\\\\"\\\\"
Eğitim:
KPSS Soruları, Cevapları ve Çözümleri - KPSS 2013

2013 KPSS soru ve cevapları sitemizde.2013 KPSS soru ve cevapları burada.2013 KPSS soru ve cevapları sizlerle.İşte 2013 KPSS soru ve cevapları tıklayınız...
 
ÖSYM, 2013 KPSS A Grubu soru ve cevaplarını yayınladı. KPSS A Grubu Soru ve cevaplara ulaşmak için tıklayınız...
 
Öğretmenlik ve kamudaki A grubu kadrolar için 6-7 Temmuz tarihlerinde düzenlenen 2013 KPSS soru ve cevapları yayınlandı.
 
2013 KPSS A Grubu  soru ve cevaplarına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz...
 
Cumartesi sabah oturumu
 
Cumartesi öğleden sonra oturumu
 
Pazar sabah oturumu
 
Pazar öğleden sonra oturumu

KPSS soru ve cevapları sitemizde. 2013 KPSS soru ve cevapları burada. 2013 KPSS soru ve cevapları sizlerle. İşte 2013 KPSS soru ve cevapları tıklayınız. 2013 OSYM KPSS soru ve cevap anahatrını yayınladı.
 
6-7 Temmuz 2013 tarihlerinde yapılan 2013-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavının temel soru kitapçıkları ile cevap anahtarlarına aşağıdaki bağlantıdan erişilebilecektir.KPSS Sonuçları açıklanıyor mu?
 
KPSS Sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS Sonuçları açıklanma tarihi belli mi? KPSS Sonuçları 2013 açıklanma tarihi ile ilgili bilgileri size sunuyoruz... 2013 KPSS sınav sonuçlarını ne zaman açıklanıyor? KPSS sonuçları açıklandı mı? 6-7 temmuz KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak soruları merakla bekleniyor.

2013-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları
 
KPSS 2013 ÖABT Sınav Sonuçları açıklanmadı. ÖSYM'nin bu yıl ilk defa uygulayacağı Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir,  Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas,  Trabzon ve Van'da yapılacak. Adaylar kendi alanlarıyla ilgili soruları yanıtladılar.
 
ÖABT sınavında adaylara,Türkçe, ilköğretim matematik, fen bilimleri/fen ve teknoloji,  sosyal bilgiler, Türk dili ve edebiyatı, tarih, coğrafya, matematik (lise), fizik, kimya, biyoloji,  din kültürü ve ahlak bilgisi, İngilizce, Almanca, Fransızca alanlarında sorular sorulacak. Adaylar kendi bölümleriyle ilgili 40 soruya ve  10 soruluk Alan Eğitimi Testi 'den sorumlu oldu.
 
ÖABT sınavı 14 Temmuz Pazar günü saat 09:30'da başladı.Sınav için adaylara 75  dakika verildi.
 
150 bin 174 adayın katılıdığı sınavın, sınav giriş belgeleri ÖSYM'nin resmi internet adresinden  temin edildi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Enderunlu Öğrenciler Ankara’da
Rehberlik çalışmalarına oldukça önem veren Özel Enderun Fen ve Anadolu Lisesi, öğrencilerine farklı...

Haberi Oku