Dolar2,2320Euro2,8630Altın87,485IMKB76.922

Karadayı 38. Bölüm Yeni Fragmanı / TIKLA - İZLE

ATV ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile takip edilerek sevilerek izlenen dizi Karadayı 38.bölümü ile izleyicisine merhaba demeye hazırlanıyor. Karadayı Dizisi 38.bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı 38.bölüm fragmanı web sitemizdeki yerini aldı. Karadayı son bölüm 38.bölüm fragmanı sitemizde izleyebilirsiniz. Karadayı 38.bölümde neler olacak neler yaşanacak? İşte Karadayı 38.yeni bölüm fragmanı ve özeti..

18 Eylül 2013 Çarşamba 00:27
Karadayı 38. Bölüm Yeni Fragmanı / TIKLA - İZLE
Bu Haberi Paylaş

Karadayı 38.Bölüm Fragmanı ve Özeti

Mahir'in itirafı herkesi şoke eder. Feride, Mahir'in maksadını anlamak isterken ortaya çıkan tanığın anlattıkları onu iyice çıkmaza sokar.

Mahir amacına ulaşır... Artık parmaklıklar arkasındadır. Başlarına bu felaketi kimin getirdiğini, babasını ipe kimin göndermek istediğini öğrenmesine ramak kalmıştır...

Sonunda Necdet'le yüz yüze gelirler. Ancak ailesi için yaptığı bu fedakarlık, Feride ile arasındaki aşkı daha da imkansız hale getirir.

Feride aşkı ve ailesi arasında iyice sıkışıp kalır. Kaybettiği yolunu bulmak isterken ayakları onu Mahir'e götürür... Ancak Mahir hiç beklemediği bir çözüm sunar Feride'ye.

Karadayı son bölümde Mahir, itirafı ile herkesi şok etmiş ve hapse girmişti. Karadayı 38. bölümde de Mahir sorularına cevap almak için uğraşıyor ve babasını tuzağa düşürenlerin kimliğini ortaya çıkartmaya çalışıyor ama ona ve babasına oynana oyun daha da karmaşıklaşıyor.

Karadayı Mahir tehdit ediliyor! Mahir'in bir yakını öldürülecek ama kim Karadayı Mahir kimin öleceğini öğrenebilecek mi? Karadayı Mahir sırrı açığa çıkartmak için her şeyi göze alıp hapse girdi ama başarılı olabilecek mi?

Karadayı 38. bölüm fragmanında da görüldüğü gibi yeni bölümde gerilim yükseleceğe benziyor. Karadayı38. bölümün yayınlanan fragmanları izleyerek yeni bölüme dair ipuçları alabilirsiniz.

Karadayı dizisinin 38. bölümü 16 Eylül Pazartesi ATV'de ekrana gelecek.

KAYNAK: Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.Benzer Haberler