Dolar2,2320Euro2,8630Altın87,485IMKB76.922

Bir Aşk Hikayesi 9. bölüm fragmanı - (aşkın acısı) - Haber Yurdum

Fox tv ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile takip edilerek izlenen dizi Bir Aşk Hikayesi 9.bölümü ile izleyecisi ile buluşma faslında.Bir Aşk Hikayesi Dizisi 9.bölüm fragmanı yayınlandı.Bir Aşk Hikayesi 9.bölüm fragmanı web sitemizdeki yerini aldı.Bir Aşk Hikayesi son bölüm 9.bölüm fragmanı sitemizde izleyebilirsiniz.İşte Bir Aşk Hikayesi 9. yeni bölüm fragmanı ve özeti..

31 Mayıs 2013 Cuma 14:39
Bir Aşk Hikayesi 9. bölüm fragmanı - (aşkın acısı) - Haber Yurdum
Bu Haberi Paylaş

Bir Aşk Hikayesi 9.Bölüm Fragmanı ve Özeti

“Şu ana kadar hep sana isyan ettim Allah"ım… Ama şimdi yaşamama izin verirsen…” diyen Korkut Ali"nin istediği ve bunu karşılığında vazgeçeceği şey nedir?

Ceylan ise Korkut"un ölümle dipdipe yaşadığından habersiz yaptıklarını ve söylediklerini anlayamaz. Ceylan tek bir şeyden emindir, o da Korkut"a olan aşkı… Korkut da Ceylan"a olan büyük aşkıyla “Bi son varsa yazılan, onu silip baştan yazarım.”  diyerek ölüme meydan okur. 

Bir Aşk Hikayesi 9.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın..!

Diğer tarafta Tolga ona yollanan Cd"de gördükleriyle alt üst olarak annesini, tüm hayatını, geçmişini sorgular  ve her zaman yaptığı gibi en kötü zamanında Ceylan"ı arar. Fakat bu kez Ceylan seçimini yaparak Korkut"un yanında kalır. Aynı gece yaşanan trajediyle hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Fox tv ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile takip edilerek izlenen dizi Bir Aşk Hikayesi 9.bölümü ile 28 Mayıs 2013 akşamı izleyicisinin karşısında olacak.

Bir Aşk Hikayesi 8.Bölüm Fragmanı İZLEYİN..!

KAYNAK: Haber Yurdum 

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.Benzer Haberler