Günlük Burç Yorumları - Günlük Burç Mavifal - Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı

Günlük Burç Yorumları - Günlük Burç Mavifal - Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı

08 Şubat Bugün burç yorumu ile gününüz nasıl geçecek? 08 Şubat 2014 Cumartesi günü burç yorumları hakkınızda ne diyor? Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu ve Balık Burcu yorumlarını günlük olarak bu sayfadan okuyabilirsiniz..İşte 08.02.2014 günlük burç yorumları...

Günlük Burç Yorumları - Günlük Burç Mavifal - Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı

Burçlar olarak nitelendirilen takım yıldızlar eskiçağda Babil'liler tarafından tespit edilmiş ve sıraya sokulmuştur. Daha sonra bu ilim Yunan'lılara, Mısır'lılara ve İslam âlemine intikal etmiştir.

Bazı kaynaklarda o çağda yaşadığı ileri sürülen İdris Nebi"nin mucizesi olarak da belirtilmiş ve bu ilmin kaynağının adı geçen kişi olduğu öne sürülmüştür.

Üzerindekileri etkileyen 12 büyük takım yıldızdan söz edilir. Bunlar sırasıyla şöyledir; Koç Burcu, Boğa Burcu, ikizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu.

İşte 08 Şubat 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları...

koc_burcu_12112013 Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Ay'ın bulunduğu konum, karşılıklı ilişkilerinizde sizi güven arayışına itiyor. İlişkilerinizi sorgulamak adına başkalarını baskı altına almamalısınız. Siz üzerine gittikçe, o kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya neden olabileceği için, kendinizi kontrol etmek zorundasınız.

boga_burcu_12112013 Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Maddi konularda sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yaşça sizden büyük olan ve daha çok tecrübe sahibi olan kişilerin desteğini üzerinizde hissedebilirsiniz. Kendi düşüncelerini savunan biri olarak, uğraşılarınızla ilgili tavizler vermeyeceksiniz.

ikizler_burcu_12112013 İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bugün, ortak ilişkilerinize güçlü bir bakış açısı ile yaklaşmanız, çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Bilinçaltınızda düşündüğünüz fikirleri uygulama alanına geçmeden önce, ortak çalışma içinde olduğunuz kişilerin de fikrini almak zorundasınız. Çabalarınızın boşa gitmesine neden olabilirsiniz. Özellikle sizi tepkisel davranabilirler.

yengec_burcu_12112013 Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Egonuzu ifade edemediğiniz zaman, huzursuz ve kaprisli oluyorsunuz. Emir almamak gibi takıntılarınız olduğu için, bugün istemediğiniz durumlara hedef olabilirsiniz. Sabırlı ve kendinize güvenen tavırlarınızla, başarıyı kucaklayacaksınız.

aslan_burcu_12112013 Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

İsteklerinizi yaşama geçirmek için, uygun bir gün. Hızlı düşünüyor ve planlarınızı güçlü bir şekilde yaşama geçirmek istiyorsunuz. Bugün, düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek için, bazı yolculuklar söz konusu olacak. Özellikle, fikrine değer verdiğiniz kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Onların yardımlarını da alabilirsiniz.

basak_burcu_12112013 Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Titiz yapınız her konuda kendini gösteriyor. Bugün, yapacağınız her türlü çalışmalarda yardım almayı ret edebilirsiniz. Olaylara çevrenizden çok farklı bir bakış açısı ile yaklaştığınız için, sizi anlamaları zor oluyor. Bugün istemeseniz de, şans size gelecektir. Kazançlarınız konusunda girişimciliğiniz destek görecek.

terazi_burcu_12112013 Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Partnerinizin üzerinizdeki baskısından sıkılacağınız bir gün. Onun, her konuda sizinle ilgili ayrıntılar ilgisini çekiyor. Bugün, ortaklıklar konusunda düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Kapasiteniz çok yüksek ve hiçbir fırsatı kaçırmak istemiyorsunuz. Olaylardan yanlış etkilenerek kendinizi üzüyorsunuz.

akrep_burcu_12112013 Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Aynı anda bir çok işi bir arada yapmanız sayesinde, kendinize daha fazla zaman ayırabiliyorsunuz. Bugün karşıt burcunuzda yer alan Ay & ';dan etki alıyor ve fikirlerinizde değişimler yaşıyorsunuz. Partnerinizin sizi anlaması güçleşebilir. Bugün, sizi mutlu edecek bir alış veriş yapma telaşı içindesiniz.

terazi_burcu_12112013 Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Yaşamınızı ön plana çıkaracak ve kişisel özelliklerinizi ortaya koyacak çalışmalar içindesiniz. Bazı olayları yeniden irdelemenin zamanı geldi. Yaratıcılığınızı kullanmak için elinize geçen fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz. Bugün, finans konularında gezegenler, sizi olumlu destekliyor, İsteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

oglak_burcu_12112013 Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Maddi konularla ilgili düşünceleriniz, bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Değişik ve orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler & ; yapmayı seviyorsunuz.. Bugün her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz. Yaşam temponuz hızlanıyor.

kova_burcu_12112013 Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Bugün, ideallerinizin peşinde koşarken bazı hatalara açıksınız. Çevrenize karşı yargılayıcı olmadığınız sürece, başarı sizden yana olacak. Fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunuyorsunuz. Özellikle maddi kazançlarınız söz konusu olduğu zaman, düşüncelerinizden ve davranışlarınızdan ödün vermek istemiyorsunuz.

balik_burcu_12112013 Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Bugün, bilinç altınız oldukça yoğun.. & ; Çocuklarınızla birlikte yapacağınız küçük tatil size iyi gelecektir. Para harcama konusunda aşırılığa kaçtığınız malum. Masraflarınız konusunda gerekli kısıtlamaları yapmak zorunda olduğunuzu hissediyorsunuz. Gücünüzü hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz.. Bugün, maddesel değerler ön planda olacak.

KAYNAK: Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

CİHAN -   [327773]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde haberyurdum.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Kadın Haberleri

 • 18 Eylül 2014 Günlük Burç Yorumları (Rezzan Kiraz)18 Eylül 2014 Günlük Burç Yorumları (Rezzan Kiraz)

  18 Eylül Günlük Burç Yorumları hakkında herşey Haberyurdum Kadın'da. Bugün burcunuz ne diyor? Astrolojinin hayatınız üzerindeki etkisi nedir? Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumları, Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler

  18.09.2014 21:00
 • Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumları (17 Eylül 2014)Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumları (17 Eylül 2014)

  17 Eylül Günlük Burç Yorumları hakkında herşey Haberyurdum Kadın'da. Bugün burcunuz ne diyor? Astrolojinin hayatınız üzerindeki etkisi nedir? Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumları, Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler

  18.09.2014 12:00
 • 18.09.2014 Filiz Özkol Günlük Burç Yorumları18.09.2014 Filiz Özkol Günlük Burç Yorumları

  18 Eylül Günlük Burç Yorumları hakkında herşey Haberyurdum Kadın'da. Bugün burcunuz ne diyor? Astrolojinin hayatınız üzerindeki etkisi nedir? Filiz Özkol Günlük Burç Yorumları, Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler

  17.09.2014 23:59
 • 17 Eylül 2014 Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova17 Eylül 2014 Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova

  17 Eylül Çarşamba bugün burç yorumunuz ne söylüyor? 17 Eylül 2014 burç yorumları hakkınızda ne diyor? Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay

  17.09.2014 16:15

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

 • Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na mektup cevabı: Başbakansan gereğini yapKılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'naCumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğluna yazdığı Bank Asya ve diğer bankaların
 • Diyarbakır'da Kürtçe okula operasyon; çok sayıda gözaltı yapıldıDiyarbakır'da Kürtçe okulaDiyarbakırda önceki gün Kürtçe eğitime başlayan ve ikinci kez mührü sökülen okulda nöbet tutanlar gözaltına alındı. Olaylar
 • Konya'ya kar yağdıKonya'ya kar yağdıKonya'ya bu yılın ilk karı yağdı. Konya- Beyşehir Karayolu arasındaki Belenbaşı mevkinde yağan kar trafik akışını olumsuz
 • Asansör boşluğuna düşen genç doktor hayatını kaybettiAsansör boşluğuna düşen gençVan'da kiralık ev baktığı apartmanın asansöründe mahsur kalan Dr. Serdar Yiğit, kurtarıldığı sırada asansör boşluğuna düşerek
 • Fethullah Gülen Hocaefendi, IŞİD'i gazete ilanıyla kınadıFethullah Gülen Hocaefendi, IŞİD'iFethullah Gülen Hocaefendi, ABD'nin önde gelen bazı gazetelerine verdiği ilanla IŞİD terörünü kınadı. IŞİD Zulmü En Ağır

Son Eklenenler