Güncel:
Muğla Barosu Başkanı Cumhur Uzun oldu
Muğla Barosu Başkanlığı seçimini Avukat Cumhur Uzun kazandı. Üç adayın yarıştığı seçimde, kesin olmayan sonuçlara göre Av. Cumhur Uzun 367 oy alırken, diğer adaylar Av. Leyla Bişen 285, Musa Doğan ise 146 oy alabildi.

Muğla Adliye Sarayı Baro Toplantı Salonunda gerçekleştirilen seçimlerde avukatlar, baro başkanı, yönetim kurulu, disiplin ve denetleme kurulları ile Türkiye Barolar Birliği (TBB) delegelerinden oluşan asil ve yedek isimleri belirlemek için sandık başına gitti. Oy kullanma işlemi sabah 09.00'da başlayıp, saat 17.00'de sona erdi. Yapılan sayısı sonucunda kullanılan 798 oyun 367'sini alan Av. Cumhur Uzun Muğla Barosu'nun yeni başkanı seçilirken, adaylardan Av. Leyla Bişen, 285, Musa Doğan ise 146 oy alabildi.

Sonuçların açıklanmasının ardından iki dönem Muğla Baro Başkanlığı görevini yürüten Av. Mustafa İlker Gürkan üç adayı tebrik etti.

Meslektaşlarına yönelik kısa bir teşekkür konuşması yapan Muğla'nın yeni Baro Başkanı Av. Cumhur Uzun ise bir süreci geride bırakıp yeni bir sürece başladıklarını ifade ederek, kendilerine olan güvene layık olacaklarını dile getirdi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
SÜLEYMAN EKİN 5 yıl önce

avukat cumhur uzun gibi bilgili ve donanımlı bir kişi ile muğla barosu çağ atlayacaktır. av. cumhur beye yeni görevinde başarılar dilerim.

Sezen Aksu Adem Olan Anlar Şarkı Sözleri
Geçmişte yıldızı parlayan ve hala sönmeyen Sezan Aksu'nun Adem Olan Anlar şarkısına ait şarkı sözleri

Haberi Oku