakanımızı ve kadrosunu ayakta tutan halkımızı, yarın miting meydanında görmeyi arzuluyoruz. Tüm halkımızı milli iradeye, Sayın Başbakanımıza ve AK Parti'ye sahip çıkmaya davet ediyoruz" dedi..

AK Parti'ye ve Başbakan Erdoğan'a güvenen Bingöl halkının, verdiği oyların karşılığını hizmet olarak aldığını, almaya da devam edeceğini anlatan Coşkun, "Fakülte istiyorduk ama bugün üniversitemiz var. 9 bini aşkın öğrenci mevcudumuz bulunmakta. Her yıl yeni bölümler açılıyor. Fiziki bakımdan da emsalleri arasında ilk sırada. Havalimanımız açıldı, sadece 2014 Ocak ayında 90 bin yolcu taşındı. Gülbahar Barajı tamamlandı. Duble yol çalışmalarımız devam ediyor. İl ve ilçe bağlantı yollarımızı sıcak asfaltla yeniliyoruz.

Genç, Solhan, Karlıova ilçelerimizde yeni hastaneler inşa edildi. İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni binasında hizmet vermeye başladı. Adaklı hastanesi çok yakında hasta kabulüne başlıyor. Bingöl Devlet Hastanesi yeni hizmet binası da yakında tamamlanarak hizmete girecek. İlçelerimize yüksekokul açılması çalışmaları devam ediyor. TOKİ marifetiyle binlerce konut inşa edildi. Yeni Adalet Sarayı'nın inşa çalışmaları devam ediyor.

KÖYDES ve BELDES sayesinde köy yolları yenilendi, içme suyu ve altyapı sorunları çözüldü. Toplulaştırma sayesinde ova köylerimiz tarihinin en büyük hizmetlerini gördü. Tarım ve hayvancılık alanında çiftçiye büyük destekler sağlandı. Kalkınma Ajansı, KOSGEB ve SODES sayesinde birçok işletme büyüdü, sivil toplum örgütü daha geniş hizmet sunma olanağına kavuştu. Doğalgaz çalışmalarında sona gelindi. Hat döşeme işi bitmek üzere, şehir içi dağıtım ihalesi de yapıldı. Çapakçur Köprüsü'nün yenilenmesi için proje ihalesi yapıldı.

İnşallah yakın zamanda yapım ihalesi de gerçekleştirilecek. Bingöl, tarihi boyunca göremediği hizmeti, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki 12 yıllık AK Parti iktidarı döneminde gördü, bundan sonra çok daha güzel hizmetler görecek inşallah. AK Parti milletin partisidir, hizmetin partisidir" diye konuştu.

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın öncülüğünde Bingöl'de yürütülen çalışmaların il, ilçe, belde ve köylerde her geçen gün arttığını bildiren Coşkun, "Halkımız, hizmetlerin devamı için 30 Mart seçimlerinde sandığa gidecek ve AK Parti'ye mührü vuracak inşallah. Spekülasyonlarla, kirli oyunlarla, iftiralarla halkı yanıtlamaya çalışanlar bilmeli ki, hiçbir oyun halkta karşılık bulmayacak" şeklinde konuştu.

d_10032014

Recep Tayyip Erdoğan Biyografisi

26.2.1954
Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı. Üniversiteyi Marmara Üniversitesi İktisadî ve Ticarî Bilimler Fakültesi'nde okuyan Erdoğan, bu okuldan 1981 yılında mezun oldu.

Gençlik yıllarından itibaren sosyal hayat ve siyasetle içice bir yaşamı tercih eden Erdoğan, disiplinli ekip çalışmasının ve takım ruhunun önemini kendisine çok genç yaşlarda öğreten futbolla 1969-1982 yılları arasında amatör olarak ilgilendi. Aynı zamanda bu yıllar, genç bir idealist olarak memleket meseleleri ve toplumsal sorunlarla ilgilenen Recep Tayyip Erdoğan'ın aktif politikaya adım attığı döneme rastlamaktadır.

Lise ve üniversite yıllarında Milli Türk Talebe Birliği öğrenci kollarında aktif görev alan Recep Tayyip Erdoğan, 1976 yılında MSP Beyoğlu Gençlik Kolu Başkanlığı'na ve aynı yıl MSP İstanbul Gençlik Kolları Başkanlığı'na seçildi. 1980 yılına kadar bu görevlerini sürdüren Erdoğan, siyasi partilerin kapatıldığı 12 Eylül döneminde, özel sektörde bir süre müşavirlik ve üst düzey yöneticilik yaptı.

1983 yılında kurulan Refah Partisi ile fiilî siyasete geri dönen Recep Tayyip Erdoğan, 1984 yılında Refah Partisi Beyoğlu İlçe Başkanı, 1985 yılında ise Refah Partisi İstanbul İl Başkanı ve Refah Partisi MKYK üyesi oldu. İstanbul İl Başkanlığı görevi sırasında diğer siyasi partiler için de model olan yeni bir örgütsel yapı geliştiren Erdoğan, bu dönemde özellikle kadınların ve gençlerin siyasete katılımını artırmaya yönelik çalışmalar yaptı; siyasetin tabana yayılarak geniş halk kitleleri tarafından benimsenip itibar görmesi yolunda önemli adımlar attı. Bu yapılanma, mensubu bulunduğu Refah Partisi'ne 1989 Beyoğlu yerel seçimlerinde büyük bir başarı kazandırırken, yurt genelinde de parti çalışmaları için örnek teşkil etti.

27 Mart 1994 yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan, siyasî yeteneği, ekip çalışmasına verdiği önem, insan kaynakları ve malî konulardaki başarılı yönetimiyle dünyanın en önemli metropollerinden biri olan İstanbul'un kronikleşmiş sorunlarına doğru teşhis ve çözümler üretti. Su sorunu, yüzlerce kilometrelik yeni boru hatlarının döşenmesiyle; çöp sorunu ise dönemin en modern geri-dönüşüm tesislerinin kurulmasıyla çözümlendi. Hava kirliliği sorunu Erdoğan döneminde geliştirilen doğalgaza geçiş projeleriyle son bulurken, kentin trafik ve ulaşım açmazına karşı 50'den fazla köprü, geçit ve çevre yolu inşa edildi; sonraki dönemlere ışık tutacak birçok proje geliştirildi. Belediye kaynaklarının doğru kullanımı ve yolsuzluğun önlenmesi amacıyla olağanüstü önlemler alan Erdoğan, 2 milyar dolar borçla devraldığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin borçlarını büyük ölçüde ödedi ve bu arada 4 milyar dolarlık yatırım gerçekleştirdi. Böylece, Türkiye'nin belediyecilik tarihinde yeni bir çığır açan Erdoğan, bir yandan diğer belediyelere örnek olurken, bir yandan da halk nezdinde büyük bir güven kazandı.

Recep Tayyip Erdoğan, 12 Aralık 1997'de Siirt'te halka hitaben yaptığı konuşma sırasında, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğretmenlere tavsiye edilen ve bir devlet kuruluşu tarafından yayınlanan bir kitaptaki şiiri okuduğu için hapis cezasına mahkum edildi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine son verildi.

Recep Tayyip Erdoğan, 4 ay kaldığı cezaevinden çıktıktan sonra kamuoyunun ısrarlı talebi ve gelişen demokratik sürecin bir sonucu olarak 14 Ağustos 2001'de arkadaşlarıyla birlikte Adalet ve Kalkınma Partisi'ni (AK Parti) kurdu ve Kurucular Kurulu tarafından AK Parti'nin Kurucu Genel Başkanı seçildi. Milletin teveccüh ve güveni AK Parti'yi daha kuruluşunun ilk yılında Türkiye'nin en geniş halk desteğine sahip siyasî hareketi haline getirdi ve 2002 yılı genel seçimlerinde üçte iki parlamento çoğunluğuyla tek başına iktidara taşıdı.

Hakkındaki mahkeme kararı nedeniyle 3 Kasım 2002 seçimlerinde milletvekili adayı olamayan Erdoğan, yapılan yasal düzenlemeyle milletvekili adaylığının önündeki yasal engelin kalkması üzerine, 9 Mart 2003'te Siirt ili milletvekili yenileme seçimine katıldı. Bu seçimde oyların yüzde 85'ini alan Erdoğan, 22. Dönem Siirt Milletvekili olarak parlamentoya girdi.

15 Mart 2003 tarihinde Başbakanlık görevini üstlenen Recep Tayyip Erdoğan, aydınlık ve sürekli kalkınan bir Türkiye idealiyle, hayatî öneme sahip birçok reform paketini kısa süre içinde uygulamaya koydu. Demokratikleşme, şeffaflaşma ve yolsuzlukların engellenmesi yolunda büyük mesafeler katedildi. Buna paralel olarak ülke ekonomisi ve toplum psikolojisini olumsuz yönde etkileyen ve onyıllardır çözülemeyen enflasyon kontrol altına alındı, itibarını yeniden kazanan Türk Lirası'ndan 6 sıfır atıldı. Devletin borçlanma faiz oranları aşağı çekildi, kişi başına düşen millî gelirde büyük artış gerçekleştirildi. Ülke tarihinde daha önce görülmemiş hız ve sayıda baraj, konut, okul, yol, hastane ve enerji santrali hizmete girdi. Bütün bu olumlu gelişmeler, bazı yabancı gözlemciler ve Batılı liderler tarafından "Sessiz Devrim" olarak adlandırıldı.

Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği'ne giriş sürecinde ülke tarihinin dönüm noktası olarak nitelenen başarılı girişimlerine ek olarak, akılcı dış politikası ve yoğun ziyaret-temas trafiğiyle Kıbrıs sorununun kalıcı çözüme kavuşturulması ve dünyanın çeşitli ülkeleriyle verimli ilişkiler geliştirilmesi konularında önemli adımlar attı. Tesis edilen istikrar ortamı iç dinamikleri harekete geçirirken, Türkiye'yi bir merkez ülke haline getirdi. Türkiye'nin ticaret hacmi ve siyasal gücü, yalnız içinde bulunduğu coğrafî bölgede değil, uluslararası alanda da hissedilir düzeyde arttı.

Recep Tayyip Erdoğan, 22 Temmuz 2007 genel seçimlerinde %46.6 oy alarak büyük bir zafer kazanan Ak Parti"nin Genel Başkanı olarak Türkiye Cumhuriyeti"nin 60. Hükümeti"ni kurdu ve tekrar güvenoyu aldı.

Recep Tayyip Erdoğan evli ve 4 çocuk babasıdır.

Ailesi
26 Şubat 1954 tarihinde doğdu.
4 Temmuz 1978'de Emine Hanım ile evlendi.
Ahmet Burak, Necmeddin Bilal, Esra ve Sümeyye olmak üzere 4 çocuk sahibidir.

Eğitim Durumu
1965 yılında Piyale Paşa İlkokulu
1978 yılında Istanbul İmam Hatip Lisesi
1981 yılında Marmara Üniv. İktisadi Ticari Bil. Fak.

Siyasi Kariyer
1976 yılında MSP İstanbul Gençlik Kolları Başkanlığı'na seçildi.
1984 yılında Refah Partisi Beyoglu İlçe Başkanlığı'na seçildi.
1985 yılında Refah Partisi Istanbul İl Başkanlığı'na seçildi.
1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na seçildi.
15 Mart 2003 tarihinde T.C. Başbakanı oldu.

ERDOĞAN"IN GİDEMEYECEĞİ 7 İLbasbakan_erdogan_cuma_gunu_balikesir_de_27022014

Ak Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Ataş"ın yaptığı açıklamaya göre, Başbakan Erdoğan 51 ile gidecek.

Başbakan Erdoğan, Doğu ve Güneydoğu Anadolu"da sadece Ardahan, Kars, Iğdır, Muş, Şırnak, Hakkari ve Tunceli"ye gidemeyecek. Başbakan"ın zaman darlığından gidemediği illere ise Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları ile Bakanlar gidecek..

Basbakan_Erdogan_26022014

KAYNAK: Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Amerikalılara evlatlık verilen kızının fotoğrafını...
Handan hanım Amerikalılara verilen kızını 26 yıl sonra Esra Erol'da buldu.

Haberi Oku