Dolar2,1195Euro2,8605Altın89,423IMKB82.270

2013-2014 Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi Sonuçları

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi"nde play-off kuraları bugün çekildi.Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi gerçekleşti, Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi Fenerbahçe Rakibi Kim oldu? 2013-2014 Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi Sonuçları Web Sayfamızda ! İşte Detaylar

14 Ağustos 2013 Çarşamba 00:58
2013-2014 Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi Sonuçları
Bu Haberi Paylaş

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi"nde play-off kuraları bugün çekildi.

Fenerbahçe, UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turu kura çekiminde İngiliz ekibi Arsenal ile karşılaşacak.
 
İsviçre'nin Nyon kentinde düzenlenen kura çekimine seri başı olarak katılmayan Fenerbahçe, Arsenal'i elemesi ve Spor Tahkim Mahkemesi'ndeki (CAS) davasının olumlu sonuçlanması halinde Şampiyonlar Ligi gruplarına adına yazdıracak.

UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turunda İngiltere'nin Arsenal takımıyla eşleşen Fenerbahçe'nin maç programı belli oldu.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Arsenal ile ilk maçın 21 Ağustos Çarşamba günü saat 21.45'te Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacağı belirtildi. Rövanşın ise İngiltere'nin başkenti Londra'da 27 Ağustos Salı günü Emirates Stadı'nda TSİ 21.45'te yapılacağı kaydedildi.

Turu geçen takım UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etme hakkı kazanacak.

Beşiktaş ve Trabzonspor'un rakibi belli oldu

Trabzonspor Kukesi ile eşleşirken, Beşiktaş Norveç temsilcisi Tromsö ile eşleşti. Beşiktaş ilk maçını İstanbul'da, Trabzonspor ise deplasmanda oynayacak. İlk maçlar 22 Ağustos, rövanşlar ise 29 Ağustos'da oynanacak.

Kuraya seribaşı olarak katılan Beşiktaş, Norveç"in Tromsö takımıyla eşleşirken, siyah beyazlılar gibi kuraya seribaşı olarak giren Trabzonspor"un rakibi de Arnavutluk temsilcisi Kukesi oldu.

Beşiktaş ilk maçı deplasmanda; Trabzonspor ise ilk maçı evinde oynayacak.

Şampiyonlar Ligindeki eşleşmeler:

Ludogorets Razgrad - Basel
Viktoria Plizen - Maribor
Shakhter Karagandy - Celtic
Steaua Bükreş - Legia Warszawa
Lyon - Real Sociedad
04 Schalke - Metalist Kharkiv
Pacos de Ferreira - St. Petersburg
PSV Eindhoven - Milan
Fenerbahçe - Arsenal

UEFA Ligi kura çekimi sonucu eşleşmeler, şu  şekilde gerçekleşti :

Kuban Krasnodar (Rusya) - Feyenoord (Hollanda)
Zulte Waregem (Belçika) -  APOEL (Güney Kıbrıs Rum Kesimi)
Rapid Wien (Avusturya) - Dila Gori (Gürcistan)
Tromsö (Norveç) - Beşiktaş (Türkiye)
Pandurii (Romanya) - Braga (Portekiz)
Swansea City (İngiltere) - Petrolul Ploieşti (Romanya)
Apollon Limassol (Güney Kıbrıs Rum Kesimi) - Nice (Fransa)
Atromitos  (Yunanistan) - AZ Alkmaar (Hollanda)
Aktobe (Kazakistan) - Dinamo Kiev (Ukrayna)
Hafnarfjördur (İzlanda) - Genk (Belçika)
Elfsborg (İsveç) - Nordsjaelland (Danimarka)
Wroclaw (Polonya) - Sevilla (İspanya)
Salzburg (Avusturya) - VMFD Zalgiris (Litvanya)
Karabağ (Azerbaycan) - Eintracht Frankfurt (Almanya)
Minsk (Belarus) - Standard Liege (Belçika)
Jablonec (Çek Cumhuriyeti) - Real Betis (İspanya)
HNK Rijeka (Hırvatistan) - Stuttgart (Almanya)
Chornomorets Odesa (Ukrayna) - KF Skënderbeu (Arnavutluk)
Maccabi Tel-Aviv (İsrail) - PAOK (Yunanistan)
St. Gallen (İsviçre) - Spartak Moskova (Rusya)
Molde (Norveç) - Rubin Kazan (Rusya)
Vojvodina (Sırbistan) - Sheriff Tiraspol (Moldova)
Trabzonspor (Türkiye) - Kukesi (Arnavutluk)
Esbjerg (Danimarka) - Saint-Etienne (Fransa)
Grasshopper (İsviçre) - Fiorentina (İtalya)
Maccabi Haifa (İsrail) - Astra (Romanya)
Udinese (İtalya) -Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti)
Dinamo Tiflis (Gürcistan) - Tottenham Hotspur FC (İngiltere)
Estoril Praia (Portekiz) - Pasching (Avusturya)
Nomme Kalju (Estonya) - Dnipro Dnipropetrovsk (Ukrayna)
Partizan (Sırbistan) - Thun (İsviçre)

NTV SPOR Canlı Yayın Maç İzlemek İçin Tıklayın..!

Benzer Haberler