\\\\"\\\\"
Güncel:
16 Mart Ak Parti Başbakan Erdoğan Manisa Mitingi Konuşması İzle | VİDEO

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Manisa Cumhuriyet Meydanı'ndaki mitingde vatandaşlara seslendi.

Başbakan'ın dilinde Zaman gazetesinde birkaç gündür "Herkes konuştu o sustu. Şimdi o konuşacak" diyerek duyurulan Gülen reklamları da vardı. Erdoğan "Güya inzivaya çekilmiş. Nesin sen İnzivaya çekilmiş, iş takipçiliği yapıyor." dedi.

Ey şehzadelerin şehri Manisa, sizi yürekten selamlıyorum ey Manisa... Sen Osmanlı Cihan padişahlarını bağrından çıkarmış şehirsin Manisa, Sen Türkiye'nin gururusun Manisa. Seninle iftihar ediyoruz Manisa. Manisalı çiftçi, sanayici ve üretici kardeşimiz seninle iftihar ediyoruz.

Kimse bizi eğemez eğdiremez. Eğilmedik.81 vilayet 77 milyon iştebu oyuna itiraz ediyor. Türkiye'ye yönelik oyunun herkes farkında. Büyüyen ekonomi birilerini rahatsız etti. Küresel projeleri vilonu birilerini rahatsız etti. Bu seçim adeta genel seçim yaşıyoruz. Milli irade üzerinde oyun oynanıyor

Enflasyon neydi yüzde 30 yimdi yüzde 8. Aradaki fark cepte kalıyor, mutfakta kalıyor. Ey CHP ey MHP sizin böyle bir derdiniz yok.

Ölümlerin durması kanın durması birilerini rahatsız etti. BDP de MHP de ölümlerden medet umuyor. Birisi siyasi Kürtçülük yapıyor diğeri siyase Türkçülük yapıyor.

Artık benim vatandaşım adresi biliyor. Sizin hocanız benim kızımın başının örtüsünü açmaya çalışan birisidir, defolun deyin.

Bunların fetvasına ihtiyaç yok. Bunlar güya hayır yapıyorlar. Aralar açılınca öğrencileri dışarı attılar. Siz öğrencileri bedava yatırmıyordunuz. O zekat paralarını nereye harcadınız?

Manisa'da MHP'ye oy verin diyorlar. Başarılı olamayacaklar. Onların tuzağı varsa bizim halkımızın da Hakkın da tuzağı var. Aileleri böldüler. Yalan yanlış broşürlerle gazetelerle milleti kandırmaya çalışıyorlar.

İnlerine gireceğiz inlerine. Biz bu ülkeyi sokakta bulmadık. Mardin'de Siirtte BDP'ye oy istiyorlar. CHP'lilere Manisa'da MHP'e oy verin diyorlar. MHP'lilere İstanbul ve İzmir'de CHP'ye oy verin diyorlar.

12 yıl boyunca çetelerle, mafyayla, cuntayla mücadele ettik. Devlete sızmış milletin enerjisini hortumlayan çeteleri tasfiye ettik. İnşallah 30 Mart'tan sonra kalan çeteleri de tasfiye ediyoruz. 'Ergenekon' ile mücadele ettik. Pensilvanya yönetimindeki 'Neo Ergenekon' ile de mücadele edeceğiz

GÜYA İNZİVAYA ÇEKİLMİŞ

Güya Pensilvanya'da inzivaya çekilmiş. İnzivaya çekilmiş ama orada alüfteleri takip ediyor. Sen hoca mısın istihbarat örgütü başı mısın? Nesin sen İnzivaya çekilmiş, iş takipçiliği yapıyor. İnzivaya çekilmiş ama senaryolar yazıyor,yabancı basına ülkesini şikayet eden yazılar yazıyor. Cumhurbaşkanını, bakanları dinletiyor. Bu casusluktur. Montaj yaptılar.

Ne diyorlar? Herkes konuşmuş konuşmuş o susmuş. 5 ay önce beddua Allah'ın gücüne gider demiş şimde daha beterini yaptı. 

İmam hatiplerin önünü kestiler. Katsayı engeli koydular, başörtüsü engeli koydular. Yurtdışına gittiler.

MİTİNG ÖNCESİ BİLGİLERİ:

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart yerel seçimleri çerçevesinde mitinglerine bu hafta sonu da son sürat devam ediyor.

Yerel seçim mitinglerine start veren Başbakan Erdoğan, Pazar günü Manisa'da halka hitap edecek. Başbakan Manisa miting konuşması izle, AKP Manisa mitingi Erdoğan neler söyleyecek?

İşte Başbakan Erdoğan Manisa Mitingi CANLI YAYIN haberi ve gelişmeler..

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart yerel seçimleri çerçevesinde mitinglerine bu haftada da devam ediyor. Sivas"tan mitinglerine start veren Başbakan Erdoğan, İzmir ve Manisa'da halka hitap edecek.

Kanal 24 Canlı Yayın İzlemek İçin Tıklayın..!

HaberTürk Canlı Yayın İzlemek İçin Tıklayın..!

Trt Haber Canlı Yayın İzlemek İçin Tıklayın..!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, pazar günü Manisa'da düzenleyeceği miting öncesi polisin iş yerlerine giderek vatandaşların isimlerini ve kimlik numaralarını istemesi tepkiye sebep oldu.

Polisin iş yerlerine giderek vatandaşları gerekçe göstermeden sorgular gibi tavırda bulunması, şehirde tedirginliğe yol açtı. Yaşanan olaylar karşısında Emniyet Müdürlüğü Haber Merkezi'ne çok sayıda şikayette bulunuldu. Manisa Valisi Abdurrahman Savaş ise konu hakkında bilgisi olmadığını söyledi.

Kendine ait iş yerinde sivil polisler tarafından ismi ve kimlik numarası istenen esnaf Oktay Yurdagül, başına ilk defa böyle bir olay geldiğini ve şaşkına döndüğünü söyledi. Yurdagül, başından geçen olayı şöyle anlattı: "Arkadaşlarla iş yerinde oturuyorduk. Polisler, olağanüstü bir hal varmış gibi birden içeri girdiler ve isimlerimizi sormaya başladılar. 'Burada kaç kişi çalışıyorsunuz?' diye sordular. Ne olduğunu anlayamadık. Bu yapılan hiç hoş değildi. Üslupları da hiç hoş değildi. Araştırma sebeplerini sorduk, gerekçe göstermediler. Burada korku imparatorluğu mu oluşturulmaya çalışılıyor, anlamış değiliz. İş yerinde kalabalık olduğumuz için herkese şüpheli baktılar. Böyle yaparak baskı oluşturuyorlar. Benim iş yerime gelerek bu şekilde sorgulama yapmaları doğru değil."

Yörede 22 yıllık esnaf olduğunu dile getiren Şeref Aygün de böyle bir olayın ilk defa başına geldiğini söyledi. Bu şekilde bir uygulamanın doğru olmadığını dile getiren Aygün, "Ben kapının önündeydim, polisler içerideymiş. Ellerinde liste vardı. Bana adımı, soyadımı ve iş yerinde kaç kişi çalıştığını sordular. Ben de 'Neden soruyorsunuz?' dedim. Güvenlik ve tedbir için sorduklarını söylediler. 22 yıllık esnafım, ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Yapılanı doğru bulmuyorum. İnsanların iş yerine baskın düzenler gibi gelerek bu şekilde sorgulanması hiç hoş değil." dedi

Konuyla ilgili görüşü alınan Vali Abdurrahman Savaş, konu hakkında bilgisi olmadığını söyledi. Böyle bir şey olduğunu duymadığını dile getiren Savaş, konuyu araştıracağını bildirdi.

izmir_15032014

Hem AK Parti'nin yaptırdığı hem de AK Parti dışındaki firmaların yaptırdığı anketleri yakından takip ettiklerini dile getiren AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Tanrıverdi, AK Parti'nin Manisa'daki oy oranını açıkladı.

AK Parti, CHP ve MHP'nin yarıştığı Manisa'da AK Parti birinci parti… Kimi anketlere göre AK Parti ile ikinci parti arasında fark 5 iken kimilerine göre ise fark 10-15 puanı bulabiliyor, diye ifadeler kullanan Tanrıverdi, AK Parti'nin Manisa'daki oyunun yüzde 50 olduğunu da sözlerine ekledi. 

İkinci parti olarak MHP ya da CHP'nin yer alıp almadığını bilinemeyeceğini belirten Tanrıverdi hem CHP yi hem de MHP'yi kızdıracak sözler kullandı:

"İkinci parti olarak MHP ya da CHP diyemiyorum çünkü onlar birbiriyle alışveriş yapıyor. 2009 yılında da bir birleşmeleri olmuştu. Birinci belli, ikinci hangi parti olmuş bizim için önemli değil."

"YEREL SEÇİMLERDE AK PARTİ YÜZDE 50'NİN ALTINA DÜŞMEYECEK"

Yerel seçimlerle ilgili olarak haber7'ye özel açıklamalarda bulunan Tanrıverdi, 2014 yerel seçimlerinde AK Parti'nin Manisa'da yüzde 50'nin altına düşmeyeceğini söyledi.

Açıklamalarında Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü hedef alan Tanrıverdi, MHP'nin Manisa'da verdiği sözlerine getirmediğini iddia etti.

İşte o röportaj:

"MHP'Lİ BELEDİYE 5 YILDA 5 KONUT İNŞA EDEMEDİ"

2009 yılından bu yana Manisa'da neler değişti? MHP'li mevcut belediye başkanı Manisa için hangi projelere imza attı?

2009 yılından bu yana MHP'li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün şehrimizin ihtiyaçlarını karşılayamadı. 5 yıllık süreç içerisinde kendi vaatleri ve halkın beklentisi olan projeler bir türlü hayata geçirilmedi. Manisa için büyük tehlike arz eden vahşi çöp toplama alanı hem çevreye hem de Manisa'ya zarar vermektedir. Manisa için temel bir problem olan bu sorunu bile MHP çözememiştir. Bunun yanında otopark sorununu da halledemeyen mevcut başkan bir arpa boyu yol alamadılar. Manisalıların en büyük ihtiyacı ise konuttur. Bu anlamda Manisa'da büyük bir konut açığı vardır. AK Parti'nin 2004 ile 2009 yılları arasında yönettiği Manisa'nın genelinde, TOKİ aracılığıyla 5564 konut inşa ettik. Ancak MHP'li Başkan Cengiz Ergün 5 yılda 5 konut inşa edememiştir. AK Partili bir belediye olan Soma'nın Turgutalp Belde Belediyesi bile 102 konut inşa ederken, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin bir konut bile inşa edememesi oldukça düşündürücüdür.

MANİSA'YA 20 BİN KONUT MÜJDESİ

Peki, AK Parti 30 Mart'tan sonra Manisa'da zafere ulaşırsa şehrinizde nelerin değişeceğini öngörüyorsunuz?

AK Parti, Manisa'da iş başına geldiği zaman dağ gibi sorunların üstesinden geleceğiz. TOKİ, büyükşehir belediyesi ve özel sektörün de iş birliğiyle inşallah Manisa'nın konut problemini çözeceğiz. Konuyla ilgili olarak projelerle ilgilenen arkadaşlarımız konut açığının ne kadar olduğuna dair kesin sonucu çıkardıktan sonra Manisa'ya bir o kadar konut kazandıracağız. İlk etapta 20 bin konut inşa edeceğiz, inşallah.

"AK PARTİ MANİSA'YI UÇURACAK"

AK Parti belediyeciliği neden Manisa için değerli olsun?

Belediyecilik AK Parti'nin işidir. Geçmişinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapmış ve yerel yönetimlere önem veren Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile el ele verecek olan bir yerel yönetim işbirliği Manisa'yı hak ettiği yere getirecektir. Aynı dili konuşan bir yerel yönetim ve merkezi yönetiminiz varsa işleriniz kolaylaşır. AK Parti hiçbir belediye başkanına siyaseti etiketinden ötürü ayırmadı. Kendi şehrimi yöneten MHP'li belediye başkanı 2013 yılına geçen 4 yıl da hükümetten bir şey istemedi. Manisa 17 ilçesi ve 1 milyon 300 bin nüfusu olan bir büyükşehrin çok büyük projelere ihtiyacı var. Bazıları küçük ve halkın gözünü boyayan projelerle uğraşsın, biz AK Parti olarak dev projelere imza atacağız. Ankara, İstanbul, Sakarya ve Kocaeli gibi büyükşehirlerdeki mevcut projeleri incelettik ve onları hayata geçireceğiz. Halkımızın da dahil olacağa projelerle Manisa'yı inşallah uçuracağız.

"MANİSA EGE'NİN GELECEĞİ OLACAK"

Bize, biraz bu projelerden bahsedebilir misiniz?

Kültür, tarih, medeniyet, sanayi, tarım, sağlık ve turizm kenti olan Manisa, Ege Bölgesi'nin geleceği olacaktır. Özellikle inanç turizmiyle Manisa'yı ön plana çıkartacağız. Fatih Sultan Mehmet ve Kanuni Sultan Süleyman gibi padişahların çıktığı Manisa'nın en büyük kültür mirası "Mesir Macunu'dur'.  Yunus Emre ve 700 yıl önce şehrimizi Bizans'tan alan Saruhan Bey Manisa'da medfundur. Germiyanoğullarının komutanı Şah Süleyman'ın türbesi Kula'dadır. Sard harabelerinin olduğu Manisa, Lidyalılar zamanında paranın basıldığı bir yerdir. Manisa, bu değerlerini ortaya çıkardığı zaman bölgenin gözbebeği olabilir. Manisa'ya vizyon ve misyonu olan projeleri kazandıracağız.

"TARİHİ YAPILARI GÜN YÜZÜNE ÇIKARTACAĞIZ"

Mesela Manisa'nın tarihi ile ilgili olarak ne gibi bir çalışma içerisinde olacaksınız?

Manisa'nın tarihini ortaya çıkaracak projeleri hayata geçireceğiz. Yunan işgaline uğramış Manisa'daki tarihi eserleri biz yok etmişiz. Öncelikle bu tarihi yapılara gün yüzüne çıkartacağız.

MANİSA VE 17 İLÇEYE ÖZEL PROJELER

Hem Manisa Büyükşehir'e hem de ilçelerini ilgilendiren hangi projeleri hayata geçireceksiniz? Bu projeleri ne zaman halka açıklayacaksınız?

Katı Atık Yönetimi Projesi, konut üretim projesi, Kongre-Toplantı ve Düğün Salonlarının İnşası, Otopark Sorununun Çözümü, Kent Meydanı'nın Oluşturulması, Gediz Nehri'nin Islahı Projesi, Spil Dağı Mesire Alanı Projesi bizim hayata geçirmeye çalışacağımız büyük projeler olacaktır. Bununla ilgili olarak önümüzdeki günlerde çok daha detaylı bir şekilde projelerimiz tanıtacağız. (Mart ayının ilk haftası) Her ilçeye ayrı ayrı projelerimiz olacağı gibi, her ilçemize bir kent meydanı, kültür ve bilgi merkezi kazandıracağız.

basbakan_12032014

Recep Tayyip Erdoğan Biyografisi

26.2.1954
Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı. Üniversiteyi Marmara Üniversitesi İktisadî ve Ticarî Bilimler Fakültesi'nde okuyan Erdoğan, bu okuldan 1981 yılında mezun oldu.

Gençlik yıllarından itibaren sosyal hayat ve siyasetle içice bir yaşamı tercih eden Erdoğan, disiplinli ekip çalışmasının ve takım ruhunun önemini kendisine çok genç yaşlarda öğreten futbolla 1969-1982 yılları arasında amatör olarak ilgilendi. Aynı zamanda bu yıllar, genç bir idealist olarak memleket meseleleri ve toplumsal sorunlarla ilgilenen Recep Tayyip Erdoğan'ın aktif politikaya adım attığı döneme rastlamaktadır.

Lise ve üniversite yıllarında Milli Türk Talebe Birliği öğrenci kollarında aktif görev alan Recep Tayyip Erdoğan, 1976 yılında MSP Beyoğlu Gençlik Kolu Başkanlığı'na ve aynı yıl MSP İstanbul Gençlik Kolları Başkanlığı'na seçildi. 1980 yılına kadar bu görevlerini sürdüren Erdoğan, siyasi partilerin kapatıldığı 12 Eylül döneminde, özel sektörde bir süre müşavirlik ve üst düzey yöneticilik yaptı.

1983 yılında kurulan Refah Partisi ile fiilî siyasete geri dönen Recep Tayyip Erdoğan, 1984 yılında Refah Partisi Beyoğlu İlçe Başkanı, 1985 yılında ise Refah Partisi İstanbul İl Başkanı ve Refah Partisi MKYK üyesi oldu. İstanbul İl Başkanlığı görevi sırasında diğer siyasi partiler için de model olan yeni bir örgütsel yapı geliştiren Erdoğan, bu dönemde özellikle kadınların ve gençlerin siyasete katılımını artırmaya yönelik çalışmalar yaptı; siyasetin tabana yayılarak geniş halk kitleleri tarafından benimsenip itibar görmesi yolunda önemli adımlar attı. Bu yapılanma, mensubu bulunduğu Refah Partisi'ne 1989 Beyoğlu yerel seçimlerinde büyük bir başarı kazandırırken, yurt genelinde de parti çalışmaları için örnek teşkil etti.

27 Mart 1994 yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan, siyasî yeteneği, ekip çalışmasına verdiği önem, insan kaynakları ve malî konulardaki başarılı yönetimiyle dünyanın en önemli metropollerinden biri olan İstanbul'un kronikleşmiş sorunlarına doğru teşhis ve çözümler üretti. Su sorunu, yüzlerce kilometrelik yeni boru hatlarının döşenmesiyle; çöp sorunu ise dönemin en modern geri-dönüşüm tesislerinin kurulmasıyla çözümlendi. Hava kirliliği sorunu Erdoğan döneminde geliştirilen doğalgaza geçiş projeleriyle son bulurken, kentin trafik ve ulaşım açmazına karşı 50'den fazla köprü, geçit ve çevre yolu inşa edildi; sonraki dönemlere ışık tutacak birçok proje geliştirildi. Belediye kaynaklarının doğru kullanımı ve yolsuzluğun önlenmesi amacıyla olağanüstü önlemler alan Erdoğan, 2 milyar dolar borçla devraldığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin borçlarını büyük ölçüde ödedi ve bu arada 4 milyar dolarlık yatırım gerçekleştirdi. Böylece, Türkiye'nin belediyecilik tarihinde yeni bir çığır açan Erdoğan, bir yandan diğer belediyelere örnek olurken, bir yandan da halk nezdinde büyük bir güven kazandı.

Recep Tayyip Erdoğan, 12 Aralık 1997'de Siirt'te halka hitaben yaptığı konuşma sırasında, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğretmenlere tavsiye edilen ve bir devlet kuruluşu tarafından yayınlanan bir kitaptaki şiiri okuduğu için hapis cezasına mahkum edildi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine son verildi.

Recep Tayyip Erdoğan, 4 ay kaldığı cezaevinden çıktıktan sonra kamuoyunun ısrarlı talebi ve gelişen demokratik sürecin bir sonucu olarak 14 Ağustos 2001'de arkadaşlarıyla birlikte Adalet ve Kalkınma Partisi'ni (AK Parti) kurdu ve Kurucular Kurulu tarafından AK Parti'nin Kurucu Genel Başkanı seçildi. Milletin teveccüh ve güveni AK Parti'yi daha kuruluşunun ilk yılında Türkiye'nin en geniş halk desteğine sahip siyasî hareketi haline getirdi ve 2002 yılı genel seçimlerinde üçte iki parlamento çoğunluğuyla tek başına iktidara taşıdı.

Hakkındaki mahkeme kararı nedeniyle 3 Kasım 2002 seçimlerinde milletvekili adayı olamayan Erdoğan, yapılan yasal düzenlemeyle milletvekili adaylığının önündeki yasal engelin kalkması üzerine, 9 Mart 2003'te Siirt ili milletvekili yenileme seçimine katıldı. Bu seçimde oyların yüzde 85'ini alan Erdoğan, 22. Dönem Siirt Milletvekili olarak parlamentoya girdi.

15 Mart 2003 tarihinde Başbakanlık görevini üstlenen Recep Tayyip Erdoğan, aydınlık ve sürekli kalkınan bir Türkiye idealiyle, hayatî öneme sahip birçok reform paketini kısa süre içinde uygulamaya koydu. Demokratikleşme, şeffaflaşma ve yolsuzlukların engellenmesi yolunda büyük mesafeler katedildi. Buna paralel olarak ülke ekonomisi ve toplum psikolojisini olumsuz yönde etkileyen ve onyıllardır çözülemeyen enflasyon kontrol altına alındı, itibarını yeniden kazanan Türk Lirası'ndan 6 sıfır atıldı. Devletin borçlanma faiz oranları aşağı çekildi, kişi başına düşen millî gelirde büyük artış gerçekleştirildi. Ülke tarihinde daha önce görülmemiş hız ve sayıda baraj, konut, okul, yol, hastane ve enerji santrali hizmete girdi. Bütün bu olumlu gelişmeler, bazı yabancı gözlemciler ve Batılı liderler tarafından "Sessiz Devrim" olarak adlandırıldı.

Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği'ne giriş sürecinde ülke tarihinin dönüm noktası olarak nitelenen başarılı girişimlerine ek olarak, akılcı dış politikası ve yoğun ziyaret-temas trafiğiyle Kıbrıs sorununun kalıcı çözüme kavuşturulması ve dünyanın çeşitli ülkeleriyle verimli ilişkiler geliştirilmesi konularında önemli adımlar attı. Tesis edilen istikrar ortamı iç dinamikleri harekete geçirirken, Türkiye'yi bir merkez ülke haline getirdi. Türkiye'nin ticaret hacmi ve siyasal gücü, yalnız içinde bulunduğu coğrafî bölgede değil, uluslararası alanda da hissedilir düzeyde arttı.

Recep Tayyip Erdoğan, 22 Temmuz 2007 genel seçimlerinde %46.6 oy alarak büyük bir zafer kazanan Ak Parti"nin Genel Başkanı olarak Türkiye Cumhuriyeti"nin 60. Hükümeti"ni kurdu ve tekrar güvenoyu aldı.

Recep Tayyip Erdoğan evli ve 4 çocuk babasıdır.

Ailesi
26 Şubat 1954 tarihinde doğdu.
4 Temmuz 1978'de Emine Hanım ile evlendi.
Ahmet Burak, Necmeddin Bilal, Esra ve Sümeyye olmak üzere 4 çocuk sahibidir.

Eğitim Durumu
1965 yılında Piyale Paşa İlkokulu
1978 yılında Istanbul İmam Hatip Lisesi
1981 yılında Marmara Üniv. İktisadi Ticari Bil. Fak.

Siyasi Kariyer
1976 yılında MSP İstanbul Gençlik Kolları Başkanlığı'na seçildi.
1984 yılında Refah Partisi Beyoglu İlçe Başkanlığı'na seçildi.
1985 yılında Refah Partisi Istanbul İl Başkanlığı'na seçildi.
1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na seçildi.
15 Mart 2003 tarihinde T.C. Başbakanı oldu.

ERDOĞAN"IN GİDEMEYECEĞİ 7 İLbasbakan_erdogan_cuma_gunu_balikesir_de_27022014

Ak Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Ataş"ın yaptığı açıklamaya göre, Başbakan Erdoğan 51 ile gidecek.

Başbakan Erdoğan, Doğu ve Güneydoğu Anadolu"da sadece Ardahan, Kars, Iğdır, Muş, Şırnak, Hakkari ve Tunceli"ye gidemeyecek. Başbakan"ın zaman darlığından gidemediği illere ise Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları ile Bakanlar gidecek..

Basbakan_Erdogan_26022014

KAYNAK: Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Amerikalılara evlatlık verilen kızının fotoğrafını...
Handan hanım Amerikalılara verilen kızını 26 yıl sonra Esra Erol'da buldu.

Haberi Oku