Güncel:
Hervakit.com Sitesi Yayın Hayatına Başladı
İnternet dünyasına farklı bir bakış açısı getiren, önemli ve güncel konuları kendi diliyle anlatarak bilgi misyonunu yerine getirmeyi hedefleyen www.hervakit.com sitesi internet anlayışına yeni bir soluk getirmek için yola çıktı.

Hervakit.com çığ gibi büyüyen internet aleminde kendi sesini duyurmak, belirli bir yere gelmek için tecrübeli bir ekip ve güçlü bir geçmişle bu işe el atıyor. Hervakit sadece bilgi odaklı değil aynı zamanda güncel konuları okuyucuları ile paylaşarak gündemi ön plana alacak, aynı zamanda teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek okuyucularına teknoloji odaklı bir site olduklarını gösterme hedefindeler.

Bilgi çağında okuyucularına daha güzel bir hizmet vereceklerini belirten yetkililer, okuyucu odaklı olduklarından dolayı ziyaretçilerinden gelecek her türlü eleştri ve önerilere açık olduklarını ve kendilerini bu açıdan geliştirmeyi hedeflediklerini belirttiler.

Hervakit sitesi daha önceleri yayın hayatında iken, teknik sorunlar nedeniyle kapanmak zorunda kalmıştı. Geçmişe dayalı tecrübelerini çok iyi kullanacaklarını belirten yetkililer, sosyal medyada da sitelerinin tanıtımı hususunda gerekli hassasiyetin gösterildiğini vurguladılar.

Bu konuda https://tr-tr.facebook.com/hervakit ve https://tr.pinterest.com/hervakitcom/ sosyal medya hesaplarını aktif ederek internet kullanıcıları ile daha etkileşimli halde olduklarını belirttiler. Ki zaten sosyal medyadan uzak kalan projelerin yeterli derecede kitleye ulaşamayacağı, dolayısıyla başarısız olacaklardır.

Haberyurdum ekibi olarak kendilerine bu konuda başarılar dileriz.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

2019 Konya 7.Bilim Festivali Başlıyor
Konya Bilim Merkezi tarafından her yıl düzenlenen Konya Bilim Festivali 4-5-6 Ekim 2019 tarihileri arasında...

Haberi Oku