Dolar2,1655Euro2,8785Altın90,090IMKB79.276

Ehliyet sınav sonuçları sorgulama 2 Kasım 2013 - MTSK

2 Kasım Ehliyet sınav sonuçlarını bekleyen sürücü adaylarının beklediği açıklama yapıldı. 2 Kasım Ehliyet sınav sonuçları MEB'in resmi sitesinde açıklandı. İşte 2 Kasım 2013 ehliyet sınav sonuçları hakkında bilgi ve tüm detaylar..

19 Kasım 2013 Salı 10:34
Ehliyet sınav sonuçları sorgulama 2 Kasım 2013 - MTSK
Bu Haberi Paylaş

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından gerçekleştirilen 2 Kasım Ehliyet sınav sonuçları sorgulama bağlantıları aşağıdadır. MEB Ehliyet sınav sonuçları nı bu sayfadan sorgulayabilirsiniz..

2 Kasım'da MEB tarafından yapılan ehliyet sınavına giren sürücü adaylarının merakla beklediği duyuru yapıldı..

MEB, 2 Kasım MTSAS Ehliyet sınav sonuçlarını açıkladı. 2 Kasım Ehliyet sınav sonuçları MEB'in resmi sitesi ile eş zamanlı olarak haberyurdum.com'daki yerini aldı.

2 Kasım Ehliyet Sınav Sonuçları İçin Tıklayın..!

Adaylar, sınav sonuçlarına "meb.gov.tr" adresinden ulaşabilecek. Sınav sorularına, cevap anahtarına ve sonuçlara yapılacak olan itirazlar internetten yayımlanmasından itibaren en geç 10 gün içinde dilekçeyle "Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Teknikokullar/Ankara" adresine yapılabilecek.

2 Kasım Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları İçin Tıklayın..!

Ehliyet almak isteyen adaylar Trafik, Motor ve İlk yardım bilgisinden minimum 70 puan almaları halinde direksiyon sınavına girmeye hak kazanacaklar.

Bu sene ehliyet sınavına dahil olanlar şanslı olarak kendilerini görmeli. Bundan sonra ehliyet sınavları stajyerli olacak.

Geçmiş Dönemlere Ait Ehliyet Sınav Soruları İçin Tıklayın..!

Ehliyet Belge Sınıflandırması

*A1 Motorlu Bisiklet
*A2 Motosiklet
*B Otomobil, Minibüs, Kamyonet
*C Kamyon
*D Çekici
*E Otobüs
*F Lastik Tekerlekli Traktör
*G İş Makinesi Türünden Motorlu Araçlar
*H Hasta ve Sakatların Kullanabilecekleri Özel Tertibatlı Motosiklet veya Otomobiller

KAYNAK: Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.