Güncel:
16 / 11 / 2013 C.Tesi Günlük Burç Yorumları ve Burçların Özellikleri - OKU

Burçlar olarak nitelendirilen takım yıldızlar eskiçağda Babil'liler tarafından tespit edilmiş ve sıraya sokulmuştur. Daha sonra bu ilim Yunan'lılara, Mısır'lılara ve İslam âlemine intikal etmiştir.

Bazı kaynaklarda o çağda yaşadığı ileri sürülen İdris Nebi"nin mucizesi olarak da belirtilmiş ve bu ilmin kaynağının adı geçen kişi olduğu öne sürülmüştür.

Üzerindekileri etkileyen 12 büyük takım yıldızdan söz edilir. Bunlar sırasıyla şöyledir; Koç Burcu, Boğa Burcu, ikizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu.

İşte 16 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları...

koc_burcu_12112013 Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç, yaşananlar  seni hayli zorlayacak  ama gönül meseleni halletmek durumundasın zira evinde gergin bir hava esebilir. Dilin kemiği yok diyenleri haklı çıkartmak için karar mı aldılar acaba? Sevdiğin kişiyle aranızı açmak isteyenleri küçümsememelisin. Aksi takdirde aranızdaki ahenk bozulabilir. Böyle olunca da  huzurunu  kaybedebilirsin..

boga_burcu_12112013 Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sizi rahatlatacak aktivitelerle vakit geçirmelisiniz. Evinize ve ailenize zaman ayırabilirsiniz. Elde etmek için çok uğraştığınız konular daha zevkli bir hal alabilir.Tüm burçlar için gün geneli: İkili ilişkilerde veya maddi, sanatsal, ticari ya da yaşam tarzıyla ilgili konularda daha esnek olunması gereken bir gün. Belli konularda net veya kırılmaz fikirlerimiz varsa, biraz daha karşı tarafın ya da konunun muhatabı kişilerin fikirlerinin alınması ve değerlendirilmesi daha olumlu sonuçların çıkmasını sağlayabilir ve olası tartışmaları engelleyebilir.

ikizler_burcu_12112013 İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Daha orijinal ve denenmemiş planlar yapıyorsunuz. Grup çalışmalarında ortak hareket edebileceğiniz konularla ilgileniyorsunuz. Sizden farklı düşünen arkadaşların fikirlerine açık durarak verimli işler çıkarabilirsiniz. Rekabet hissi ile davranmadıkça, yeni arkadaşlıklar size çok keyif verecektir. Gelecekle ilgili planlarınıza yönelebilirsiniz.

yengec_burcu_12112013 Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Bugün, karşı tarafın duygularından etkilenebilirsiniz. Siz mükemmel kuralcı yapınızla, çevrenizdeki kişilere de örnek olmayı başarıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi de bu konuda sizin fikirlerinize çok önem veriyor. Partnerinizle aranızda sezgisel bir bağ var.Bugün ayrıca, ortaklıklar konusunda çekimser kalmayı yeğleyeceksiniz.

aslan_burcu_12112013 Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Sizi zor durumda bırakan iş arkadaşlarınız canınızı sıkabilir bugün. “Aslında sorun kişiler mi, yapılması zorunlu olan işler mi” diye sorun kendinize. Bu sıkıntılı durumdan kurtulmak için bambaşka ortamlara girmeye çalışmayın.

basak_burcu_12112013 Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

terazi_burcu_12112013 Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Farz ederek hareket etmek yanıltıcı olabilir. Yaşadığınız yeri, evinizi veya özel hayatınızı ilgilendiren konularda rahatsızlık yaratabilecek başlıkların dikkatle ele alınması gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: İkili ilişkilerde veya maddi, sanatsal, ticari ya da yaşam tarzıyla ilgili konularda daha esnek olunması gereken bir gün.

akrep_burcu_12112013 Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Ağır çalışma temponuz nedeni ile enerjinizi daha dikkatli kullanmalısınız. Aşırı yorgunluklar yaşadığınız bu günlerde biraz ara vermek, kişisel konularda sizi sorumlu kılan işlerle meşgul olma zamanı. En azından üzerinde çalıştığınız konuları tamamlamak için zaman ayırabilirsiniz. Hafta sonunda ortaklaşa işlerde yeni işbirlikleri içine girebilirsiniz.

terazi_burcu_12112013 Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Bugün, alışılmışın dışında hareket edeceksiniz. Hızlı düşünüyor ve kararlarınızı çabuk değiştiriyorsunuz.Ruhsal anlamda kendinizi keyifli bir ortam içinde bulacaksınız. Gizemli davranmaktan hoşlanmadığınız halde, çevrenizle garip bir oyun oynuyorsunuz adeta. Maddi konularda mücadeleleri; sevmediğiniz halde, olaylar sizi bu noktaya çekiyor.

oglak_burcu_12112013 Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak, işlerini düzene koymadan yenilerine başlaman her şeyi karıştırmana sebep olabilir. Yabancıların etkisi altında kalmadan kendi düşüncelerine göre hareket etmelisin. Yeteneklerini en güzel biçimde ortaya çıkarman mümkün. Özellikle iş için kimseden yardım beklememelisin. Böyle bir şeyi düşünmek bile başlı başına hata.

kova_burcu_12112013 Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Sanki yapmak istediklerinizi yapmanıza engel olan gizli güçler varmış ve her şey size karşıymış gibi hissediyor olabilirsiniz. Buna inanacağınıza hiç kimsenin size zorla bir şey yaptırmadığını kabullenmeye gayret etmelisiniz. Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

balik_burcu_12112013 Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Gelir ve giderlerinizi dengelemeye çalışmak önem kazanıyor. Son dönemde iş hayatında yaşanan yenilenmeler ve ortaklıklardan geln desteklerle ilerlemeyi başardınız. Şimdi kişisel becerilerinizi hayata geçirme vakti. Ödemelerin gözden geçirilmesi gereken bu süreç size yeni sorumluluklar getirecektir. Aşkta da ilişkilerinde olumlu ve destekleyici etkiler söz konusu. Bugün, özgürlük duyguları içinde hareket etmek isteyecek ve karşılaştığınız engeller karşısında sinirli tavırlar içinde olacaksınız. . Enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize yansıtacak olumlu çalışmalar içindesiniz. Olayların ayrıntıları üzerinde dururken, yapacağınız ön çalışmalar için belli bir strateji uygulamalısınız.

KAYNAK: Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Boğazdan kimliği belirsiz erkek cesedi çıkartıldı
İstanbul Boğazı Beşiktaş açıklarında kimliği belirsiz erkek cesedi bulundu. Kuruçeşme’de iskeleye...

Haberi Oku