\\\\"\\\\"
Eğitim:
Takdir & Teşekkür Hesaplama Paneli - MEB 2014

Yine bir dönemin daha sonuna geliyoruz. Her dönem sonunda olduğu gibi takdir teşekkür hesaplama heyecanı yine başlıyor. Öğrencilerimiz için bütün sınıflara uygun birebir uyumlu takdir teşekkür hesaplama robotu sizler için yayında.

2013 2014 1. dönem takdir teşekkür hesaplama sistemi için aşağıdaki robotu kullanabilirsiniz.

Karne zamanı yaklaşırken hem öğrenciler hemde veliler karne heycanı yaşıyorlar. İlköğretim öğrencileri takdir ya da teşekkür belgesi alıp alamayacaklarını öğrenebilirler. 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı online takdir teşekkür hesaplama programını sizler için hazırladık.Öğrenciler artık kendi kendilerine notlarını hesaplayarak takdir mi teşekkür mü alacaklarını karneleri ellerine geçmeden öğreniyorlar..

Öğrencileri ortaokul yıllarından itibaren en üst seviyede başarılar elde etmeye istekli hale getirmek için uygulanan yöntemlerin başında takdir ve teşekkür belgeleri gelmektedir. Öğrenci o yılda belirlenen bir not ortalamasının üzerinde not aldı ise bu notun yüksekliğine göre bu belgelerden biri ile ödüllendirilir.

Manevi amacından başka herhangi bir işlevi veya üniversite sınavı puanlarına etkisi yoktur. Fakat tabi ki öğrenci bu belgeleri almak için ne kadar çabalarsa notları ve başarısı o kadar yüksek olacağından dolaylı yoldan faydasını sürdürmektedir.

6. 7. ve 8. Sınıf Öğrencileri aşağıdaki formu kullanarak takdir ya da teşekkür alıp alamayacaklarını hemen sorgulayarak öğrenebilirler. Derslerden almış olduğunuz notlarınızı girerken, yanlışlık yapmamaya gayret ve dikkat ediniz.

Türkçe dersinizin notu 55'ten aşağı olursa ya da 45'in altında notunuz olursa hesaplama yapılmaz. Her dersteki yazılıların ortalamasını yazarak hesaplama yapınız.

İlköğretim 4. Sınıf ve 5. Sınıf öğrencileri aşağıdaki takdir teşekkür hesaplama robotunu kullanarak , takdir ya da teşekkür alıp alamayacaklarını öğrenebilirler. E,okul"dan bakarak her bir dersin ortalamasını aşağıda ilgili yerlere girin.

Not değerini girerken küsüratları ayırmak için virgül (,) kullanın. Belge alıp alamayacağınız bütün notlarınızı girdikten sonra aşağıdaki sonuç bölümünde görünecektir..

Takdir / Teşekkür Belgesi ve Ağırlıklı Not Ortalaması Hesaplama

Takdir veya Teşekkür Belgesi almak için;

Türkçe Dersi en az 55 puan ve üstü olmalı
Diğer dersler de en az 45 puan olmalıdır.

Ders İsmi (Zorunlu Değil) Ders Saati (Zorunlu) 100 Üzerinden Puan (Zorunlu)

Haberyurdum.com'da takdir teşekkür hesaplama robotu bilgileri dikkate alınarak son sisteme göre hazırlanmış yeni bir hesaplama robotudur. Sitemiz birebir uyumlu ve doğru sonuçlar verir.

Takdir teşekkür hesaplama ile ilgili düşüncelerinizi de bekliyoruz.

7385195_14122013

KAYNAK: Haber Yurdum 

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Enderunlu Öğrenciler Ankara’da
Rehberlik çalışmalarına oldukça önem veren Özel Enderun Fen ve Anadolu Lisesi, öğrencilerine farklı...

Haberi Oku