\\\\"\\\\"
Eğitim:
AÖL Açık Lise - Açık Öğretim Lisesi I.Dönem Sınav sonuçları 04-05 Ocak 2014 Bilgileri

Öğrenciler 4-5 Ocak tarihinde sınava girdiler. Sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler  sonuçların açıklanmasını bekliyorlar. Meraklı bekleyiş sürüyor. AÖL açıköğretim sınav sonuçları sitemizde olacak.
 
İLetişim AÖL Bilgileri MEB
 
Öncelikle
 
İnternet sayfamız bir çok sorunuza cevap verecek nitelikte hazırlanmıştır. Bilgi almak isteğiniz konuların tamamına yakın bir bölümünü sayfamızın ilgili bölümlerinde bulabilirsiniz. Web sitemizdeki açıklamalar probleminizi çözmediği taktirde, bulunduğunuz yere en yakın irtibat bürosunu arayınız. Eğer irtibat bürosuyla da sorununuzu çözemediyseniz ALO 147'yi arayınız.
 
Yazışma Adresi
 
Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğü
 
Emniyet Mahallesi Milas Sokak No : 21
 
06500-Teknikokullar Yenimahalle/Ankara
 
(Konya Yolu Üzeri - Gazi Hastanesi Karşısı)

ALO 147, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Açık Öğretim Lisesi öğrencileri, öğrenim sürecinde karşılaştıkları sorunlar ve yapmaları gereken iş ve işlemlerle ilgili tüm telefon görüşmelerini , ALO 147 iletişim merkezi ile yapacaklardır.  ALO 147 hattı öğrencilerimiz için olduğu kadar, okulumuza yeni kayıt olmak isteyen öğrenci adayları, kurumumuzla ilgili genel anlamda bilgi sahibi olmak isteyen tüm vatandaşlarımızın da faydalanabileceği bir hattır. Sorunlarına görüşme anında çözüm bulunamayan öğrencilerimizin GSM numaraları ve e-posta adresleri alınarak en geç 72 saat içerisinde kendilerine yazılı olarak cevap gönderilmektedir.
 
Yurt dışından Alo 147 'ye erişim için; +90 312 147 11 22 'yi çeviriniz. 

KAYNAK: Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Enderunlu Öğrenciler Ankara’da
Rehberlik çalışmalarına oldukça önem veren Özel Enderun Fen ve Anadolu Lisesi, öğrencilerine farklı...

Haberi Oku